Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie 'nowe' dziewczyny, a 'starym' co testują w niedługim czasie życzę cierpliwości i spokoju.
Mam pytanko, bo brałam teraz CLO między 5 a9 i wg apki i poprzednich cykli jutro powinnam mieć już owulację, ale ani śluzu płodnego nie widac, ani podniesionego libido, i testy owu też negatywne wychodzą. Czy możliwe że przesunęła mi się owulka przez clo? W zeszłym miesiącu o tej porze miałam takie libido że mąż nie wydalał -hihi. Poprzednie cykle miałam strasznie krotkie, a jeśli teraz by się owu przesunęła to cykl mi się od razu wydłuży, co u mnie jest niespotykane.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

kasie nie wiem jak przez clo ale przez duphaston napewno te twoje cykle mogą być dłuższe. Poprzedni też miałaś chyba z tego co pamiętam. A więc może teraz twoje cykle się uregulowaly i dopiero cło pomogło aby pęcherzyki urosły i dopiero będzie owu. Jutro masz wizyte tak? A więc trzymam kciuki aby pe herzyki były prawidłowe i testy owu się pokryły. A potem dupek wszystko podtrzyma i będziesz miała piękne dwie kreski na teście. :d

Za resztę również trzymam kciuki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Teska czułość 10. Coś Ty, już nie ma szans. Ostatni stosunek był 15dc, więc nawet jak owulacja się przesunęła to nie było możliwości na zapłodnienie. Nie robię sobie nadziei. Negatyw to negatyw. Niech tylko ten okres dzisiaj przyjdzie to chociaż imprezę miałabym spokojniejszą. Ile mnie to wszystko nerwów kosztuje to jakaś masakra. Chyba muszę odpuścić i niech się dzieje wola nieba.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Ja chyba tez niebawem dostanę @. Codziennie mnie coś doprowadza do płaczu. Nawet nie ma 10 a ja sie juz pobeczalam z rana. Jak tak będę histeryzować to mój chyba ucieknie. Apka pokazuje @ dopiero na niedziele (po 33dc) ale chyba to niemożliwe bo owu byla wczesniej, wiec mysle ze 2-3 dni i bedzie. Ehhh... Być kobiet, być kobietą.....

Odnośnik do komentarza
Gość Irmina2267

Hej dziewczyny, dzisiaj powtórzyłam test licząc że kreska już będzie naprawdę ciemna a tu znowu bladzioch, widoczna od razu ale blada:( byłam na badaniu beta hcg, po 14.00 wyniki. Od wczoraj okropnie boli mnie krzyż, a nawet tak niżej jak kość ogonowa, spać nie mogłam. Kurcze martwię się że beta nie przyrasta, nie wiem co myśleć:(

Odnośnik do komentarza

Magalena dobrze pamiętasz, mam dziś wizytę popołudniu to się dowiem czy jest jajeczko czy nie. myślałam że dupek wydłuża drugą fazę cyklu dlatego cykle są dłuższe a że owu jest normalnie.
Irmina bladzioch sugeruje że coś tam dalej jest, poczekaj na betę.
Hildegarda, pannaEm może jednak nie przyjdzie, trzeba wierzyc.
Ja sobie ostatnio przetłumaczyłam że trzeba zachować dystans do tego wszystkiego, i przyjmować to co życie daje bo i tak nie mamy za wielkiego wpływu na to czy się uda czy nie, wiem że tak będę myśleć do czasu kiedy nie będzie miała @ przyjść, a wtedy skok adrenaliny zrobi swoje, i przyjdą nerwy ale i tak pozwala mi to jak narazie się nie dołowac tak bardzo i już tak obsesyjnie o tym nie myśleć. Trzymajcie się dziewczyny, przechodzimy przez to razem i wszystkie mamy takie same odczucia

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny najważniejsze to zdrowe podejscie, mimo iż sama wiem, że jest to bardzo trudne. sama przepłakałam cały piątek i tak naprawdę nie wiem dlaczego. przede mną również dwa długie tygodnie oczekiwania. ale postanowiłam nie dołować się i mam nadzieję wytrwać w tym. ten stres i płacz tylko wydłuża nasze cykle.

a może doradzicie mi w jednej kwestii; starania o dzidziusia wiążą się z przytulaniem z wiekszą częstotliwością w określone dni, mimo iż nie robimy tego z kalendarzem w ręku, to i tak zaczyna brakować pewnej spontaniczności. przy czym mój mąż ostatnio nie zawsze jest "w pełnej gotowości" wcześniej nie było takich problemów. zastanawiam się czym to może być spowodowane, czy to stres starań tak działa.

Odnośnik do komentarza

Hildegarda wysyłam moc wsparcia!! Wiem, że to mega trudne. Tak bardzo by człowiek chciał, a ma na to taki mały wpływ. Może spróbuj kolejny cykl trochę bardziej na luzie, bez liczenia i sprawdzania kiedy owu. My przed tym szczęśliwym cyklem musieliśmy odpuścić dwa, ze względu na remont, i chyba nam to dobrze zdobiło:) życzę Ci żeby się udało jak najszybciej!:) I jeszcze nie spisuje tego cyklu na straty;)
PannaEm w ciąży też hormony szaleją więc oby te wahania nastrojów zwiastowały coś innego niż @. Trzymam kciuki!:):)
Irmina daj znać koniecznie jak beta i nie martw się. Mnie też testy na samym początku wychodziły blade, może jest jeszcze wcześnie, a dużo też zależy jaki test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...