Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Halo mamusie :)

Mam pytanie czy u którejś jeszcze wstręt jedzeniowy ?
U mnie ciąg dalszy obrzydzenia do miesa i wszysyko co ma mięso w sobie . Chleb jem
Na okrągło z pomidorami a obiady do same warzywa i sałatki .

Nadrabiam zaległości ze świat ! Jakie wy dziewczęta pyszności robiliście aż ślinka cieknie . Wstyd się przyznać ale nigdy nie jadłam tego ciasta 3 bit . Kusicie. Chyba na weekend zrobię ale z połowy proporcji bo w życiu całej blaszki nie zjemy .

U mnie brzuszek z dzisiaj w drodze do lekarza :)

monthly_2018_04/wrzesniowe-2018_66542.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Cichosza
Powodzenia na wizycie u mnie raczej marne szanse na poznanie płci wbiłam tylko bez terminu z moja pamiątka urlopowa do tego od 3 dni mam jakaś alergie . Objawy jak bym przebywała z kotem w jednym pomieszczeniu a takiego brak . Oczy swędzą jak szalone cieknie z nosa . Musi coś poradzić . Czekam już 25 min ale może mnie przyjmie . Następna wizyta 18.04 wtedy będzie usg połówkowe :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam jadłowstręt do warzyw, dawniej robiłam często zupy krem i warzywa z patelni, ale już ponad 2 mies jak mi nie pasują. Jem rzadko od niedawna schabowe, generalnie to ja praktycznie mało jadam mięso. Dzisiaj w biedronce kasjerka mnie wyczaila na końcu kasy i gada, a było dwóch facetów przede mną z wyłożonymi już zakupami, proszę przepuścić tą niewiastę. No zatkało nas i poszliśmy na przód a jeszcze mąż kupił skrzynkę narzędziową więc było wstydu, tym bardziej że Ci goście mieli parę rzeczy tylko. A jeszcze od wczoraj miałam myśli głupie że z rana na pusty żołądek mam coś mały brzuch. No ale zrobiłam pierogi z truskawkami i widocznie po nich już mały nie był.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak tam po wizytach?:)
Amizka ale narobiłaś smaka na truskawki:)))
Czyli kultura w stosunku do kobiet w ciąży istnieje:) miło:)
Ja tam jadłowstrętu nie mam ale od jakiegoś czasu naprawdę jem dużo mniej niż na początku nie wiem dlaczego dziwne ale tak to wszystko mi smakuje;)
My już w kopczyku młody po całym dniu na powietrzu przyłożył się do poduchy i od razu zasnął :))) A ja że się nabiegałam za nim to pewnie też zaraz odlecę i nogi że tak się wyrażę wchodzą mi w D...:)))

Odnośnik do komentarza

A no i wcześniej byliśmy w pepco, żeby kupić prezenty na pierwszą wiytę u bratanka no i były śliczne pajacyki ale z jasnoróżowym no i prawie kupiłam ale mąż nie chciał żeby w razie jednak gdy to będzie chłopak to by potem się za nim wlekła historia jak to mamusia mu zawczasu różowe kupiła. Byliśmy wcześniej w smyku ale ceny kosmos, tam 4 pieluchy tetrowe 47 zł? I wszystko tak z 4 razy droższe.

Odnośnik do komentarza

CichiSza, MamaColin, czekamy na wieści z wizyt:)

U mnie dzisiaj slaby dzień. Orobiłam się jak wół a jakoś nic nie widać... po południu wzięłam dziecko na plac zabaw (mamy tutaj taki malutki będziewny i zazwyczaj pusty, sami jesteśmy prawie zawsze) , a to kawał drogi. Zaryzykowałam i nie wzięłam wózka. Mąż potem po nas przyjechał;))) miło było. Trochę glowę przewietrzyłam.

Piękne macie brzuszki :D ja już piżama party to może jutro fotkę zrobię:)

MamaColin, ja jak pomyślę o rosole, krupniku czy galarecie mięsnej to az mi niedobrze. Tego w tej ciąży pewnie nie tknę. W tamtej zaczęłam jeść po troszeczkę mięsa dopiero w IIItrymestrze, cytrusów nie wzięłam do ust przez całą ciążę.

Odnośnik do komentarza

CichoSza śliczny dzidziuś :)

Silvara widzisz jakie to różne smaki się ma:) ja np przy synku to bez przerwy objadalam się pomarańczami i piłam sok pomarańczowy. Teraz bardziej bierze mnie na kiszone ;)

Amizka87 w pepco są śliczne rzeczy i na moja chuda kieszeń a w smyku faktycznie drogo, kupuję tylko na wyprzedażach tak samo jak w 51015. A jakościowo niczym się nie różnią. Niektóre z pepco nawet są lepsze. Mam porównanie bo nawet jak prezenty dostaje to się czasem zastanawiam dlaczego ludzie tak przeplacaja. Nie mówiąc już o tych galeriowych sklepach w których można znaleźć np body za 100zl... chyba musiałabym lalkę w nie ubrać żeby się nie zniszczyło albo nie splamilo.

Ja dzisiaj umylam 11 i pół okna. Jeszcze mi zostało 16:) tyle że bez firan póki co więc nie martwcie się jakoś wysoko rak nie podnosiłam:)
My mamy kolejną wizytę 23 kwietnia. Jutro może zrobimy fotkę jak nie zapomnimy :) dobranoc

Odnośnik do komentarza

Witam Panie, trochę poniewczasie, ale postanowiłam dołączyć:) Podczytuję Was od kilku dni i czas się ujawnić, zamiast jedynie podglądać.
Monika, 35 lat, pierwsza ciąża, planowany termin: 07.09.2018, prawdopodobnie będzie dziewczynka.
Pierwszych ruchów jeszcze nie poczułam i nie mam jeszcze tak pięknego brzuszka jak widoczne u niektórych z Was...:( w zasadzie to wyglądam jakbym nieco przybrała, nie wiem gdzie wędruje moja macica :)
Pozdrawiam!

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Widziałam, że zaczął się temat ubranek. W Pepco są słabe body i rampersy- każde mi się przetargało, za to mają dobre bluzy, kamizelki i kurtki/ kombinezony, nic się z nimi nie dzieje. W smyku mają słabe półśpiochy- już 3 para się potargała. Fajne i niedrogie ciuchy są też w tesco marka F&F, kupowaliśmy tam body pięciopaki i pajacyki, nic się z tym nie dzieje, tylko dziwną rozmiarówkę mają - pajacyki i body musieliśmy kupować w różnych rozmiarach.

A mam pytanie do mam, które czują już ruchy, czy czujecie je codziennie, czy w niektóre dni? Bo ja czułam ruchy w święta, a teraz nie czuję

http://www.suwaczek.pl/cache/2973b4603f.png

Odnośnik do komentarza

Rowerzystka
Ja czuje ruchy już codziennie i to przeważnie około 19-20 jak kładę się z Colinem w łóżku i patrzymy na bajki na dobranoc . Pozycja to na plecach :)

Widzę ubranka :)
Moja mama nałogowo kupuje w pepco
Niestety każde spodenki dresowe czy body które miałam wypralam 2,3 razy i zrobiły się brzydkie . Moze wina ze mam suszarkę do ubran i mało wytrzymały materiał ale mając ubrania dla młodego z Zara i H&M nic się nie dzieje . Właściwie to kocham najbardziej ubrania z H&M nawet zara mnie zawiodla.

Witaj spawareczka

Beti
Ja tez widzę różnice . Przy synu jadłam wszystko ! Haha
W tym momencie ciąży miałam już +5!kg a teraz tylko wybrane rzeczy a do mcdonaldow i wszystkich pizz mnie odrzuca na kilometr
Masz taki ogromny dom ? Boże tyle okien u mnie skromnie aż 7 plus dwa na strychu wielkości kartki A4

Cichosza
Super gratulacje wizyty :)

Silvara
O to dobrze ze nie ja sama z wstrętem do miesa itd :)
Aczkolwiek krupnik bym zjadła chyba cały garnek za raz :) cała reszta co ma mięso i śmierdzi na mięso nieee

A wiec u mnie po wizycie dostałam czopki w środę muszę dzownic jeszcze raz i czekać na jakies wyniki z labolatorium . Miałam 20 sekundowe usg waginalne żeby sprawdzić czy z szyjka wszysyko Ok i przy okazji widziałam nóżki maleństwa :) Haha zawsze to jakiś plus . Moje dziecko ułożone nogami w dół dlatego codziennie dostaje mega kopniaki właśnie na dole .

Z moja alergia muszę do dermatologa jak najszybciej. Niestety każde wyjście na dwór kończy się opuchniętymi i swędzącymi oczami i mega katarem...

Miłego dnia dziewczyny :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

U mnie też wróciła ochota na.mieso :D zrobiłam ostatnio kotlety jajeczne które wcinalam do tej pory ale jakoś mi nie podeszły a w lodówce miałam schabowe od mamy no i to było niebo w gębie :D dziś korzystając z wolnego męża zrobimy sobie grilla nie.moge się już doczekać kielbachy:-)
Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem dwóch kocyków jeden to minky a drugi kocyk bambusowy miałyście do czynienia z tymi kocykami?

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki:)

CichoSza, ale wstydliwe to dzieciątko:)

MamaColin, zawsze to chociaż nóżki zobaczyłaś;)

Spawareczka, witaj:D

Rowerzystka, teraz już ruchy czuję prawie codziennie, ale bywały i przerwy kilkudniowe. Zjedz sobie jakąś słodką bombę kaloryczną , połóż na plecach i poczekaj z 20 minut :))) ale z tego, co czytałam to na razie kompletnie nie ma się czym niepokoić.

Kala, mam dwa kocyki mimky. Bardzo fajne w zimie do wózka są. W domu jeden też używałam, ale chyba za ciepło mu było, bo to jednak sztuczne. Bambusowych nie znam, teraz sobie zamówiłam muślinowy otulacz bambusowo-bawełniany na cieple dni :)
Wkładkę do spacerówki mam bambusową i w lecie idealnie się sprawdziła! A na zimę mam minky. Te dwustronne są beznadziejne. W lecie dziecko spocone .

Co do ciuszków to u nas Pepco, Lidl i HM rządzi;) z HM możnafajne i niedrogie rzeczy znaleźć na wyprzedażach. Z Pepco soslownie kilka sztuk mi się popruło, gorzej z odkształcaniem. Ale cena tez taka , że nie szkoda jak cos sie wydarzy ;) natomiast pajac z Endo , który dostałam w prezencie po dwoch czy trzech praniach się popruł. Rzeczy z Lidla nieśmiertelne i niedrogie.

No śmiesznie z tymi smakami. Ale to tylko pokazuje, że wszystko to są jednak mity .

Jakieś burze i deszcze u mnie zapowiadają. A miałam plan na jakiś dluzszy spacer:-/

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki:)
Budzę się i ja i moje dziecię;)
W nocy standardowo przerwa w spaniu na 3 godziny więc teraz nie mogę się obudzić;)
Ruchy też raczej czuję codziennie ale bardzo nieregularnie czasami też się denerwuje ale jak pisała Silvara na tym etepie to jeszcze nie ma powodu do niepokoju:)
Witaj Spawareczka fajnie że dołączyłaś i gratulacje córeczki A ruchy poczujesz pewnie lada moment:)))
CichoSza nooooooo piękne maleństwo ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
A jeśli chodzi o ciuszki to jak dla mnie pepco to nie bardzo chociaż mam kilka rzeczy ale to właśnie bluzy spodnie dresowe ale właśnie cena robi robotę i faktycznie nie szkoda;) Dla młodego kupowałam w sklepach dla bobasów ale nie zrobię teraz tak bo body jedna para 25 zeta.
Mam trochę ciuchów z cocodrillo I też nie jestem zadowolona do końca dres po kilku praniach wyglada prawie jak z pepco A kosztował 170zł także ja teraz stawiam na używkę chociaż jeszcze nie tak dawno do głowy by mi to nie przyszło;)
Kocyki też mam takie zwykłe ze sklepu dla dzieci ale mam ich chyba 5 więc starczy no i rożki też mam chyba 2.

Odnośnik do komentarza

MamaColin w warsztacie u męża 6 okien, a dom tak duży ale jeszcze w nim nie mieszkamy planujemy się przenosić mam nadzieję że do porodu zdążymy :) mamy podpiwniczone więc 4 okna, parter 11 i piętro 8. W sumie w samym salonie jest 5 okien więc to dlatego :)

Też mam trochę ubranek z Hm czy innych ale mi szkoda jeśli są drogie jak dziecko splami ;) Ja oczywiście teraz prawie nic nie będę kupować bo bardzo dużo dostajemy w prezencie i nowych i używanych. Ale jakieś drobiazgi na pewno :)

Odnośnik do komentarza

Beti, jesteś szalina z tymi oknami! Wow!
Wpisz się do tabelki:)

Jak tam z imionami u Was? Jakieś plany? Widzę w tabelce niewiele z Was ma typy.
My mamy problem, bo znów syn. Z Tymkiem ciężko było się dogadać a co dopiero teraz. Jak juz coś nam mnie się spodoba to mężowi nie... i na odwrót. Kobiecych mieliśmy dużo w zanadrzu :P
Może po połówkowych wszystkie już płeć poznacie:D

Eleonora, a jak mają Twoje dzieci na imię? :)

Odnośnik do komentarza

U nas z imieniem to będzie 3 wojna światowa;))))
Żadne imię mnie się nie podoba które mój proponuje i vice versa;))))
Zresztą u mnie to zawsze jest problem z wyborem imienia.
Z córką było tak że po porodzie dziecko 2 dni leżało bez imienia i w końcu padło na Dominikę i tak zostało:)))
A z młodym to w ogóle były cyrki ale miałam już dosyć kłótni i po prostu się zgodziłam. Jest Marcel chociaż w ogóle nie mój typ. Przyzwyczaiłam się ale i tak wołam na niego Młody albo Niuniuś:)
A teraz to mi chodzi po głowie Michalina, Helena, Alicja, Łucja, Martyna,Hania. A mój inteligo chce Vanessę. No cóż kwestia gustu;) Zobaczymy jak skończy się ta walka. :))) Przypuszczam że jeszcze ja zmienię też swoje typy ale jeszcze mamy czas;)

Odnośnik do komentarza

Spawareczka, Jassmime, ja jak Eleonora , w pierwszej ciąży jakoś w 20 tygodniu poczułam ruchy. Także jeszcze czasu a czasu . Spokojnie i nic się nie martwcie :)

Spawareczka , wpisz się do tabelki. Linl jest w stopce u Eleonory i Amizki :)))

Elonora, no to faktycznie typy macie mocno różne:D
Moj mąż z Lublina to mu wschodnie chodzą po głowie... typu Iwo czy Oleg. No ja tego kompletnie nie czuję , mnie sie podoba Miłosz, Mieszko czy inne słowiańskie, ale znów mąż patrzy krzywo;) jest parę wspólnych, ale albo to najpopularniejsze (a takiego nie chcę, bo sama mam Agnieszka i wiem jak to mieć imię jak 1/5 ludzkości :P) albo już zajęte przez przyjaciół czy rodzinę. Masakra ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...