Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewinka83

Byłam u giną zaraz po teście pozytywnym. Poszłam po leki, bo taka umowę mieliśmy, że zjawiam się zaraz po teście u niego. Mam za sobą sporo przejść związanych ze staraniami i ciążami. Teraz wizyta 19.03 będzie usg i zobaczymy czy wszystko dobrze z Maluszkiem :) czuje się ok, tylko mam tkliwe same sutki, nic poza tym nie świadczy u mnie o ciąży :) a jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Hej! Termin na 5.11, dokładnie tak, jak 10 lat temu, jakieś fatum ;) Córcia urodziła się wtedy 28.10, mam nadzieje, ze to Maleństwo nie wstrzeli się w tę samą datę bo Młoda mi nie wybaczy ;) Też w sumie nie mam objawów, poza bolącymi piersiami no i tym, ze szybciej się męczę :/ Byłam dzisiaj pomagać na budowie a teraz leżę i zdycham ;) W ogóle to już trzeci dzidź będzie... Jestem przerażona!

Odnośnik do komentarza

Ja ide do gina w pon 4marca ale w zasadzie tylko dlatego zeby mi zapisal luteine bo moja sie konczy tak to czekalabym jeszcze ze dwa tygodnie :) u mnie to druga ciaza :) moje obiawy to bolace piersi, zimno i dreszcze wieczorem, ostre wzdecia (jestem przerazona ze tak wczesnie sie zaczely) i szybko sie mecze ;) ja mam oplikacje preglife czy cos takiego mi ona w zupelnosci wystarcza bo to moja druga ciaza ale jakby byla pierwsza to pewnie doczytywala bym w necie :) ewinka a jak dlugo sie staraliscie? To wasze pierwsze dziecko? :) n.j zastanawialam sie nad trojka ale po trojce chyba nie bede miala w ogole cyckow.. :(

http://s3.suwaczek.com/201705245562.png

Odnośnik do komentarza

Też idę za wcześnie do ginekologa, 6.03. Miałam już i tak zaplanowana wizytę taką normalna, kontrolna. Nawet ją przekladałam z 27.02 bo miałam wtedy mieć miesiączkę ;)

Ami_Ami, cóż, ja się nawet nad tym trzecim nie zastanawiałam ;) Dwie pierwsze córki były planowane, tym razem to książkowa wpadka. Cieszymy się, tylko trzeba sprawy uporządkować. Jak człowiek planuje dziecko to wszystko ma zawczasu poukładane, a ja mam zaplanowane wyjazdy, na które nie mogę pojechać, projekt w pracy dobrze by było dokończyć przed porodem, budujemy dom i nie wiem, czy zdążymy się wprowadzić a, jako że musieliśmy sprzedać mieszkanie, od maja jesteśmy na walizkach.. Ale damy radę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ewinka83

Ami Ami...w zasadzie o pierwsze dziecko 6 lat. Lekarze, kliniki, badania itp. wszystko przeszliśmy. Pierwszy synek z in vitro ma 10 lat, potem totalna wpadka, gdyż nikt nie dawał szansy na kolejną ciąże, a tu naturalnie się udało i drugi synek ma 8 lat. Teraz miejmy nadzieję, że będzie trzeci, zdrowy maluszek :) Po drodze straciliśmy 3 ciąże...więc w zasadzie moja 6 ciąża, ale na świecie mamy dwóch synków :) No i oby teraz się udało donosić Kruszynkę :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny odpowiedzcie coś o sobie. Ja mam 31 lat i córkę co ma 3 lata pierwsza ciąża zakończona przez cc - byłam na wywołania przeszłam wszystko co u nas w szpitalu serwowali i w końcu miałam cc. Myślę że to dlatego że bardzo mnie straszono porodem i chyba się zablokowałam. Teraz druga ciąża i myślę o babć czy jest któraś w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczyny :) ja własnie zrobiłam test i wyszła bladzioszka to był nasz trzeci cykl staran mam wspaniałego synka 10 msc i chcielismy z mezem zeby miedzy dzieciakami nie bylo duzej róznicy a ze karmie jeszcze piersia myslalam ze sie nie uda a tu presze jestem bardzo szczesliwa, maz jeszcze nie wie bo spi nie moge sie doczekac by mu powiedziec:) zdrowka dla was i małych kruszynek :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ewinka83

Roni gratulacje i witaj :)

Coś o sobie :)
Mam 36 lat i dwóch synów 1o i 8 lat. Za sobą również 3 poronienia we wczesnej ciąży. O pierwsze dziecko staraliśmy się 5 lat, wszelkie badania, zabiegi itd. Najstarszy syn przyszedł na świat dzięki in vitro, drugi naturalnie poczęty ( totalne zaskoczenia, bo nie dawano nam szans). W 2018r. 2 poronienia teraz mam nadzieję, że wszystko już będzie dobrze i w listopadzie dołączy do nas zdrowy maluszek :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ewinka83

Bzyk weź wyniki na wizytę, TSH trochę wysokie, leczysz sie na tarczycę może ?

Ja dostałam cały wykaz badań. mocz, morfologia, toksoplazmoza, glukoza, HIV, kiła, anty hbs, TSH....chyba, ze o czymś zapomniałam. Robię je za tydzień, aby mieć na wizytę 19 marca (grupy krwi, cytologii, cytomegalii i różyczki nie musze robic, gdyż mam wyniki lub przechodziłam choroby). aha jeszcze USG piersi mam 18 marca bo ostatnio 2 lata temu byłam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...