Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

CichoSza moj maz tez zwraca mi uwage abym jadla mieso. Niby jak, jak mnie cofalo na jego widok.
Eleonora sliczny bodziak.
Amizka duzy bratanek przyszedl na swiat. Kawal chlopa :) Na swieta zawsze robie ciasta, bedzie sernik, babka pomarańczowa, karpatka i moze mazurek.
Mam nadzieje ze zaczne jesc wszystko.
Jutro zaczynam drugi trymestr :)

Odnośnik do komentarza

Uuuuuuu... dziewczyny szykują chyba Święta tak spokojnie się zrobiło;)
Jassmine świetne i w zasadzie wyglądają jak ciążowe:)))
Gabi domyślam się że uwielbiasz piec ciasta. Kurczę nie mam ochoty na słodkie ale na serniczek to bym się skusiła:)
Ja to nie wiem. Zapewne żurek, jajka pod różną postacią pewnie w majonezie, z pastą z avocado itp. sałatka jarzynowa, może galaretka drobiowa , no biała kiełbasa,różne wędliny i pomysłów dalej brak...
Oczywiście wszystko zostawiam na ostatnią chwilę:)))

Odnośnik do komentarza

My też w rozjazdach na Święta. Ale 3 bita nie odpuszczę hahaha i salatka jarzynowa za mną chodzi. A resztę to pewnie już nie ja będę robić tym razem;))) ale i tak się wepcham do kuchni i będę robić co każą lub sama się narzucę. Lubię w kuchni siedzieć:) i jaja w majonezie najprostsze też już mi się śnią;)

Byłam u endokrynologa, dawka zwiększona. I utwierdzam się w tym, że moja waga jest chamska. U lekarza ważę w ciuchach, po jedzeniu i piciu tyle co u siebie rano na czczo i bez ubrań:P ogólnie przytyłam jakieś 1,5 kg a zaraz zaczynam 5 miesiąc:D

Jassmine, fajne spodnie:)

Amizka, gratuluję zostania ciocią:) no toooo wielki gość!

Eleonora, o kurczę i Twoja córa taka duża! Wow :D

Odnośnik do komentarza

Ja poszperałam wczoraj w Internecie i będą 3 ciasta: sernik, keks i ciasto z musem z białej czekolady i truskawek :)
Poza tym przygotuje sałatki jarzynowa i tortellini, filety z pstrąga pod chrzanową pierzynką, łososia w sosie koperkowym, krokiety z serem i pieczarkami, karkówkę w sosie miodowo-ketchupowym, białą kiełbasę zapiekana z cebulą i oczywiście jajka z majonezem :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Znowu byłam odcięta od forum... ostatnio brakuje mi czasu i ledwo domykam dzień za dniem. Zauważyłam że żyję w ciągłym biegu bo chce podomykać wszystkie sprawy przed czasem kiedy będę skupiać się na sobie i bobasie.
Teraz robię sobie wolne do 03.04 to może coś uda mi się nadrobić i odpocząć ;)

Pobieżnie widziałam Gratulacje i udane wizyty także i ja łączę się w Gratulacjach :D

Chciałam w pierwszej kolejności życzyć spokojnych i rodzinnych Świąt i smacznego jajka! :)

Zbliża się dzień w którym to dowie się 'cały świat', że jestem w ciąży... bo jak narazie wiedzą tylko moi rodzice, rodzeństwo, teście i rodzeństwo męża - poprosiłam wszystkich o dyskrecję (o dziwo każdy trzyma język za zębami). A teraz to już myślę poinformować koleżanki, ludzi z którymi współpracuje oraz ciotki, wujki itd z dwóch stron bo przecież będziemy się widzieć na święta :D
dopiero brzuszek zaczyna być widoczny i nie ma co już przedłużać... więc chyba się zdziwią że to już 18 tydzień ;)

Ogólnie to moja księżniczka takie wygibasy robi że nie nadążam. Rano i wieczorem balety...
Pierworodny codziennie robi rysunki i rysuje mi taaaki wielki brzuch a w środku dzidziuś. Kochany! Musiałam u niego w pokoju zamontować duży ścienny kalendarz i codziennie skreśla i odlicza dni... niecierpliwi się bardziej niż ja. Mam nadzieję że ta jego miłość tylko się powiększy w dniu jak zobaczy siostrę... i nie odwróci się w zazdrość.
W szczególności że wrzesień będzie ciężkim okresem dla nas i dla Szymona. Idzie do szkoły, zmienia towarzystwo... skończy się zabawa a zacznie nauka. Czasami sama mam stresa jak sobie pomyślę o zmianach jakie nas czekają od września...

Ok, uciekam bo zaczynam przygotowania świąteczne ;)

Jeszcze raz WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT MAMUŚKI :*

Termin wg OM: 01.09.2018 / wg USG: 25.08.2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjojtjbbnlj.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5eo7n84buf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja szybko chciałam życzyć smacznego jajka i mokrego dyngusa :) ja ostatnie dwa dni w pośpiechu dokupuje co brakuje na wyjazd a dzisiaj od rana sprzątam ( nienawidzę wyjeżdżać i zostawiać brudnego mieszkania , zawsze chce wrócić do czyściutkiego z pachnąca pościelą i ręcznikami :)) wyjeżdżamy jutro około 8;00 mamy do pokonania 610 km .
Telefon przez ten czas idzie w odstawke :) .

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Szalejecie na te Święta:) same pyszności. Ale chyba przez ciążę kompletnie nie mam ochoty na wyszukane smaki. Tylko takie mega proste. Zjadłabym ziemiaki, kotleta i mizerię hahah ;)

MamaColin, szczęśliwej podróży!

Otworzyłam paczkę maleńkich ciuszków po Tymku ♡ czekam na wizytę i potwierdzenie płci i biorę się za dokupowanie czego mi brakuje, bo mnie wrzesień zastanie... mam trochę unisexów to teraz już tylko za spersonalizowanymi się będę rozglądać.
A dwa pajacyki rozmiar 50 mnie po prostu rozbroiły, nie ubrałam mu ich ani raz, za duży był ;)

Odnośnik do komentarza

MamaColin udanej podróży!
CichoSza ja sobie biszkopt ze śmietaną z białą czekoladą i na wierzch mus truskawkowy :P
Całkiem podobnie :)

U mnie w rodzinie wszyscy już wiedzą o ciąży i bardzo się cieszą :)
Jestem najstarsza w rodzinie z tego pokolenia, więc to będzie pierwsze dzidzi :) rodzice pierwszy raz będą dziadkami, a babcie level up i "pra" z przodu :)

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Hej:-)
Ja dziś znów bez sił no ja nie wiem czy to pogoda czy co. Z łóżka bym nie wychodziła. Zresztą wstałam o 10 i o 12 znów musiałam się położyć bo ledwie na nogach stałam. Ehhhh.
Szkoda gadać.
CichoSza ale fajne pomysły normalnie ślinka cieknie może coś odgapię jak znajdę na necie przepis i siły przybędą;)
MamaColin udanego wypoczynku:) i uważaj na siebie:)))
Isa zwolnij kobieto!!!!!!!!!!:)
Jassmine fajnie że rodzice będą po raz pierwszy dziadkami maleństwo będzie oczkiem w głowie:)))
Dziewczyny wszystkie na wyjeździe a ja siedzę w domu i wszystko na mojej głowie;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...