Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

~Irmina2267
Część dziewczyny. Poradzicie mi proszę co mam robić i co myśleć. Zacznę od początku, cykle m 28-30 dni. W 13-14 DC miałam owulację co potwierdził lekarz bo byłam na cyklu stymulowanym. W 6 i 7 dpo miałam skurcze i to nie takie słabe. 8 dpo zrobiłam beta hcg i wyszło mniej niż 0,1 więc ciąży nie ma. To było we wtorek, dziś jest tylko dwa dni później, coś mnie podkusilo i zrobiłam test i jest cień kreski i to całkiem widoczny. Czy to wogole możliwe?? Czy ja zwariowałam czy ten test jest do bani?

Wg mnie możesz być w ciazy bo 8dni po owu mogło być za wcześnie na bete ale test domowy dwa dni później to też by chyba jeszcze nie wykrył tak małego beta hcg . Choć też mi się zdarzyło i nie tylko mi tu na forum że była druga słaba kreska i ma ciąży nie było. Pozostaje powtorzyc test domowy albo bete. Trzymam kciuki za dwie kreski !

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

teska ładny przyrost. Teraz byle do wizyty i będzie dobrze. :D
mika ja też Ci mocno kibicuje. Daj koniecznie znać jak tam beta. Pewnie wynik to już późno będzie ale w sobotę ale wytrzymam razem z tobą.

Za resztę również trzymam kciuki i o byście tutaj tylko pisały z nami ale zakreskowane :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

teska super jeszcze raz gratulacje!
mika - ojj bez nerwów. Na spokojnie na pewno też będzie piękna beta w rezultacie i kolejne kreseczkowe :)
kasie - clo może tak zadziałać że będziesz mieć teraz hiperstymulacje i możesz załapać od strzału.. U mnie niestety clo działo hiper hiper i powodowało, że miałam za dużo jajeczek wiec lekarze zabronili mi starać się. Przeszłam na menopur i pregnyl oba zastrzyki. I mam nadzieję, że to był oststni cykl na nich.. Jak się nie uda to na serio nie wiem co robić. Szpital zmienił mi lekarza prowadzącego i końcem sierpnia pierwsza wizyta z nią. Zobaczymy co będzie.

Jeszcze raz gratulacje dla kreseczkowych i wysyłajcie fluidy do zarażenia się :) potrzebne nam są ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość marta9090

Drogie koleżanki,
Chciałabym dołączyć do grona oczekujących na dwie kreseczki.
Jestem Marta i mam za sobą dwa poronienia, ostatnie w grudniu 2018 i 3 latka w domu.
staramy się od kilku miesięcy ale beż żadnego rezultatu. a to czekanie jest najgorsze
chciałabym móc znów ujrzeć dwie kreski ale nie wiem czemu narazie nie wychodzi. mimo iż lekarz mówi że wszystko jest dobrze.

teraz jestem w połowie cyklu i kolejne starania. może wy będziecie umiały mi pomóc. przytulanko było w srodę 7.08 wczoraj był śluz rozciągliwy a dziś wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, czy to jest dobry czas na intensywne starania czy może już za późno? :-(

Odnośnik do komentarza
Gość marta9090

dziękuję za dobre słowo.tak bardzo bym chciała.

dziewczyny proszę doradzcie mi, po poronieniu które mnie spotkało w grudniu ciągle tylko myślę o kolejnej ciaży, a wręcz mam wrażenie że stało się to moim obsesyjnym myśleniem.Wiem że jest to nie zdrowe podejscie. Ciągle chce mi się płakać, wieczorami zalewam się łzami przed pójściem spać. otaczają mnie same ciężarne koleżanki. a moja najlepsza przyjaciólka, która za chwilę rodzi "olała" mnie gdy chciałam jej się wyżalić.

nie wiem jak mam sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...