Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

MigotkAn gratuluję! Cz wiesz może ile mm mają twoje pęcherzyki?

U mnie niestety nadal puste pęcherzyki :( Rosną ale nadal nic nie widać. Lekarz co prawda powiedział, że szansa jeszcze jest i że mam być dobrej myśli ale ja już trace nadzieję. Mam jutro i w sobote zrobić betę i we wtorek przyjść z wynikiem i na kolejna usg.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Iguana lekarz zmierzył i są wielkościowo odpowiednie do 7 tyg czyli rozwijają się jak powinne... Trzymam kciuki aby u Ciebie się pojawiły maleństwa.. Ja jestem przerażona ... Do mnie to jeszcze nie dociera za tydzień idę do innego lekarza bo to on powinien prowadzić mi ciążę... A ta wizyta była bo niepokoilam się o swój stan że względu na silne bóle brzucha lekarz stwierdził że Ma prawo bo szybciej się rozciąga wszystko... I powiedział mi że będę musiała się do poradni patologi Ciąży zapisać bo zwykły lekarz nie może takiej ciąży prowadzić.. Bo jest wysokiego ryzyka więcej badań i więcej wszystkiego...

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3kw7igcl1gxlq.png

Odnośnik do komentarza

MigotkAn jaki cudowny widok, gratulacje :))
Iguana13 nie trac nadziei, mnie lekarka tez nastraszyla na poczatku ciazy bo krwawilam ze krwawie i nic nie widac a powinno juz serduszko bic, za 3 dni poszlam do swojego lekarza i wszystko bylo idealnie i nie wiadomo z czego to krwawienie. Jesli jest szansa to na pewno bedzie dobrze.

asia23w kazda z nas ma chyba stres idac do lekarza, ja panikuje i sie modle zawsze żeby tylko serduszko bilo.
Trzymam kciuki za was dziewczyny zeby bylo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny :) czytam was od początku ale dzisiaj się ujawniam :) ja tez poszłam wcześniej na usg tzn od razu jak wyszedł mi test ciążowy i mówię do doktora och bo ja taka niecierpliwa a on na to :” coś Pani powiem ciąża kobiet niecierpliwych i cierpliwych trwa tyle samo „:):)
To moja trzecia ciąża , byłam już we wrzesniowkach 2015 i marcoweczki 2017 :) termin mam teraz na 24.11 buźka dla wszystkich

https://www.suwaczki.com/tickers/34bws65gbp38oe7x.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jjw4t5lff.png
https://www.suwaczki.com/tickers/km5s8rib16tqpdu1.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zrobiłam dziś beta hcg i przed chwilą sprawdziłam wynik i wyszedł 33240,3 co odpowiada 7-8 tyg. ciąży. Wiem że przyrost jest ważny więc w sobotę idę ponownie ale mam chociaż malutka nadzieję że jednak te moje maluchy się w końcu pokażą. Proszę trzymajcie za mnie kciuki bo ja dziś już zupełnie się poddałam i przeplakalam cały dzień.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

CiezarowkaWawa witamy i gratulacje:))
Iguana13 no pewnie ze bedziemy mocno trzymac kciuki, na pewno jest ci ciezko ale nie trac nadziei, bo kto ma wierzyc w swoje kruszynki jak nie mama. Trzymaj sie i daj odrazu znac jak wrocisz od lekarza:*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Ja po wizycie - wszystko ok.... ale i tak jestem rozczarowana, bo myślałam, ze uda się już zmierzyć ta przezierność karkową i chociaż mniej więcej będę wiedziała, ze jest dobrze... Niestety dzidziuś jest jeszcze za mały... Torbiel mam nadal, chociaz lekarz mówi, ze to nie jest powód do zmartwień, i generalnie wszystko na chwilę obecną jest ok... dzisiaj sprawdzałam jakie powinno być tętno płodu, bo może lekarz nie chciał mnie martwić... ale jest ok... powoli wariuje - a przede mną jeszcze to co najtrudniejsze, czyli badania prenatalne...
Iguna trzymam kciuki - bedzie dobrze...

Odnośnik do komentarza

Edyta35 trzymaj się chociaż wiem że to nie łatwe.

Ja również się żegnam z Wami dziewczyny i życzę szczęśliwego rozwiązania.
Dziś byłam po duphastom i lekarz stwierdził że on już nie widzi nadziei i że mam już nie brać nic i czekać na poronienie, jak nie będzie samoistnie to mam przyjść za tydzień. Co prawda mam jeszcze wizytę w wtorek u tego drugiego lekarza ale już się nie łudze, tylko mąż ma jeszcze nadzieję. Ja chciałabym tylko samoistnego poronienia, żeby obyło się bez lyzeczkowania.
Było mi bardzo miło z wami rozmawiało i życzę Wam wszystkiego co najlepsze!

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Edyta35 trzymaj sie! choc wiem ze to trudne bo tez mialam do was dolaczyc, tylko jakos przeczucie mi mowilo zeby poczekac. Poszlam w srode do lekarza i tez dokladnie ta sama historia 9tc, brak akcji serca chociaz 2 tyg temu bylo, szpital i juz jestem w domu. cholernie boli psycha i poplakuje jak tylko nikt nie widzi. jedynie corka daje zapomniec bo trzeba sie domem zajac i reszta zycia.

Iguana Tobie tez sil zycze

Reszcie szczesliwych rozwiazan bo dosc juz nieszczesliwych przypadkow na listopadowskach. Powodzenia Dziewczyny trzymajcie sie cieplo :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny cóż można napisać...każda musi się zmierzyć ze swoim losem na swój sposób i tego życzę z całego serducha. Najbliższe dni niech dla każdej z Was będą czasem odpoczynku i niech każda spędzi je tak, aby czuła się najlepiej. Ja jutro dodatkowo kończę 36 lat, więc taki dzionek mam nadzieję miły się szykuje :) Pozdrawiam Was gorąco i dużo spokoju życzę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, bardzo współczuję waszych strat. Przytulam bardzo.

U mnie był Sajgon młoda była w szpitalu od 11 kwietnia i wyszłyśmy dopiero we Wielkanoc tak więc super. Poza tym moja mamusia ma focha i nas nie zaprosiła na święta. A mieszkamy 50 metrów od niej. Bardzo się na niej zawiodłam a to dlatego że mój mąż ma inne zdanie niż ona.

W zeszłym tygodniu byłam u gin dzidziuś miał już 42mm. Teraz już lepiej się czuje a było tragicznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...