Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Iguana Poziom progesteronu w 22 dc da Ci informację czy była Owulacja. Później w razie ciąży trzeba sprawdzić drugi raz czy rośnie czy spada. Jeśli rośnie jest ok jeśli spada szybko trzeba duphaston lub luteine. Mój gin uważa że jeśli wynik progesteronu jest w normie to nie ma potrzeby go sztucznie podnosić więc mimo że w tej ciąży mam niższe wartości progesteronu niż w poprzedniej to nie dostałam ani luteiny ani duphastonu A dodam że mam krwiaka. W Twoim wypadku kiedy masz poronienia za sobą to musisz zdać się na lekarza. Musicie zrobić wszystko by kolejna ciąża się skończyła szczęśliwie za 9 miesięcy ❤
Anella piękny dzidziuś ❤ Niech rośnie zdrowo !
Karolcia jeśli drugie dziecko jest przeciwieństwem pierwszego to mam przerabane! Teraz nawet nie wiem w nocy że mam dziecko bo śpi jak kamień do 7 :D W dzień też grzeczna :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Anella dzidzia jak z obrazka.
Ja będę testować za tydzien.
Iguana mnie lekarz przepisał na podtrzymanie ewentualnej ciąży, miał prawidłowe wyniki progesteronu sprzed roku a i tak mi dał.
Karolcia możesz się cieszyć że masz takie odpowiedzialne dziecko, słyszałam już różne mało przyjemne historie jak dzieci przyjmują rodzeństwo.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Patunia dlatego też nie przywiązuje do tego wagi że niby dziewczynka, ale szczerze jakby była dziewczynka to przynajmniej problemu z imieniem by nie było :P
Karolcia u mnie też będzie różnica 2 lat i się boje jak to będzie,bo mój Misiu lubi dzieci ale do spokojnych nie należy, ale czas pokaże, na razie mu tłumaczę że w brzuszku jest malutka dzidzia i nie wolno mamy naciskać na brzuch i takie rzeczy. Poza tym między mną a moim bratem jest dokładnie taka sama różnica wieku i on też był rozpieszczony i żywiołowy a podobno bardzo się mną opiekował

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

marta co do androloga to pewnie ciężko. A o termin już wogole. Ale może poprostu idź z wynikami do swojego gina. Pewnie też będzie miał jakąś świadomość na ten temat.

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie majówki.

iguana nawet jak wam się uda to jak masz wizyte u tego lekarza to idź. Może uda się powstrzymać kolejna stratę. Bo w końcu jakąś przyczyną była a on ma wiedzę od czego najczęściej to się dzieje.
Co do progesteronu to mi dziewczyny tłumaczył że między 8 a 10dniem od owu. Ale ja robiłam testy i wiedziałam kiedy dokładnie. A co do duphastonu to chyba nawet w ulotce jest coś napisane o tym aby brać po owu do terminu w przypadku poronjen. Poczytaj napewno się przyda.

Madziak wstawiam już zdjęcie. Gapa ze mnie.
anella piękny bobas. Spokojnie i ty się dowiesz. A masz może pomiar fhr? Tętno?

Dorzucam jeszcze mojego maluszka zdjęcie.

Dobrej nocy życzę.

monthly_2019_08/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_77507.jpg

monthly_2019_08/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_77508.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena coś takiego chyba mialam tylko pomaranczowa. Śliczne zdjęcie maluszka :) a z tetnem to jest różnie, pierwszy miał szybsze ok 157 zawsze a drugi ma koło 145 i jedno i drugie jest ok.
Iguana ja myślę ze dupek może pomóc nawet w przypadku prawidłowych wyników, jednak lekarze zapisują go w przypadku plamien, boli brzucha czy właśnie poronien, czyli widać większą ilość progesteronu pomaga. Badanie w 22 dc powie czy masz odpowiedni poziom do utrzymania ciazy, ale moim zdaniem powinnaś brać dupka na wszelki wypadek.
Pena nic nie mów, mój młody zasnął o 17, jest 6.25 a on właśnie się budzi, teraz z godzinkę się pokreci w łóżeczku i idę go wyjąć. Dodam że wychodzą mu 5. Jak drugi będzie przeciwieństwem to mam przerabane :p

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena mi gin też polecał ta glukozę bo mam teraz skierowanie. I ta gotowa jest takim ulepkiem? Zastanawiam się właśnie czy to kupić czy lepiej będzie w proszku smakową, bo szczerze dla mnie zwykła jest paskudna i strasznie mi po niej niedobrze było i się odbijało ponad godzinę i wolałabym tego uniknąć tym razem.

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

anella No właśnie kuzynka kupiła o smaku coli bo Pani w aptece powiedziała że lepsza cola niż pomarańcza. A MadziaK miała pomarańczowa i że ulepek.
Ja piłam 3 razy taka zwykła. Nie smakówa i jakoś poszło. Ale teraz się zastanawiam. Ale mam jeszcze czasu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio używam testów owulacyjnych Clearblue, z tymi zwykłymi paskowymi to zawsze mam problem czy ta kreska jest już na tyle wyraźna że to już czy może zaczekać jeszcze jeden dzień. Też miałam testować w piątek/sobote ale piersi bolą mnie jak na okres i raczej czeka nas kolejny miesiąc starań i dodatkowo przeziębiłam się, aż mnie wszystko boli :-( :-(

Odnośnik do komentarza

anella rozmawiałam i mówiła że przelała tylko do kubka bo lepiej się pije z kubka niż butelki. Mówiła że normalna cola tylko wygazowana.

Co do testów to ja robiłam nawet późnym wieczorem bo koło 22. I też wychodziły ładnie kreski. Zdarzyło się że rano też zrobiłam dla potwierdzenia i wychodziło a więc jak wychodzą to nie ważne o której godzinie. Trzymam kciuki abyście się wstrzelili.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...