Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam dziewczyny.
MadziuK super że wszystko idzie jak po maśle pozdrawiam :)

Magdalena super że Ci się udało dopiero dziś przy wolnym czasie dopatrzylam się że to już 12tydzień :)

Pisałam ostatnio ze miałam dwa razy na testach owulacyjnych tedwie jrechy jednakowo a ten drugi raz to nawet przez tydzień czasu. Robiłam test ciazowy w 27 dniu cyklu ale niestety pokazało negatyw. Po poronieniu miałam cykle 21,26 dniowe a teraz to już sama chyba się wkrecem w obiawy bo niby z rana mnie mdli i piersi większe ale wmawia sobie ze ni nie ma bo Tes negatywny. Jakieś schizy już pewnie mam. Dziś jest 30 dzień cyklu i pobolewa ja mnie jajniki na zmianę takk lekko dają znać. Jutro znów zrobię test i co by nie wyszło to i tak idę do lekarza. Także jak najwięcej dwóch kreseczeka na tescie Wam i sobie życzę:) a ja to chyba zwarjuje z nerwów
:)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedzi :)

Anella śliczny brzuszek :)

Misia trzymam kciuki!

Patunia dzięki za namiar na forum poronienie. Podczytuje go teraz i wydaje mi się że po pierwszym poronieniu się tam chwilę udzielalam
a potem jakoś nie mogłam go znaleźć .

U mnie jakby są lekkie objawy jak ostatnio tzn pobolewaja mnie piersi i jakby skurcze podbrzusza. Ostatnio było tak samo i poronilam dlatego nie nastawiam się optymistycznie. Ale zaczęłam na własną rękę brać Duphaston do dnia @ i jak test będzie negatywny to odstawie.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Misia, Iguana trzymam kciuki za pozytywne testy :)
Teska super wiadomości :)
Anella nie martw się, u mnie brzuch wywala od samego początku ciazy a potdm przestanę rosnąć, na koniec pierwszej miałam 99 cm tylko, wyglądałam na porodówce jakbym była w połowie, albo wszystkie inne z blizniakami :p teraz na razie mam 92 cm, to też pewnie na koniec będzie podobnie. Aaa w pierwszej ciąży 20 kg było na plusie, w tej na razie 12 więc 20 nie dobije raczej ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...