Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Bzyk gratuluje serdecznie córeczki :)
Ja dzisiaj ogarniam pokój chłopaków (wyjechali do dziadków na wakacje), więc powoli mogę sobie sprzątać :) Poza tym przeglądałam allegro w poszukiwaniu "wyprawki" tak orientacyjne i chyba znalazłam większość rzezy w zasadzie :)
Mam plan, aby do końca sierpnia już mieć wszystko kupione, bo potem szkoła się zacznie i nie będzie głowy do zakupów, przez wakacje jeszcze "lajcik" :P

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Oj te upłay tak doskwieraja że nie chce mi się nawet o wyprawę myśleć. Może zostanę zlinczowana ale córce dużo rzeczy kupiłam w lumpeksie do wyprawki rzeczy były cudne tam. Tym razem też zajrzę tam. A 9 sierpnia bierzemy ślub już wszystko gotowe w sumie tylko tort do załatwienia został i bukiecik dla mnie. Jest to tylko przyjęcie po ślubie cywilnym na 25 osób.

Odnośnik do komentarza

Agata ja mam wszystko z lumpeksu, albo używane od koleżanek, nie kupuję wcale nowych ciuszków ( z chłopakami też tego nie robiłam) :) Za pierwszym razem kupiłam chyba jedne śpioszki nowe i jakieś body :) Dzieci tak szybko rosną, że te ciuszki często są jak nowe :) Teraz kupiłam bodziaki po 50gr za sztukę, śpiochy i pajace po 1zł :) Jest taki fajny ciucholand w miesiące moich rodziców i jak jest 75% zniżki to dosłownie za grosze są ubrania :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Ja po comiesiecznej wizycie u mojej gin. Dzidzia ok. Ja dwa kilo do przodu (choć nie wiem po czym, bo nie jem jak typowa ciazowka, zwyczaje, wrecz bym powiedziała że przed ciąża miałam wiecej zachcianek). Zastanawialam sie w jakiej kondycji jest moja macica po dwóch cc ale gin mnie uspokoila, mowiac ze nie widzi żadnych nieprawidłowości. Co prawda zmartwila mnie mówiąc ze mam nisko łożysko (ale powiedziała też ze na tym etapie 21tc to stan który może być tylko przejsciowy i wszystko może sie zmienić). Oczywiście zaraz skonsultowalam to z doktorem internet i cuda mi wyszły, wiec koniec z czytaniem. Wszystko jest w normie, nie dajmy się zwariować. Dała mi luteine bo uważam że zbytnio napina mi sie brzuch (w poprzednich ciazach też bralam). Szyjka 3cm to ok (że do 2,5 jest ok)

Odnośnik do komentarza

Hej u mnie 20+6 Tc, już po usg połówkowe było w sobotę, chłopiec waży 330 g. Wydaje mi się że mało jak czytam ile u Was, ale Pani dr powiedziała że waga jest odpowiednia jak na ten tydzień ciąży... U mnie niskie żelazo, jem buraki z jak do wizyty się nie poprawi to wtedy tabletki... Generalnie czuję się dobrze, a i u mnie waga + 3.5 kg...

Odnośnik do komentarza

Dziś 20+4 TC , 5 dni temu na USG genetycznym waga dziecka 340g, gin mówił że wszystko w porządku. Póki co +2kg od początku ciąży ale staram się bardzo pilnować żeby nie tyć zbyt duzo. Na pierwszym USG lekarz powiedział że raczej będzie to chłopczyk a na drugim USG że na 95% dziewczynka. W obu przypadkach dziecko układało się tak że ledwo co udawało się zmierzyć to co potrzeba więc na płci nie skupiali się zbytnio. Najbardziej cieszy mnie fakt że dziecko powinno być zdrowe:) jak jest u Was z TSH (jeśli powielam Watem to przepraszam, jeszcze nie doczytałam wszystkiego)? Ja jak miałam 2.58 to lekarz kazał brać mi euthyrox bo 'niby to norma ale dążymy do tego żeby było poniżej 2'

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...