Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny jestem tu nowa :) Mam na imię Martyna i mam 26 lat.
Dzis zaczął się u mnie 10 tydzień, termin na 27.11.2019. Ostatnia miesiączka 20 lutego, a poczęcie było 2 marca.
Tydzien temu na badaniu serduszko juz bilo a dzidzius mial 1,6-1,9 cm (zmierzony z różnych stron). Właśnie czekam na wyniki badań z krwi, bo okropnie sie czuje. Czy ktoras z was tak jak ja ma: zawroty głowy, słabo, duszno, nie może długo ustać na nogach, okropne bóle głowy a wcześniej też brzucha.. oprócz sennosci, mdłości itp, bo to norma.
Dajcie znać czy wiecie z doświadczenia jaka jest przyczyna.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hejka :) Ja na 11.00 na usg prenatalne, może się uda, że mąż dojedzie :) Jestem bardzo ciekawa jak maluch urósł, boję się czy, aby na pewno przybrał ile trzeba-masakra :p No ale przecież już tak będzie, że nawet "absurdami" będziemy się chcąc nie chcąc przejmować i martwić na zapas :) Na płeć nie liczę choć dookoła mówią, że w połowie 14 tygodnia to już może być coś widać :) No ale czy to "coś" potem by się potwierdziło to nie wiadomo, poczekamy zobaczymy :) Oby z malcem wszystko było dobrze, dam znać oczywiście po wszystkim :)
Miłego dnia choć na południu pada od wczoraj rana i tak ma pozostać na długo :(

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja też raz lepiej raz gorzej się czuję ale generalnie nie ma tragedii. Nudności zostały tylko poranne ale myślę że i one miną. Ja właśnie wróciłam z poboru krwi i zaraz będzie mój wynik tokso. Jestem cała w nerwach. Trzymam kciuki za wasze prenatalne.

Odnośnik do komentarza

Hejka :) Poślizg u lekarza straszny, tzn weszłam do gabinetu o 13.00 :) Wszystko z Maluszkiem ok jeśli chodzi o pomiary w 14 tygodniu, no i będzie 3 synek najpewniej :) Ja się bardzo cieszę, a moi synowie załamani i w "depresji" bo chcieli siostrę :) Na 85% z maleństwem wszystko ok, bo takie prawdopodobieństwo dają nam prawidłowe wyniki USG :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u mnie 10 tydzien Czuję sie źle caly czas mam mdlosci i ogolnie jestem nie do życia Nie wiem kiedy to się skonczy bo nie wiem juz co mam z sobą zrobić zeby bylo lepiej jestem wykonczona Wczoraj odebralam wyniki z krwi i zmartwil mnie wynik toxi igg 120 a toxo igm w nirmie wizyte mam za tydzien ale zmartwilam się Pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza

basia7
Hej dziewczyny u mnie 10 tydzien Czuję sie źle caly czas mam mdlosci i ogolnie jestem nie do życia Nie wiem kiedy to się skonczy bo nie wiem juz co mam z sobą zrobić zeby bylo lepiej jestem wykonczona Wczoraj odebralam wyniki z krwi i zmartwil mnie wynik toxi igg 120 a toxo igm w nirmie wizyte mam za tydzien ale zmartwilam się Pozdrawiam was serdecznie
jesli igg masz dodatnie a igm ujemny to jest dibry wtnik
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...