Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :)

Ja też miałam wczoraj wizytę ale w niedzielę zostawiłam telefon u rodziców przez przypadek i dopiero dziś go odebrałam:) u nas 10cm 115g i synek;) ale powiem wam że smaki mam różne przy córce nie jadłam na początku słodyczy teraz też nie ale nosi mnie też na kwaśne więc w sumie mieszane. Ale pani doktor powiedziała że jest pewna że siusiak nie odpadnie:)

Odnośnik do komentarza

Jassmine - gratulacje zdania egzaminu! I zazdroszcze ci teg spania. Z córka tez dużo spałam, teraz sie nie da ;/

Co do kredytu to my bierzemy doradce, fajny koleś z polecenia brata mego. W banku jak bylismy pół roku temu (maz miał nizsze dochody niz teraz) patrzyli na nas jak na żebraków, a doradca doradził i zaprosił jak nam sie poprawi sytuacja. Poprawiła sie, a w maju poprawi sie bardziej, w sierpniu idziemy z nim po kredyt jesli nic sie nie zmieni.

Czy któras z was brała MDM na dom?

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Beti, gratulacje! To chłopaki będą szaleć :D

Alice, nam niestety nie udało się trafić na żadne dofinansowanie. Co roku są inne warunki. Akurat u nas było tak, że załapalobyśmy się na RNS , gdybyśmy przerobili dolną łazienkę ba pomieszczenie gospodarcze. Czyli totalnie bezsensu ...

Eleonora, przyjeżdżaj! Chłopaków wrzucamy do pokoju, niech się bawią albo tłuką albo co tam chcą a my leżing na trzy-czte-ry! ;)))

Odnośnik do komentarza

Beti mój też przeszczęśliwy chciał córkę. Zresztą pisałam na początku że przy staraniach się o dzidzię a było to aż 1 raz to po całej akcji mówił do mnie zrobiłem Ci córkę:)))))
Silvara do Wieliczki mam około 330 km także będę o 20:))) Pasuje? ;)))))
Alice ja mam kredyt na mieszkanie Rodzina na Swoim 8 lat temu brałam i właśnie w tym roku kończy mi się dofinansowanie:( Teraz jest to MDM ale nie mam pojęcia jakie są teraz kryteria. Warto mieć doradcę.
Słoneczko wyszło lecimy na szybki spacer:))))))

Odnośnik do komentarza

Hey hey ja tak na szybko bo siedzę w poczekalni u lekarza. A od rana młyn z tym kredytem- zawiszka my mamy swojego doradcę polecony od znajomego który nam wszystko ogarnia a to że nie szukamy od dziś to on znał sytuację i da si3 obejść fakt że tylko Maz ma umowę o pracę. Natomiast wniosku dziś nie mogliśmy złożyć bo problem był z mapka na której jest jakiś stary zawalony budynek gospodarczy i musze teraz skomtaktowac sie z geodetom bo trzeba to usunąć z mapki a dopóki tego nie załatwimy to bank nie da kredytu. Odezwę się po wizycie

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Silvara z chęcią bym się wyrwała:) może kiedyś... hmmm;)
A tsh się nie przejmuj dziewczyny Ci napisały że to się zdarza ja kompletnie nie mam pojęcia ma ten temat.
Mój mały szogun teraz darł się 1,5 godziny bo skończyła się bajka A on chciał jeszcze raz. Idzie zwariować w tym domu!!!

Odnośnik do komentarza

Halo halo melduję się juz po wizycie dotarłam do domu po całym dniu wrażeń. No więc dzidziolek ma się wręcz znakomicie waży 155g i z tego wszystkiego długości nie jestem pewna albo 10 cm albo 12cm. Co do płci to dowiedziałam się że pepowina między nogami ale obstawia dziewczynkę. Natomiast ja się nie nastawiam wytrzymała jeszcze 3vtyg i sie wtedy dowiem. Następna wizyta 17.04

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jassmine gratuluje zdanego egzaminu.
Beti gratuluje synka :)
Silvara u mnie tsh nawet poniżej normy. Przed badaniem gin powiedziała mi abym poszla do endokrynologa. Wizyta jakos za 2 tyg.
Zawiszka my tez nie znamy plci, niby wstepnie na tescie pappa powiedział chlopak. Zatem czekamy
Kasiames gratuluje udanej wizyty
Moje okna, firanki i zaslonki wolaja do mnie haha. Co tam, poczekaja az zrobi sie cieplej.
Dzis na obiad zjadlam kotleta pierwszy raz chyba od 2 mies. Przyjal sie, sukces.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki:)

Kasiames, gratuluję udanej wizyty, ciekawe czy się córka potwierdzi:)

Powiem Wam, że ren skok TSH mnie nieźle zdziwił. Bo już dawka była ustalona, elegancko spadało i było w normie. Od stycznia robię badania co 2 -3 tygodnie a tu taka niespodzianka, znów ponad normą :(
No cóż , dzisiaj zobaczymy co mi tam powie. Ale może dlatego znów się gorzej też czuję.

Gabi, ale narobiłaś ochoty na kotleta:D

CichoSza, znalazłaś ogórki ? Mi został jeden tylko, żałuję, że nie kupiłam z kilograma hahaha jeszcze dwa wczoraj małżonek mi zwinął;)

Zawsze tak mówili, że im dłużej plci nie widać, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie dziewczynka. Chociaż na na Listopadówkach 2015 się nie sprawdziło i ostatni pokazał się chłopczyk:)

Odnośnik do komentarza

Helloooooł:)
Wstałam ja ale nie ukrywam że są braki;) to wstawianie w nocy na siusiu doprowadza mnie do szału. Wstaje nieraz 2 a nieraz 4 razy. Dziwne zjwisko. Nigdy wcześniej tak nie miałam zawsze gdzieś tam zaczynało się to od 3 trymestru a teraz od początku. Pfffffff;)
No i tak Święta już tuż tuż a u mnie w mieszkaniu tornado przeszło, zakupy jeszcze w sklepie;) Nic nie zrobione. A ja siedzę z młodym i oglądam bajkę:))))
Silvara u mnie w warzywniaku jeszcze nie ma małosolnych a nie ukrywam że bym wciągnęła.
Gabi może w końcu zaczyna się ten lepszy czas i będziesz mogła jeść wszystko:)))

Odnośnik do komentarza

Silvara, zwiedziłam 4 warzywniaki zanim znalazłam, ale tak, kupiłam i zjadłam już wszystkie ze smakiem, chyba jutro wybiorę się po kolejną porcję :))) Dla mnie ogórki małosolne to taki trochę symbol wiosny :)

Gabi gratuluję zjedzonego kotleta :)))) to serio jest wyczyn, ja wczoraj próbowałam zjeść devolaila, ale tylko go poskubałam - tyle było z jedzenia, cały wieczór było mi niedobrze... Już mój mąż, który jest zawsze mega wyrozumiały, denerwuje się, że nie jem mięsa, bo martwi się, że Maleństwu będzie brakowało jakiś wartości odżywczych, ale ja nie jestem w stanie jeść mięcha :((

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...