Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

~Marta9090
Ja też czekam, pod koniec przyszłego tygodnia będę testować. Mój lekarz zasugerował że mąż również powinien się przebadać, więc jeśli się nie uda to zrobi takie badania.
A wasi partnerzy badali się?
A jeszcze jedno pytanie dziewczyny bierzecie może Olej z wiesiołka albo siemie lniane?

Tak ja biorę olej z wiesiołka, bardzo pomógł mi na śluz płodny, wcześniej jak go nie brałam to wogole nie miałam.
Mój m też się badał, dwa razy i nie ma rewelacji, więc wiem że problem nie leży tylko po mojej stronie ale to jest obopulna sprawa.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Patunia87
Kasie a w jakiej formie zażywasz ten olej? Też bym chciała zacząć brać, bo u mnie często sucho.

Kupiłam sobie takie opakowanie na necie 100 kapsułek chyba po 15zl i zazywam trzy razy dziennie po dwie do czasu owulacji,próbowałam trzy razie po jednej ale nie było aż tyle tego śluzu co przy dwóch. Po owulacji niby nie wolno bo on wywołuje skurcze macicy.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Madziak jak wyniki cukru? bo już chyba powinnaś mieć?
Mnie dzisiaj macica pobolewa, chyba po dupku albo po clo. Miałam tak bolesną owulację w tym cyklu po tym CLO, że o serduszkowaniu nie było mowy, dodatkowo wypadł nam (jak zwykle zresztą w moją owu) wyjazd na trzy dni na wakacje ze znajomymi i tez nie było jak. Jedyny dzień co mogę mieć nadzieje to jak test owu mi pokazał dwie kreski było serduszkowanie.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie myślę że wystarczy ten raz kiedy test był pozytywny. Jeśli nie masz problemów ze sluzem to plemniki przetrwają do owulacji która jest następnego dnia po pozytywnym teście A i nawet dwa dni później :-)
Mnie też pomógł olej z wiesiolka. Brałam po dwie kapsułki dziennie do owulacji. Śluzu było sporo :-)
U mnie 10 tydzień A zamiast tyg to chudne :D Poki co -1kg na wadze :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

karolcia i ja trzymam za intensywny wyjazd i powrót w trójkę.

Madziak a czemu jeszcze raz robiłaś ten cukier? Nie wystarczyło to co miałaś że swoich pomiarów?
A po glukoze to norma że się spać chce. A wiedziałaś o tym że jest taka gotowa w płynie w butelce się kupuje i np o smaku coli albo pomarańczy. Ja mam zamiar teraz taka sobie kupić jak będę miała robić. Kuzynka moja tekie cudo wynalazła.

A ja dzisiaj po wizycie. Wg ich wagi przybrała 1.5 kg. Więc nie jest źle. Najpierw 3kg spadło teraz podroslo.
Maluszek rośnie ma trochę ponad 5cm. Machal rączkami i nóżkami jaki nie chciał aby podglądać.
A no i mam znowu brać luteine. Bo mam klucia coraz częściej i dlatego.

Dobrej nocki życzę
I oczywiście dalej trzymam kciuki za pozytywne testy.

Kasie a małymi ilością i serduszko wa ja się nie martw. Ja też spisała cykl na straty a tu proszę. W środę kończę 12 tydzień. Trzymajcie się i oby do testowania.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadzieK fajnie że wyniki dobre.
Magdalena dobrze że po wizycie ok. Rośnijcie zdrowo.
Teska cieszę się że bardzo Cię nie męczy.
Mika jak trochę przestaniesz myśleć o staraniach a bardziej o weselu to może się co naprawi i się uda.
Ja się gdzieś kiepsko czuję. Zwalam na stres i pogodę, bo innych objawów nie mam. Także jeszcze kilka dni do @ i walczymy dalej.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam za miłe słowa. Leci ten czas jak szalony. Dopiero miałam pozytywny też a jutro kończę 12 tydzień.

Miłego dzionka życzę.

patunia może te zmiany nastroju to i na pogodę A może i fasolke. Trzymam kciuki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Robi się raz krzywa ale ja nie miałam jak iść do labo bo trzeba siedzieć a męża nigdy rano nie było, a z młodym to bym posiedziala hehe no i zrobiłam w domu glukometrem, jednak ginka powiedziała że trzeba z żyły i wczoraj się udało męża w domu zatrzymać i zrobić.
Jak w domu robiłam to mąż mi kupił ta glukoze w płynie i nie polecam, aż się ciągnie taki ulip a do tego potem bardzo szczypalo mnie gardło mimo że przepilam woda. Lepsza ta rozpuszczalna, polecam cytrynowa choc teraz nie było bywa zwykle i też może być.
Karolcia super że malutka taka spokojna :) liczę że i mój bez takich rewolucji z brzuszkiem jak starszy będzie spokojny.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena właśnie weszłam zobaczyć jak u Ciebie po wizycie. Bardzo się cieszę że wszystko dobrze :) to już prenatalne miałaś wczoraj? Ja mam dzisiaj wizytę na reszcie, ale odkąd czuję ruchy mniej się boje ;)
Madziak super że się udało i wyniki w normie ;)
Karolcia super że mała spokojna, mam nadzieję że u mnie u drugiego pominiemy problemy kolek i alergii

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

anella to była zwykła wizyta. Prenatalnych nie robiłam w poprzednich ciazjaz i teraz też nie robię. Ale dojrzałam na zdjęciu Usg że gin mój zmierzył przeziernosc karkówka i jest wporzadku. Ale nic nie mówiła o tym ważne że doczytalam. :D

karolcia świetnie że malutka spokojna. Oby tak dalej. A jak starsza? Cieszy się czy jest zazdrosna?

Madziak mnie tam ta zwykła jakoś weszła bez problemu to może rzeczywiście nie będę eksperymentować bo jak mówisz że ulepek. Kuzynka nie miała porównaj ia bo nie robiła wcześniej. Więc zaufam tobie. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...