Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny.
Wiedzę,że w sumie to nie mamy na co narzekać, dobrze jest :)

Alinda trzymam kciuki!

Ja pierwszy rok mojej chrześnicy byłam prawie cały czas. Akurat zaraz po szkole, czas szukania pracy itp i większość czasu spędzałam z kuzynką i dzidzią. Potem jak Tosia miała pół roku to Kasia jechała na miesiąc do szpitala na drugi koniec Polski i mała została u mnie (bo tatuś został z 2 synów, z 3 by nie dał sam rady). Także co nieco wiem o dzieciaczkach.

Pogoda piękna. Dopiero 10 godzina, a już 9*C ..tuje na dworze prawie całe wyrwane, dziś będę sadzić kwiatki w doniczki :))

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej:)
Nooooo pogoda cudna:)))
Aż się chce...:)))
2 prania już zrobione chata ogarnięta toż to szok;))))
Chociaż przeziębienie nie odpuszcza ale nie dam się i zapewne całe popołudnie spędzimy na dworze:)))))
Alina moooocnoooo trzymam kciuki:*
Jassmine także wprawę już masz;)
Silvara pewnie odsypia imprezkę;))))
CichoSza ja też mam ten sam problem z ciuchami stoję pół godziny i się zastanawiam A efekcie i tak w kółko biegam w dresach:)))
Miłego dnia:*

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja :)))

Eleonora, prawie, że;) glowa mnie boli potwornie dzisiaj. Czuję się jak na kacu. Może się opiłam wczorajszymi oparami piwnymi albo Warką 0,0% hahah są dwa nowe smaki- jablko mięta i grejpfrut pomarańcza, były w klubie to oczywiście testowałam. Dobre:D

I u nas pogoda przepiękna!

Alinda, kciuki zaciśnięte, zdrowia dla Małej:*

Kala, znów mamy razem wizytę:) 26 mam połówkowe a potem mam przyjść 10 maja. Akurat przez dlugi weekend tak się jakoś porobiło ;)

Amizka, a to teściowa zaskoczyła :)

MamaColin, witamy z powrotem :))

CichoSza, w aptece bez recepty mozna kupić probiotyki ginekologiczne dla kobiet w ciąży. One powinny ochronić przed "syfem". Używałam w poprzedniej ciąży jak chodziłam na basen, ale kompletnie nie pamiętam nazwy :( tylko raz kupiłam i mi wystarczyło.

Odnośnik do komentarza

No dziś ja też w biegu o dziwo czuje się fantastycznie:)))
Dopiero wróciliśmy do domu. Jeden z fajniejszych dni oby tak dalej:)))
Ogród poniekąd przypomina ogród choć jeszcze daleka droga do perfekcji:)
Norka też wysprzątana A tak namiętnie myłam żyrandol że aż pobiłam 2 klosze czy jak to się tam nazywa ale co tam;)))
Wiosna jest:))))))))))))

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za polecenie probiotyków - szczerze mówiąc nie wpadłam na to. Czasem mam wrażenie, że macica uciska mi na mózg :)))))

U nas dziś piękną pogoda a ja kiszę się u murach uczelni :((
Silvara, dziś rano namawiałam męża żebyśmy zrobili grilla po południu, ale później uzmysłowiłam sobie że lodówka pusta a sklepy zamknięte więc chyba nic z tego :(

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Też mi się marzy grill.. I żeby usiąść w altanie i sobie zjeść. Niestety jeszcze mało zrobiliśmy i nie ma gdzie usiąść :P

Kurcze dziewczyny.. Zgłupiałam totalnie. Obudziłam się rano i miałam wrażenie, że przed snem położyłam rękę na brzuchu i coś czułam, że coś tam jednak fika koziołki... A potem się zastanawiałam czy mi się to nie śniło.
Nadal nie wiem, dopóki nie poczuję to się nie dowiem :(

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

CichoSza żabki otwarte, cos na grilla powinni mieć. Mój dzis kupowal pierogi na obiad:)
No pracowite z Was dziewczynki a ja za to spaceruje z corcia po placach zabaw, jezdzimy na rowerze znaczy ona jezdzi a ja korzystam z pogody, porzadki olewam;)
Wczoraj wplacilismy kaucje za domek, moze tak pod koniec wakacji juz bedzie nasz!

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Helloooooł:)
Uuu sezon grillowy otwarty;)))
U mnie jeszcze nie też nie ma gdzie usiąść;))) ale może gdzieś koło czerwca... narazie potrzebuję worek pieniędzy żeby ogarnąć dom i jeszcze ogród:)))
Pogoda piękna chociaż dziś już wieje wiatr i póki co to po śniadaniu nadal jesteśmy w łóżku:)))
U mnie z ruchami to też różnie choć czuje już kluskę intensywniej to bardzo nieregularnie czasami jak leżę na boku A czasami w ogóle i już oczywiście mały stresik się pojawia. Jedno mnie trochę zastanawia bo na początku miałam brzuch nadmuchany jak w 5 miesiącu i duuuużo jadłam i przytulam 4 kg ale waga stanęła A brzuch jaki był taki jest i jem znacznie mniej A dziś zaczynam 20 tc?;) i w ogóle jak mówię komuś że spodziewam się dziecka to nikt mi nie wierzy bo od jakiś 2 lat wyglądam tak samo:))))

Odnośnik do komentarza

Hej hej
My dla odmiany rozpoczęliśmy sezon ogniskowy :)
Eleonora ja narzekamlam za to z drugiej strony bo tuż przed ciążą przytylam kilka kilo więc jak w styczniu przy okazji jakiejś większej rodzinnej imprezy zdecydowaliśmy się powiedzieć o dzidziusiu to teakcja była na zasadzie a widzisz mówiłem Ci już w listopadzie to mi nie wierzyłaś....
A teraz nadal niestety jestem na etapie o jak mnie to wszystko wkurza a jeszcze ten nieszczęsny remont który jeszcze się nie zaczął a już dom wygląda jak magazyn budowlany ehhh musiałam sobie ponarzekać :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dobrze Was czytać takie energiczne i w dobrych nastrojach w większości :) wiosna ma w tym też swój wkład ale największy to chyba to że mdłości odeszły w niepamięć :)
Miałam wizytę w czwartek i mój synek waży już ćwierć kilo :D zaczęłam go czuć w Święta. Najpierw nie wiedziałam co to ale potem już było to wyraźniejsze uczucie jakby fikał koziołki a teraz już jakieś kopniaki zasadza mamusi. Niezwykłe uczucie :) a myślałam że jeszcze parę tygodni będę na to czekać. Maluch ożywia się często jak słyszy głos tatusia ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

No piękny weekend grill, ognisko, zakupy, sprzątanie dziewczyny szaleństwo;))) Bacchi gratulacje udanej wizyty:)))) no i tatuś pewnie dumy:)))
Aga u mnie to samo narazie zbieramy materiały i też doprowadza mnie to do szału;)))
Młody odleciał więc ja też wolnym krokiem podążam do kopca:)))
CichoSza powodzenia na jutrzejszej wizycie:):*
Beti to dziś był tort urodzinowy synka? Czy coś pokręciłam? Jeśli tak to najlepszego dla solenizanta:*♡♡♡♡♡
Dobrej nocy kobietki:*

Odnośnik do komentarza

Pogoda faktycznie piękna :)
Byłam rano na badaniach.. Miałam tylko mocz, a stałam prawie 2 godziny :/ no po prostu koszmar.
Zrobiłam zakupy, w planach mam pranie i jakieś ciacho z kremem dla niemęża i dla siebie z owocami (niestety on nie lubi jakkolwiek przerobionych owoców, tylko surowe..) więc muszę zrobić dwa :P

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...