Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Margarett

Znowu posta ucina ... Za 10 dni wizyta już się doczekać nie mogę , żeby zobaczyć maluszka i dowiedzieć się ile waży już i czeka mnie glukoza mam nadzieję , że jakoś ja przeżyje bo odrzuciło mi słodkie a większa ilość spowoduje mdłości i wymioty

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

Margarett - kup cytrynowa glukoze i wez cytryne ze soba, jak bedzie tragedia mozesz troche wcisnac;)
Na problemy z zalatwieniem sie najlepsze jest kiwi;) mialam problem jakis czas temu, zaczelam jesc po pol kiwi po sniadaniu, a drugie po obiedzie. W pewnym momencie sie unormowalo, teraz juz tylko sporadycznie je jem, zastapilam je innymi owocami - i po problemie (jupi) :)
A na przeziebienie mam w planach zrobienie syropu z cebuli, czosnku, cytryny i cukru. Zaczne tez chyba herbate z cytryna pic litrami;p
Co do kopania... Moja czasem szaleje tak ze zaczynam sie zastanawiac czy to normalne xD
A wracajac szkoly rodzenia, Wy chodzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Margarett

Znowu posta ucina OMG ..
Macie jakieś sposoby na migrenę ?
Taki mam ból że już nie wyrabiam .
Tabletki pomagają na chwilę i znowu to samo a zimne okłady nic nie dają ...do tego mały szaleje jak tylko ból się zaczyna

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny współczuję Wam tych bólu. Najgorsze, że nawet nie ma jak się lekami ratować. Ja odpukać nie czuję na razie, ze jestem w ciąży. Samopoczucie rewelacja. Zresztą w.pierwszej też tak miałam. Tylko wtedy miałam okropną zgagę pod koniec. Ciekawe czy teraz też tak będzie. A wy powiedziałyście już rodzinie o ciąży? Ja to jeszcze to ukrywam.

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

Domi nie chce Cie straszyc ale to moze byc rwa kulszowa (jak czujesz promienisty bol od plecow przez posladek, dalej przez miesien dwoglowy i nizej) najlepiej umow sie do jakiegos fizjoterapeuty powinien pomoc, powie co robic a czego nie, moze okleji Cie "tejpami" co powinno troche ulzyc.
(Sama wczesniej czesto miewalam rozne problemy z plecami z racji tego czym sie zajmuje)
Bylam w szkole rodzenia i pierwsze zajwcia mnie rozczarowaly...
Ale jeszcze nie zamierzam rezygnowac, zobaczymy jak bedzie dalej;p

Odnośnik do komentarza

Margaret z migrena to ciężko nawet poza ciąza, a co dopiero w ciąży, kiedy leki ograniczone. Niestety często w ciąży bóle głowy przechodzą lub się nasilają, a z ginem o tym rozmawiałaś? Może coś zaradzi.
Domi co do bólu nogo-pupy to ja miałam w tej ciąży 2 razy i najpierw podejrzenie rwy, nie mogłam lewej nogi podnosić, że schodów zejść, słabo mi się z bólu robiło jak za długo w złej pozycji byłam. Pierwszym razem to nawet 3 tyg mnie trzymało, drugim trochę krócej. Najprawdopodobniej ucisk macicy/małego na nerwy czy kręgosłup, ale warto z lekarzem na pewno skontaktować.
Ulusia u mnie oczywiście wszyscy wiedzą o ciazy, rodzina, znajomi i sąsiedzi, brzuch ogromny, zresztą już 3 trymestr zaczął leciec, więc co tu ukrywać :) hehe
Lecę Dziewczyny na zakupy teraz, miłego dzionka :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Też tak myślę że to kręgosłup dzieje się to przeważnie wtedy kiedy czuję na brzuchu słabsze ruchy i wtedy mnie zawsze boli ,więc pewnie odwraca się w stronę kręgosłupa i jedzie ,a ja ledwo chodzę .... dziś ja mocnej czuję na brzuchu i narazie nie czuje bólu ciekawe na jak długo ...jak będzie rosnąć to myślę że może być tylko gorzej .

Odnośnik do komentarza

Teraz mi urwało ......Jak pojechałam między 4-5 mięs do znajomych to sami zaczęli mi dopowiadac ....ja mówię może przytyłam ....to zaczęli się śmiać , że przytyła bym cała a nie tylko w brzuchu...teraz żaden namiot mi nie ukryje brzucha no i waga też poszła w górę ..... choć moja koleżanka ma 16 TC i nic po niej nie widać......podobno w kolejnych ciążach tak jest że szybciej widać

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam ten sam ból niby dół pleców niby pośladek A tak promieniuje że nie mogę dać kroku i to tylko po jednej stronie najczęściej wieczorami mam tak już od 2 tygodni. A Chcoalalm Was zapytać jak to jest u Was z upławami? Ja jestem bardzo przewrazliwiona ponieważ przed ciążą dość często miewałam bakteryjne zakażenia to często wracała i teraz też się pojawiły Puławy troszkę jak by zaczynało piec i swędziec ale może tylko sobie wkrecam, jak to u Was jest?

Odnośnik do komentarza

Nat0303 u mnie jak miałam infekcję to też sie zastanawiałam czy faktycznie mnie swędzi i piecze czy już sobie wkręcam... jednak przeczucie mnie nie myliło i miałam infekcję... dlatego uważam ze zawsze lepiej to sprawdzić.... Lekarz mnie nastraszył trochę, że infekcja może nawracać, ale jakoś do tej pory jej nie miałam... u mnie świetnie sprawdził się iladian pregna ....

Odnośnik do komentarza

To ja dorzucę jeszcze duszności. Zastanawiam się na co by tu zwalić winę... ciśnienie, pogoda.. ale na dworze całkiem spoko, słoneczko świeci ale nie ma duchoty. Moje ciśnienie też ok. Zastanawiam się czy hemoglobina mi nie spadła - jestem słaba, a ostatnie badania wykazały że poszła trochę w dół. A i żebra zaczynam czuć od powiekszajacego się brzucha. Sumują ledwo dycham. Ktoś pisał o wielkości brzucha...w pierwszej ciąży brzuch pojawił się gdzieś ok 7 miesiąca, w drugiej dużo szybciej i był dwa razy większy, w trzeciej już od dawna noszę piłkę przed sobą a przecież teraz tak właściwie maleństwo zacznie przybierać na wadze (choć nie ukrywam że ta wielkości brzucha mi na prawdę wystarczy)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...