Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Margarett

Hej dziewczynki jak wam niedziela mija ? Jak się czujecie ? U nas dzisiaj 21+5 TC , brzuszek rośnie i to sporo i nie jem za dwoje , ale to moja 3 ciąża i porównując do poprzednich dwóch to jest mały brzuszek

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam parcia na kompletowanie wyprawki, bo nigdy tego nie robilam. Krótko przed terminem kupowalam kilka ubranek (właściwie to co zabieralam do szpitala). Po porodzie rodzina zasypywala nas ubraniami, a ja uzupelnialam tylko braki. Łóżeczko wybieralismy przed porodem a potem gdy juz dzidziuś był z nami mąż jechał i kupował, by bylo gotowe na nasz powrót. Wózek kupowalismy razem po wyjsciu ze szpitala. Tym razem też nie zamierzam na siłę kompletowac rzeczy choć czasy mamy takie ze właściwie pod koniec ciąży to wszystko już powinno być kupione. U mnie to kolejna ciąża wiec mam ubranka po swoich dzieciach. Dostalam też już dwie ogromne torby z ubraniami do 74cm a jeszcze siostra dorzuci swoje. Wychodzi na to ze większość tych malutkich ubranek będę miała używane, ale wcale mnie to nie martwi. Dzisiaj dalam się ponieść hormonom i kupilam wózek 3w1 (bo była okazja cenowa). Zostaje do kupienia cała kosmetyka, butelki, smoczki..ale to zostawiam na października

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna96

Hej. Ja powoli zbieram rzeczy ale wozek, kosmetyki i lozeczko zostawiam na pazdziernik. Ubranka chce wszystkie uzywane, niestety u mnie w rodzinie nie ma małych chłopców wiec musze odkupic. Wozek chcialam uzywany ale chyba tesciowie nowy kupia :)

Odnośnik do komentarza

Jak Wam mija dzień? Ja dzisiaj rano miałam dość intensywny wyplyw uplawow. Wystraszyłam się ze to mogą być wody. I tak chodzę a właściwie leżę dzisiaj jak struta i się zamartwiam. Do tej pory ok, nic nie leci ale stres mnie nie opuszcza za to humor dawno w lesie. Mam nadzieję że to jednorazowa sytuacja być może spowodowana tym ze zaczęłam brać luteine.

Odnośnik do komentarza
Gość Margarett

Hej Elena u mnie to samo jeżeli chodzi o upławy są większe niż zwykle i chyba mały na pęcherz uciska i czasami mam uczucie jakbym popuszczała na wkładkę ... Z dziewczynkami też miałam upławy ale w tej ciąży jestem jakoś przewrażliwiona strasznie , za tydzień wizyta się wyjaśni mam nadzieję że będzie wszystko dobrze ...

Odnośnik do komentarza

Margarett to moja 3 ciąża a swiruje aż sama siebie nie poznaje. W poprzedniej ciąży tez brałam luteine i też mi się kojarzą wieksze uplawy, ale to było 9 lat temu i nie pamiętam. Moja wizyta dopiero 24 lipca i panikuje. O rety zamiast z wiekiem mądrzeć to ja chyba glupieje. Poczytałam trochę o uplawach po luteinie i wszystkie kobiety mówią ze tak mają. Mam nadzieję że się uspokoje. Ps. do tej pory (22tc+3) nie mialam uplawow, a jeżeli byłby to na prawdę delikatne. Nie musialam używać wkładek, ale od 5 dni z luteina to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza

Ubranka mam wszystkie używane dosłownie, więc luz :) nic nie kupuje z ubranek, bo dostałam wszystko od koleżanek, 56 do 68 póki co :) Wózek mamy kupiony używany, a łóżeczko jest po szynach tylko mąż musi je skrócić, tzn z długości 120cm musi zrobić 110cm, bo nam nijak nie wejdzie do pokoju :(ale to nie problem w sumie :) ja do końca wakacji chce mieć już wszystko kupione, potem zacznie się rok szkolny i ogarnianie chłopców, którzy szkoły bardzo nie lubia, więc wiem, że będę na tym się skupiać :)
Co do luteiny, to po niej leje się strasznie, więc to normalne :)
Ja borykam się ze swędzeniem pochwy od 3 dni :(nie mam uplawow tylko suchość i swędzenie, wizyta dopiero 16 lipca, aplikowalam od 3 wieczorów glibulki Hexagyn duo, ale nic nie pomaga, mam nadzieję, że to nie infekcja tylko jakaś normalna ciążowa przypadłość. Nie dostanę się do gina w ośrodku, więc pozostaje mi czekanie do wizyty.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza
Gość Margarett

Hej dziewczynki mam pytania ...
Jak u was z ruchami maluszków ?
Czy w dzień są mało co aktywne a wnocy szaleją ? U mnie synuś w dzień mało co się rusza a w nocy daje takie kopniaki , że potrafi mnie obudzić .
I pytanie do mam ,które przed ciążą spały na brzuchu , jak sobie radzicie że snem w nocy i w jakiej pozycji ?

Odnośnik do komentarza

Mój synek ćwiczy w brzuchu jak w siłowni. Wczoraj wieczorem 9letni syn położył rękę na brzuchu i był bardzo zaskoczony ze to tak mocno czuć. Mały kopie właściwie cały czas, nie jestem w stanie wyczuć jego dobowego rytmu, ale póki co mam wrażenie że jak ja śpię to on też. Ja jestem z tych śpiących na brzuchu, ale od momentu gdy dowiedzialam sie o ciąży śpię na boku albo plecach.

Odnośnik do komentarza
Gość Margarett

Ja znowu na plecach nie mogę się wyspać i strasznie bolą mnie plecy rano, a na boku jest źle mimo że mam tą poduszkę do spania w ciąży ...już się mąż śmieję , że zrobi mi dziurę w materacu żebym mogła spać .
Moja strasz córcia teraz położyła rączkę na brzuszku i mały tak ja kopał , że prawie płakała ze szczęścia

Odnośnik do komentarza

Hej :) ja śpię na,, bokobrzuchu,, :) hihi tzn. Jakby w pozycji bezpiecznej czy inaczej boczne-ustalonej :) na brzuchu nie ma szans, na plecach długo nie wytrzymam, więc taki polbrzuch mi zostaje :)
Nasz mały wierci się zawsze jak wypije coś zimnego (wszyscy synowie tak mieli w moim brzuchu), wieczorem i nad ranem często go czuje najmocniej, a w ciągu dnia to czasami coś tam stuka, w nocy mnie nie budzi w każdym razie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...