Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Hej, co tam i Was?
Jal chorobowo? Mam nadzieję, że jednak u nilogo nic poważnego.

Eleonora, biedotko, jak żyjesz???

Tak przy okazji wrzucam Wam chiński kalendarz płci, ale podobno "ten właściwy " ;) wpisuje się datę poczęcia i urodzenia. Piszcie komu się sprawdziło:D
https://www.yourchineseastrology.com/calendar/baby-gender-predictor.htm

Życzę mokrego Dyngusa, ale nie chodzi mi tu o deszcz. Dzisiaj po prostu przepaskudnie było. Lało, wiało i zimno się zrobiło. Brrrr

Odnośnik do komentarza

Hej Hej, co tam i Was?
Jal chorobowo? Mam nadzieję, że jednak u nilogo nic poważnego.

Eleonora, biedotko, jak żyjesz???

Tak przy okazji wrzucam Wam chiński kalendarz płci, ale podobno "ten właściwy " ;) wpisuje się datę poczęcia i urodzenia. Piszcie komu się sprawdziło:D
https://www.yourchineseastrology.com/calendar/baby-gender-predictor.htm

Życzę mokrego Dyngusa, ale nie chodzi mi tu o deszcz. Dzisiaj po prostu przepaskudnie było. Lało, wiało i zimno się zrobiło. Brrrr

Odnośnik do komentarza

Silvara Ty też z lublina? Mi już drugi ten kalendarz się nie zgodził;) no ale chyba niemożliwe żeby wszystkie kobitki w tym samym wieku miały taka samą płeć w danej chwili. Ale pobawić się w to można;)
Mi nie przejmuj się u mnie ani z pierwszym ani teraz szału nie bylo jak mowilismy;)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki:)
U mnie pogoda piękna słoneczko mocno świeci choć nie jest za ciepło.
Jeśli chodzi o kalendarz to taka zabawa;)
A samopoczucie to jakaś porażka i w zasadzie wygląda na to że tą ciążę znoszę najgorzej . Nic nie jest tak jak powinno być. Szczęka jeszcze mnie boli chociaż dziś mogłam przynajmniej zjeść śniadanie:)))
Ale za to doszło przeziębienie mam zapchany nos uszy i w ogóle to mi słabo. Jak nie urok to sraczka;)))!!!
Miłego dnia kochane :-*

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Zdrówka, zdrówka i zdrówka.
Ja cały czas kaszlę i mam katar.. Poza tym wszystko jest dobrze.

Wczoraj byłam u rodziców, przyjechał też wuja.. I pokilku godzinach dostał telefon od zięcia,że córka w 27tyg ciąży trafiła do szpitala z silnymi bólami i skurczami.. Zerwał się od razu i pojechał.. Urodziła przez CC 900g synka. Żyje, wszystko dobrze, ale sporo czasu w inkubatorze go czeka. Współczuję..

Dziś pogoda przez okno wydaje się ładna, słoneczko.. Ale raczej zimno. Nie wychodzimy.

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Eleonora jak sie czujesz? Jak zab?
Mi szkoda ze tak zareagowała na takie nowiny. Nieprzejmuj sie.
Jassmine zdrowka zycze. Ojej jaka malutka kruszynka. Zdrówka życzę maluszkowi.
My tez wczoraj powiedzielismy. U mnie szalu nie bylo, w sumie zadnej reakcji. Mama powiedziała ze wiedziala. U tesciow smiesznie. Szwagier zażartował ze teraz czas na braciszka albo siostrzyczke a my ze wlasnie jestesmy w ciąży. Mina teściowej bezcenna, zatkalo ja chyba. Pełne zaskoczenie, na poczatku wszyscy mysleli ze zartujemy bo Prima Aprilis, po paru minutach zrozumieli ze nie zartujemy i byla radosc i pytania.
Wczoraj zjadlam kanapke na kolacje. Strasznie mnie zemdlilo i zwymiotowalam. Myslalam ze skoncza sie te niedolegliwości wraz z zakonczeniem pierwszego trymestru. Dzisiaj tez mi jest niedobrze.
Pogoda w Śmingusa rewelacyjna, rano snieg, wiatr, wiatr i +5. Brrr

Odnośnik do komentarza

Jassmine - o kurde, ale wiadomość! I to jeszcze 1 kwietnia to człowiek nie wie czy wierzyć i sie martwić czy ktoś żartuje (tak ludzie żartują nawet na takie głupie sposoby). Dobrze, że maluszek żyje. W inkubatorze cieżko, ale moi znajomi też mieli synka o 3 miesiące za wcześnie i powolutku doszedł do siebie.

Ja się wieczorem zakrztusiłam tabletką i się zastanawiałam czy ktoś by przyjechał mnie ratować :P

Poinformowałam też kuzynostwo o ciąży i nie jestem pewna czy mi uwierzyli hehe, ale to już ich problem.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara i dla Ciebie najlepszego:)

Juda, to moze być wszystko, a moze to nic takiego. Jak lekarzcnie wie co to może być to na forum raczej odpowiedzi nie znajdziesz. Także albo cierpliwie czekaj dk bastepnej wizyty albo , jeżeli się niepokoisz, zgłoś się do innego lekarza na usg. Życzę powodzenia!

Jassmine, zdrowia dla Maleństwa a dla rodziców wiele sił!

Odnośnik do komentarza

Juda my lekarzami nie jestesmy. Tak jak dziewczyny pisaly moze to byc wszystko np torbiel, krwiak. Idz do innego lekarza moze on powie. Tezeba to obserwowac.
Mamusiaszczesciara wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka.
Silvara u mnie nie. Wczoraj zjadlam troche a wieczorem wymiotowalam. Dzisiaj rano zwazylam sie i waga spadla o 0,4kg w ciagu 1,5 tygodnia. Dzis tez za duzo nie zjadlam.
Caly dzień spędziłam na sofie zmieniajac tylko pozycje :) Nie chce mi sie jutro isc do pracy.

Odnośnik do komentarza

Gabi82
Juda my lekarzami nie jestesmy. Tak jak dziewczyny pisaly moze to byc wszystko np torbiel, krwiak. Idz do innego lekarza moze on powie. Tezeba to obserwowac.
Mamusiaszczesciara wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka.
Silvara u mnie nie. Wczoraj zjadlam troche a wieczorem wymiotowalam. Dzisiaj rano zwazylam sie i waga spadla o 0,4kg w ciagu 1,5 tygodnia. Dzis tez za duzo nie zjadlam.
Caly dzień spędziłam na sofie zmieniajac tylko pozycje :) Nie chce mi sie jutro isc do pracy.

Spoko nie chce od was diagnozy tylko pytam po ludzku może akurat któraś miała coś podobnego i tyle w temacie !!

Odnośnik do komentarza

Juda, a my Ci po ludzku odpowiadamy. Sama od "internetowego specjalisty" w pierwszej ciąży dowiedziałam się ,że jak jajo połodowe ma takie wymiary jak u mnie a nadal nie widać zarodka to już go nie będzie. I co?! Kompletna bzdura. Za tydzień już był a teraz ma prawie 2,5 roku ;) także jak masz jakiekolwiek wątpliwości to skonsultuj z innym lekarzem, żeby się upewnić, bo ktoś Ci jeszcze swoje mądrości przedstawi a Ty tylko niepotrzebnie się będziesz denerwować. Jeszce raz życzę najlepszego:)

Współczuję tym z Was, które jeszcze wymiotują. U mnie chyba już zaczyna gościć zgaga, więc zaopatrzę się pewnie w Gaviscon. W ciąży z synkiem to mi gin polecała. W czwartek mam wizytę to jeszcze dopytam.

No i pogoda piękna, bo Święta się skończyły! To już chyba na prawdę na złość:P

Odnośnik do komentarza

Hej Kobietki,meldujemy sie i my po swietach. Pracowalam do czwartku,w piatek mialam wizyte ale bez USG - szyjka dluga,twarda,macica odpowiednio duza,waga +2.8kg.

Swieta od piatku spedzilismy u moich rodzicow i siostry.Bylo rodzinnie i milo. Zwykle nie korzystam w takim czasie z tel wiec wybaczcie ze nawet nie weszam na forum zlozyc Wam zyczen swiatecznych.

Co do swiatecznego obzarstwa to taka zgage mialam po sernikach i chyba ogolnie z powodu zbyt duzej ilosci jedzenia ze myslalam ze sie przekrece. Ale zyje jakos,dzis juz w pracy jestem od 7;)

Dobrego dnia:*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Widzę, że u was dobrze po świętach... u mnie nie nalepiej.

Obudziłam się z takim bólem głowy, że nie mogłam wstać.. całą noc kaszlałam. Zapchane zatoki.. zadzwoniłam do pracy, że nie dam rady przyjść. Niestety zadzwoniłam do lekarza za późno i dziś już nie przyjmuje. Idę jutro od rana. Dziś przeleżę cały dzień pod kołdrą. Dobrze chociaż, że mam netbooka to mogę poleżeć i coś porobić...bo do komputera by mi się nie chciało wstawać.

Co myślicie o kokonach? Przydaje się to? Ja widziałam tylko na zdjęciach na instagramie i podoba mi się to, ale nie wiem czy to w ogóle praktyczne?

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...