Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Marta ja poroniłam 11 maja czyli całkiem nie dawno. Doskonale Cię rozumiem. Ja sobie to poukładałam w głowie dość szybko. Wiedziałam, że negatywne myślenie nie ma najmniejszego sensu. Dla mnie najlepszym lekarstwem było zajście w kolejna ciąże i taki miałam plan. Ale to już nie było takie łatwe bo jeden cykl nic, drugi cykl nic i w końcu pojechaliśmy na 4 dni na Mazury, wyluzowałam, skupiłam się na wypoczynku i znajomych i zaszłam w ciąże. Dużo też dało mi to forum. Dziewczyny są super, wspierają i podnoszą na duchu lepiej niż nie jedna przyjaciółka. Także myśle, że i Ty musisz najpierw poukładać sobie w głowie a potem zacząć działać i nie łamać się.

Życzę Ci dużo siły ☺️❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Marta ja też życzę Ci dużo siły, żebyś przez to przebrnęła. Pozytywne nastawienie jest ogromnie ważne, potrafi zdziałać cuda. Może masz obok siebie kogoś, komu mogłabyś się zwierzyć? Zawsze też możesz pisać tutaj, postaramy się pomóc, jak tylko będziemy mogły. Innym dziewczynom się udaje, Tobie też na pewno się w końcu uda! Wierzę w to, Ty też musisz uwierzyć. Trzymaj się mocno!!

Odnośnik do komentarza

Marta ja poroniłam w listopadzie i w maju zaszłam w ciążę jeszcze do tego po zabiegu miałam zrosty wewnątrzmaciczne a jakoś się udało więc Tobie też się na pewno uda tylko potrzebujesz zresetować głowę ;) życzę dużo siły i spokoju :)
Mika tak trzymasz w niepewności... Co chwilę wchodzę na forum żeby zobaczyć czy robisz ta betę :P

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Domka 1
Patunia87
Teska gratuluję !
Ja jak mi się uda to majówki założę. Bardzo bym chciała...

To widzimy się w majówkach :D

Oj dużo mi do tego brakuje, ale nadzieja matka...

Co na dziś. Wg średnich cykli miała być owu, ale dostałam mocnego plamienia. Brzuch bolał jak na @ znów stres, płacz... Delikatne starania będą bo się uspokoiło na wieczór...

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :)
Mam nadzieje,że i ja trafie do Majówek,’20....niedługo zaczynamy starania,znaczy po @ dopiero :D także termin by wypadał na koniec Maja,ale już jestem taka nakręcona że szok,dlatego i Was już zaczęłam czytać i przypominać sobie jak to jest....mam już takiego 3latka,czas najwyższy na drugie :)
Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za Nas wszystkie się tu starające :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trzymam kciuki za was wszystkie. Abyście nie musiały długo czekać na tego upragnionego szkraba. Co do objawów to niestety są dwuznaczne i to też drażni. :)
Miłego weekendu mimo wszystko życzę.

mika dziwne to u ciebie że nie ma nawet cienia. Ale zaczekam cierpliwie z tobą do poniedziałku. Szkoda że się wczoraj nie udało. Buziakuje i trzymaj się.

I witam nowe przyszłe mamusie. Za was też trzymam kciuki :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

zaneta witaj. Fajnie ze wróciłaś. Jak się przyglądam i przyglądam to chyba też coś widzę ale jakieś strasznie wyblakle. Jaka czułość tego testu? Może jutro kupicie drugi i w poniedziałek zatestuj. Po 48h powinien być porządny skok więc powinno być lepiej widać a jak nie będzie to znaczy że jakoś wadliwy. Który masz dzień cyklu dzisiaj.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zaneta fajnie, że jesteś:) ja niestety nic nie widzę na tym zdjęciu, ale może jakoś jest słaba. Skoro oboje z mężem coś dostrzegacie. Może uda Ci się gdzieś kupić test na jutro, żeby powtórzyć?
pAleksandra witaj, życzę Ci szybkiego ujrzenia dwóch kreseczek:)
Mika u Ciebie dalej bez zmian?
Karolcia, Hildegarda, Mininka bardzo mocno trzymam kciuki, żeby Wam się udało!!

Odnośnik do komentarza

Teska
Zaneta fajnie, że jesteś:) ja niestety nic nie widzę na tym zdjęciu, ale może jakoś jest słaba. Skoro oboje z mężem coś dostrzegacie. Może uda Ci się gdzieś kupić test na jutro, żeby powtórzyć?
pAleksandra witaj, życzę Ci szybkiego ujrzenia dwóch kreseczek:)
Mika u Ciebie dalej bez zmian?
Karolcia, Hildegarda, Mininka bardzo mocno trzymam kciuki, żeby Wam się udało!!

Hej
Wisz co gdyby nie te testu to bym w ta ciąże wierzyła bo dzisiaj zgaga wilczy apetyt i mdłości.
Biegam sprawdzać do łazienki bo myśle Ze @ a to biały sluz. Okresu nie widać póki co

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Teska z tego co widzę, Zaneta ma test o czułości 10 bo takie same robiłam.
Zaneta szkoda, że nie wzięłaś dwóch kurczę. Który to dzień cyklu masz?
I tak musisz powtórzyć, żeby mieć pewność albo lecieć w poniedziałek na betę. Życzę Ci żeby była to ciąża.
Mika aż się wierzyć nie chce, że te testy wyszły negatywne. Wszystko wskazuje u Ciebie na ciąże. Chyba, że jest faktycznie tak jak jedna z dziewczyn pisała, że jak robiłaś ten test owulacyjny to miałaś dopiero owulacje. Działaliście od tego czasu?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...