Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

magalena3
mika tule mocno. Przykro mi że @ przylazla. Nie wiem czemu mimo dupka masz taki długo cykl.

kasie nie znam się na wielkość i tych pęcherzyków ale z tego co pamiętam to dziewczyny brały prgnyl zastrzyk już przy 19mm pecherzykach. A gin nic nie mówił?

pannaEm z facetami ciężko się rozmawia. Mój np nie potrafi okazywać emocji. Tak jest nauczony z domu to wyniósł. Co innego co córki. Albo jak jest sam ze mną. Więc może i twój to w sobie trzyma i inaczej nie potrafi tego okazac. Mojej kuzynki mąż dopóki nie był mężem to ciągle bal się dzieci i pytal kuzynki vzy oni też odrazu po ślubie też muszą mieć dzieci. Oczywiście ona mówiła że odrazu nie i takie on miał nastawienie. A jak ślub się odbył to sam nagabywal aby jak najszybciej dzieci mieć. Zapisał siebie i ja na dokładniejsze badania po 5msc starań ale na szczęście nie były potrzebne. Bo się udało za 5razem. A nawet jej testy owulacyjne kupował. :D więc tak jak MadziaK oni mają taki trochę opóźniony instynkt. Trzymam kciuki abyś do nas wróciła z pozytywnymi wieści ami.

Ja miałam zabieg w listopadzie a leki biorę od grudnia.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Nie jestem tu nowa bo już kiedyś byłam ale nie za bardzo mam czas na cokolwiek ostatnio. Chciałabym się zapytać o testy owulacyjne 8 i 9 dnia cyklu testy wykazały że jest owulacja najprawdopodobniej(byly dwie identyczne kreski). Potem nie było nic nic nic aż do wczoraj gdzie był to 21 dzień cyklu dziś nadal jest tak samo test owulacyjny pozytywny. Czy któraś z Was tak miała i czy jest mozliwa owulacja ponowną i to po takim czasie? Z góry dziękuję za odpowiedź.. :-)

Odnośnik do komentarza

mmiissiiaa
Cześć dziewczyny. Nie jestem tu nowa bo już kiedyś byłam ale nie za bardzo mam czas na cokolwiek ostatnio. Chciałabym się zapytać o testy owulacyjne 8 i 9 dnia cyklu testy wykazały że jest owulacja najprawdopodobniej(byly dwie identyczne kreski). Potem nie było nic nic nic aż do wczoraj gdzie był to 21 dzień cyklu dziś nadal jest tak samo test owulacyjny pozytywny. Czy któraś z Was tak miała i czy jest mozliwa owulacja ponowną i to po takim czasie? Z góry dziękuję za odpowiedź.. :-)

jesli masz miec niedlugo termin @ to zrob test ciazowy bo moze tam tez sa dwie kreseczki czego zycze :))

Odnośnik do komentarza

Irmina strasznie mi przykro, wiem co to znaczy rozbudzić w sobie nadzieję a później jak bańka mydlana pęka. My tez z mężem prawie trzy lata się staramy. Tak się kiedyś bałam zajść w ciążę z drugum dzieckiem, a teraz jak chce to nie mogę.
Karolcia możesz szybciej zacząć starania z następnym cyklem.
Mi wczoraj test owu pokazał wreszcie dwie kreski, czyli owu mi się przesunęła z 11dc na 14dc. Serduszka oczywiście były przez ost tydz,teraz została mi ta "gorsza" część cyklu, czyli czekanie czy coś będzie z tego czy nie.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Irmina bardzo mi przykro, bo beta wskazywala na ciaze wiec sie udaje ale nie utrzymuje, moze trzeba sie wspomoc progesteronem bo niski byl. Ja bym poszla do lekarza i opowiedziala co sie stalo.

Kasie dzialajcie dalej bo teraz najlepszy czas, od pozytywnego testu jeszcze przez 2 dni trzeba dzialac :)) Trzymam kciuki bo musi zaskoczyc, odliczanie i czekanie jest najtrudniejsze z tego wszystkiego, ale w koncu musi sie udac :)

Odnośnik do komentarza

mmiissiiaa
Maszkaron ale na test ciazowy jest raczej zawczesnie. Mam cykle teraz 28dniowe a dziś jest 22. Czyli test owulacyjny może również pokazać ciążę?

Jeśli 9 dnia cyklu miałaś pozytywny owulacyjny, czyli koło 10dc miałaś owulacje to by wskazywało na to, że ten cykl będzie krótszy. Jakieś 25,26 dni góra.
Mi dwa razy testy owulacyjne pokazały ciąże. W tej obecnej test owulacyjny miałam pozytywny na 4 dni przed @. Wtedy ciążowy pokazał cień cienia drugiej kreski ☺️
Zrób jutro kolejny i owulacyjny. Jeśli znów będzie pozytywny, może nawet ciemniejsza kreska to spróbuj z ciążowym ☺️
Powodzenia.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Irmina strasznie mi przykro, tyle nadziei i takie rozczarowanie. Przyłączam się do tego, co pisała Maszkaron, może warto zrobić progesteron. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!!
Kasie dokładnie, jeszcze działajcie bo może owu się przesunąć;) oby to był udany cykl!

Czy ktoś testuje w najbliższym czasie?:)

Odnośnik do komentarza

pAleksandra ciężko powiedzieć bo zawsze miałam nie regularne. Teraz mam pełny cykl po poronieniu więc nie mam pojęcia jak to teraz będzie.
Domka to trzymam kciuki. Ja nigdy nie potrafiłam tego wyczuć. Nie wiem teraz się udało mimo wielu przytulanek, bo plamiłam po połowy cyklu miałam plamienia.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Ja też czekam, pod koniec przyszłego tygodnia będę testować. Mój lekarz zasugerował że mąż również powinien się przebadać, więc jeśli się nie uda to zrobi takie badania.
A wasi partnerzy badali się?
A jeszcze jedno pytanie dziewczyny bierzecie może Olej z wiesiołka albo siemie lniane?

Odnośnik do komentarza

Zaczęłam się zastanawiać nad tym moim okresem.. dostałam go w 20dc i trwał 1.5dnia był w miare normalny, ból też był i doszły do tego bóle jajników. Teraz już się skończył. I mam takie pytanie czy to mogło być plamienie implantacyjne ? Zdziwiło mnie to że dostałam go bardzo wcześnie. Zazwyczaj mam cykle 26-28. Żadnego stresu nie miałam ale brałam antybiotyk który jak wypada teraz to był już po owu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...