Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ile przybrałyście na wadze ...? Ja już 9kg a gdzie do końca .Trzeci tydzień jestem na diecie, bo pierwsza ciąża skończyła się coś przy 30+kg.No i tym razem mam dociekliwa lekarkę i znalazła mi Hashimoto które musiałam mieć od dawna i ciągle dawki leku podnosimy ,bo TSH skacze .. jeszcze glukoza czeka nas bllle

Odnośnik do komentarza
Gość Margarett

Ja byłam na wizycie tydzień temu i mały ważył 0,554 i lekarz mówił ,że waga prawidłowa .Waga moich córeczek była :pierwsza 3400 kg a druga 3690kg więc takie w sam raz , ale obawiam się teraz jak duży będzie synuś

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny Ja przytylam niecale 4 kilo od poczatku ciąży 22+1 dzien. Corcua waży. 0 550moja lekarka mowi ze waga bardzo ladna.Powoli zaczynam zbierac wyprawke tzn koleżanki mi podrzucaja po swoich pociechach i super Od dzis jestem na zwolnieniu i moge zacząć odpoczywac Pozdrawiam was dziewczynki gorąco

Odnośnik do komentarza
Gość Margarett

Domi ja termin mam na 13.11 obecnie jestem 23+5 więc dzieli nas tylko dwa dni :) ja też jestem aktywna ostatnio okna myłam , bo śmiałam się do męża że nie wiem kiedy następnym razem dam radę umyć :) dzisiaj nawet wyplewilam pół działaczki ale rozkładam sobie ,żeby maluszkowi nie zaszkodzić

Odnośnik do komentarza
Gość Margarett

Basia ja też pomału kupuje dla małego rzeczy i ubranka ,może za wcześnie ale ja dla synka nie mam nic i w rodzinie też nikt nie ma żeby podrzucić a od września dziewczynki idą do szkoły więc będzie co robić

Odnośnik do komentarza

Margarett ...jak byłam z młodą w ciąży to też malowałam, ale w tym samym czasie co teraz, bo później jak już było mnie dużo i do tego upalnie to marzyłam o tym żeby wkoncu moja księżniczka wyskoczyła myłam okna ,umawiałam się u mojej koleżanki w bloku 10 pięter i chodziliśmy tam i z powrotem i inne rzeczy próbowałam ona ni cholery 42 siła wyciągnięta

Odnośnik do komentarza

Ja też powoli się przymierzam do kompletowania wyprawki ,bo po córce 7lat to nic mi nie zostało ,a też do szkoły idzie 1 klasa to już coraz powazniej . W rodzinie nie ma kto wspomóc ,ale dwie znajome coś tam ubrań mają mi przygotować .No a resztę powoli trzeba zbierać odkupiliśmy tylko wózek od znajomych, bo okazja to chociaż z jednym spokój.Dostałam od znajomej listę dla przypomnienia po tylu latach to chociaż ściągę mam

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

Hej, ja tez obserwuje Wasze wpisy od jakiegos czasu;) u mnie 25 tc. Termin na 07.11.
Juz swoja droga nie moge sie doczekac bo to piersza ciaza;)
Glukoze pilam cytrynowa i bardzo mi smakowala xD a sama proba wyszla bardzo dobra;)
dla malej jeszcze nic praktycznie nie mam... Jakos nie moge sie zebrac do kompletowania wyprawki:/
Ale chce Was o cos zapytac, jak to jest w ruchami dziecka? Czujecie je ciagle przez caly dzien? Czy zdarzaja sie przestoje?
Slyszalam rozne rzeczy na ten temat i nie wiem czego sie sluchac:/
Jedna kolezanka powiedziala ze dziecko powinno ok 6 ruchow w ciagu h wykonac, a druga mowi ze potrafila i caly dzien nic nie czuc, a jej maly dopiero nastepnego dnia sie uaktywnial...
Jak jest u Was? Maluszki wierca sie ciagle? Czy raczej ich nie odczuwacie?

Odnośnik do komentarza

Martini ja bym za bardzo nie przywiązywała wagi do tego czy aby na pewno dziecko wykonuje 6 ruchów w ciągu godziny ... Ja swojego skarba oczywiście czuje, ale sa dni i godziny kiedy jest bardziej aktywny a są chwile kiedy wcale... Lekarz mi powiedział, że na tym etapie powinnam po prostu czuć ruchy i tyle - gdybym np przez cały dzień nie czuła dziecka -to mogłoby być niepokojące... Odkąd zaczęłam wyraźnie czuć ruchy dziecka nie zdarzyło sie bym przez cały dzień wogóle tych ruchów nie czuła... gdyby tak było pewnie biegłabym juz do szpitala - panikara ze mnie ;-)

Odnośnik do komentarza

Martini ...ja mam to samo jednego dnia tak szaleje cały dzień, a później cisza jak jej się chcę. Bywają takie dni ,że mam wrażenie że śpi cały dzień ....jestem w drugiej ciąży i w pierwszej nie było takich aż tak różnych dni ...więc też się trochę martwiłam ,ale byłam w piątek u mojej ginekolog i mówi narazie się nie przejmujemy ruchami, bo to za wcześnie więc wszystko jest normalne dopiero po 33tc (chyba bo nie wiem czy pamiętam dobrze od którego,ale jakoś wtedy ) trzebaby ich pilnować i liczyć.Wiec spokojnie

Odnośnik do komentarza

To normalne , że się martwisz . Szczególnie że to twoja pierwsza ciąża, ja też nie wiedziałam co jest normą ,a czym trzeba się martwić do tej pory zawsze jak jest coś czego nie jestem pewna to pytam lekarki żebym czegoś nie zlekceważyła .Nie jesteś sama każda mama napewno się martwi i nie pociesze cię że to nie mija ,później już cały czas martwisz się o to twoje maleństwo........ aż do końca

Odnośnik do komentarza

Elena 82 Masz całkowitą rację ,jesli chodzi o zamartwianie to jestem chyba mistrzynią.Pisalam juz wczesniej ze mam doroslego syna i mimo że ma 20 lat i jest wspanialym synem nieprzysparzajacym wiekszych problemów ,tochyba nigdy nie przestanę sie martwić o niego zapewne tak samo bedzie z córką mimo iz jestem starsza niz wtedy gdy rodzilam syna to zamartwianie sie o dzieci my matki mamy we krwi

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

Juz nie panikuje jak mala sie malo rusza;)
Dzisiaj za to jakos tak sie ulozyla ze latam siku co 5 minut...
I chyba tez troszke mi sie macica napina, ponoc to normalne na tym etapie. Nospa i troche odpoczynku i puszcza.
Tez tak macie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...