Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie dopiero dziś deszczyk niedziela i poniedziałek słońce choć zimny i mocny wiatr wiał. Współczuję tych mdłości i wymiotów u mnie trwały bite 5 tygodni, ale skończyły się z dnia na dzień w połowie 12 tyg. Teraz to już jest naprawdę super i na pewno u Was też tak będzie tylko pytanie kiedy :( wiecie co jakoś tak nie mogę uwierzyć, że to już w zasadzie 16tyg ciąży za mną, niedługo liste zakupów trzeba będzie tworzyć (ja już nie mam kompletnie nic po szynach) czas szybko leci :) Trzymajcie się ciepło :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna96

MigotkAn i jak wizyta?
Trzymam kciuki dziewczyny za wasze prenatalne:)
A co do pogody to ja bym spała całymi dniami, jestem na l4 i z checia bym pospacerowala ale nawet sie wychodzic nigdzie nie chce.

Odnośnik do komentarza

Jestem po badaniach.
Dziecko rozwija się prawidłowo i wygląda na to że nie ma wady serduszka czego się tak bardzo obawiałam bo pierwszy syn ma wadę wrodzoną.
Jednak muszę zrobić dodatkowe badania ponieważ wyszły mi nieprawidłowe przepływy przez tetnice maciczne co może wskazywać na jednak problemy z ciśnieniem i prowadzić do stanów przedzucawkowych. Miała któraś z was taki problem? Strasznie się zestresowalam tym, dodatkowo wczoraj miałam migrene - cały dzień walczyłam. Oby było wszystko dobrze...

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj wybrałam się do lekarza. Dzięki Bogu wszystko ok. Maluszek machał do nas rączkami na usg. Cudnie zobaczyć jak się rusza, rośnie. Poznałam wczoraj też płeć (15tc). Ku naszemu ogólnemu zaskoczeniu - chłopak. Gdzieś w serduchu czułam od początku, że to będzie dziewczynka, a tu niespodzianka. Nawet rozmyślając o imieniu mieliśmy wybrane tylko dla dziewczynki. Mam już syna i córkę, więc właściwie zależy mi tylko na tym by ten dzidziuś był zdrowy, ale w głowie myśli krążyły wokół sukieneczek, różowego wózka. No dobra jakie imię dla chłopaka?

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie nue było, ale pracs dom i moja 3.5 latka, która po miesiącu jaki chorowała ze szpitalem ma katar. 4 dni w przedszkolu wystarczyło. Ja oszaleje. Mam nadzieje ze nic z tego sie nie rozwinie, w sumie katar ma od wtorku wiec myślę ze juz powinna być chora konkretnie ale sie trzyma dzieki inhalacjom i groprinosinie. U mbie 15+2 i mam wrażenie ze mój brzuszek raz jest a raz znika, hehe

Odnośnik do komentarza

Franciszka
Jestem po badaniach.
Dziecko rozwija się prawidłowo i wygląda na to że nie ma wady serduszka czego się tak bardzo obawiałam bo pierwszy syn ma wadę wrodzoną.
Jednak muszę zrobić dodatkowe badania ponieważ wyszły mi nieprawidłowe przepływy przez tetnice maciczne co może wskazywać na jednak problemy z ciśnieniem i prowadzić do stanów przedzucawkowych. Miała któraś z was taki problem? Strasznie się zestresowalam tym, dodatkowo wczoraj miałam migrene - cały dzień walczyłam. Oby było wszystko dobrze...
h
Hej jestem sierpniowką 2019 i mamą 3 letniej corki.w pierwszej ciąży mialam złe przeplywy maciczne i wcięcie notch w prawej tętnicy w 23tc,mialam powtornie zrobione w 26 tc i byly juz ok,ALE pomimo tego ze byly juz ok w 35 tc mialam stan przedzrzcawkowy wysokie cisnienie,bialko w moczu,obrzeki,organizm zatrzymywal wode.do 39 tc lezalam na patologi i mam zdrową corke pomimo stresu .obecbie 27 tc w czwartek mialam sprawdzane przeplywy i są ok.To twoja 1 ciążą?
Odnośnik do komentarza

To moja druga ciąża, w pierwszej oprócz plamienia na początku i wymiotów przez 4 miesiące nie działo się nic złego.
Muszę zrobić test połączony PAPPA i fbeta hcg.
Jak to również wyjdzie nieprawidłowe to będę musiała brać leki.
Twraz miałam robione usg w 12 tygodniu i wyszly nieprawidłowe przepływy i obustronne wzięcie notch. Następne mam mieć za 8 tygodni.
Kolejna wizytę mam u gin 29.05 i zobaczę co powie na te wszystkie wyniki.
Oczywiście w internecie można się naczytac czym to może skutkować i to jeszcze bardziej dobija ale dobrze wiedzieć że też może się wszystko dobrze rozwinąć :)

Odnośnik do komentarza

Franciszka
To moja druga ciąża, w pierwszej oprócz plamienia na początku i wymiotów przez 4 miesiące nie działo się nic złego.
Muszę zrobić test połączony PAPPA i fbeta hcg.
Jak to również wyjdzie nieprawidłowe to będę musiała brać leki.
Twraz miałam robione usg w 12 tygodniu i wyszly nieprawidłowe przepływy i obustronne wzięcie notch. Następne mam mieć za 8 tygodni.
Kolejna wizytę mam u gin 29.05 i zobaczę co powie na te wszystkie wyniki.
Oczywiście w internecie można się naczytac czym to może skutkować i to jeszcze bardziej dobija ale dobrze wiedzieć że też może się wszystko dobrze rozwinąć :)

Powiem ci ze na tym etapie wciecia mogą być ,niepokoic sie mozna dopiero jak pozostaną po 26 tc.takze spokojnie.
Odnośnik do komentarza

Elena gratuluję synka :) U nas też będzie ponoć chłopiec (trzeci zresztą do kolekcji)hihi Będzie Rafałek, choć dłuuugo nie mogliśmy dojść do porozumienia całą czwórką jak nazwać synka/braciszka :) Gdyby była dziewczynka to bez problemu, bo miała byc Helenka (synowie w ogóle nie brali pod uwagę, że to będzie brat, chcieli siostrę i koniec :)hehe Płeć poznana w 13t3d ciąży, jeszcze nie potwierdzona, wiec teraz 7 czerwca będzie 19tydzień i może uda się zobaczyć czy to na pewno Rafał czy też jakimś cudem Helka :P

Ja biorę również acard każdego dnia, ale ze względu na wcześniejsze 3 poronienia i być może związane z tym jakieś mikrozakrzepy. W pierwszej ciąży też brałam Aspargin (działanie chyba takie samo).

Poza tym Dziewczyny coraz ciężej mi już, a to dopiero 16t3d ciąży :) Masakra :) Gdzie tam jeszcze do końca i całe wakacje przed nami :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Hej ja dzis mialam prenatalne 12+6 dzien na dzien dzisiejszy wszystko ok ale jeszcze wyniki z krwi mam nadzieje ze bedzie oki A tak ogolnie czuję sie kiepsko caly czas wymiotuje chodzę do pracy jeszcze tak ze 2 miesiace sie pomeczew pracy.Jestem pelna nadziei że to minie bo nie wiem juz co jesc a schudlam 3 kg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...