Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, a tak gościnnie do Was wpadłam bo sama przez ostatnie dwa lata przeżywałam to samo co Wy. Może moja krótka opowieść spowoduje to że nie będziecie się tak denerwować przed każdym okresem.
Ja starałam się ponad dwa lata o te dwie kreski.
Co miesiąc płacz, wyszukiwanie objawów- Boże ile razy ja już byłam w ciąży :-) Naprawdę, kiedy przychodził okres to pretensje do całego świata o to że on jest:-)
Sex regularny stały średnio pewnie gdyby tak zliczyć to co dwa dni. I po pierwsze nie robiliśmy tego z myślą że może teraz się uda tylko po prostu mamy taką chemie między sobą że jak już wchodziliśmy do łóżka to całe myślenie odchodziło w zapomnienie.
No ale nic. Do lekarza nie poszliśmy, wiedziałam że z moim partnerem wszystko ok bo ma dziecko z pierwszego małżeństwa, mówię sobie może ja no bo tu 30 na karku i przez tyle lat nic? Hmmm- bałam się iść. Tak więc dalej kiedy miał nadejść okres wypatrywałam wszystkich znaków na niebie że może się udało.
Nie pomyślałam o jednym że praca którą tak kochałam a zarazem jednocześnie nienawidziłam wewnętrznie sprowadzała mnie do ogromnego stresu od kilku lat.
Praca w branży finansowej duża odpowiedzialność.
No ale myślę bocian nie nadlatuje w swoim szczeblu kariery czas na zmianę więc mówię szukam pracy. Cud znalazłam po miesiącu - dużo stresu no bo okres wypowiedzenia 3 miesiące nie chcieli skrócić, prośby zostania i multum multum wszystkich rzeczy związanych z dużym stresem w życiu osobistym jak i podjęciem nowej pracy na dużo wyższym stanowisku.
Zmieniłam pracę z początkiem kolejnego miesiąca i jak zaczął zbliżać się mój czas na okres naglę już poczułam takie prawdziwe przeczucie, uczucie nie wiem jak to nazwać ale wiedziałam że ten okres się nie pojawi. Czułam się inna, nie tak jak wszystkie te inne znaki wcześniej, te rosnące cycki, brzuch,plamienia,zachcianki,mdłości i wiele innych rzeczy które sobie wyobrażałam po czytaniu wujka google. Ja po prostu wiedziałam że to to, wiedziałam że się udało właśnie w najmniej spodziewanym momencie. Okres próbny dużo obowiązków ogromny stres. Nie nie zrobiłam testu od razu, poczekałam kilka dni, bałam się ujrzeć te dwie kreseczki na które tak pracowałam przez dwa lata :-)
Jak już papierosy zaczeły mi przeszkadzać gdzie ja jestem palacz nie nałogowy tylko palący dla towarzystwa w pracy to już wiedziałam na 100 % że lece do apteki po test.
Nie było żadnych plamień. Tylko dziwne uczucie w środku, w buzi dziwny nie smak i ja byłam dziwna. To wszystko.
Od razu po 4 dniach braku miesiączki 2 ładne wyraźne kreski.
Lekarz w 8-9 tc potwierdził.
Teraz oczekujemy i z dumą rośniemy.
Dziewczyny czasem w najmniej spodziewanym momencie może zdarzyć się cud. Nie wyszukujcie na siłe znaków z nieba.
Trzeba czekać
Pozdrawiam i całuje Was wszystkie. Trzymam kciuki

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dbn6e0j0d.png

Odnośnik do komentarza

Domka Jeju chyba coś jest na rzeczy u Ciebie !! Dużo kobiet czuje że jest ciaza zanim zobaczy dwie kreski. Trzymam mocno kciuki ! :-)
Cobra jak się czujesz ? Już końcówka u Ciebie !
Przyszlamama20 U mnie było podobnie. Też dwa lata starań i udało się w takim momencie kiedy akurat niezbyt było mi to po drodze z planami zawodowymi. Akurat już wiem że nie mam gdzie wracać do pracy po drugim dziecku ale praca to nie wszystko. Jak nie ta to inna.

A muszę Wam powiedzieć że ta ciaza jest inna niż pierwsza. Wogole nie mam już żadnych dolegliwości nawet Zgagi! Raz tylko wymiotowalam w drodze z wakacji. Gdyby nie wizyty u gin to nie wiedzialabym że mam dzidziusia w brzuchu.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Mika trzymam kciuki za ten cykl! Może faktycznie jak zajmiesz teraz myśli ślubem, to się akurat uda;) jestem pewna, że niedługo ujrzysz swoje kreseczki!
Karolcia daj znać jak się u Ciebie sytuacja rozwinęła.
Annulla przykro mi, ale przed Tobą kolejny cykl, w końcu się uda!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...