Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem:))))))))))
Wszystko ok. Mała ma ponad 12 cm (dł do pupy) i waży 205 gram:))))))))))))))))))))
Tak, tak powiedział że dziewczynka:)
No chyba że do następnej wizyty urośnie pindol;))))))))))
No to uspokoiłam się na jakiś czas A następna wizyta dopiero 30 kwietnia.

Odnośnik do komentarza

Eleonora super jaka duża dziewczynka! W takim razie zdradź swój sposób na rozpoznanie płci,hehe
Ja chora, zmarzłam u teściowej bo ta oszczędza na paleniu jak nienormalna no i już mam nos zatkany i kicham, na święta już do niej nie jadę się doprawiać. Nie było okazji jej powiedzieć, bo było dużo obcych ludzi na urodzinach więc dowie się w maju jak przyjedzie na urodziny syna.

Odnośnik do komentarza

Hej hej,

Eleonora gratuluję udanej wizyty

Wysprzątałam dziś cały dom ale jak sobie pomyślę że po świętach ruszamy z remontem takim dość generalnym i ile po tym będzie sprzątania to już mi się nie chce :(

Ostatnio zauważyłam że dopada mnie coś na kształt sklerozy a to rozpakowując zakupy wsadzę gdzieś masło i nie wiem gdzie a to o zgrozo aż się wystraszyłam jadę samochodem i nie wiem gdzie. Moja rodzinna stwierdziła że to normalne w
ciąży ale jakoś do mnie to nie trafia. Zauważyła może któraś z was podobne objawy?

Odnośnik do komentarza

Oj tam oj tam jaki sekret po prostu porównanie mam jeśli chodzi o objawy ciąży inaczej było z córką a inaczej z synem;) A tym razem wszystko przypomina mi ciążę z przed 17 lat:)))))
Na syna byłam piękna pełna energii dobrego humoru i wciągałam wszystko co zawierało cukier:)
A na córeczkę to ciągle spałam miałam pełno pryszczy (teraz też:)) wiecznie smalec na głowie brzydko pachnący pot ( sorki że tak dosadnie) ale ja mam wrażenie że cały czas śmierdzę;) i uwaga teraz rosną mi wąsy:)))) hahahhahha A tak serio to pojawił mi się meszek na twarzy i włosy na ciele rosną w zaskakującym tempie. Jem wszystko poza słodyczami:)))
Każda kobieta jest inna i każdy organizm też inaczej będzie reagował na ciążę aczkolwiek w związku z tym że teraz absolutnie czuję się i wyglądam jak byłam w ciąży z córką. Intuicja też mi to podpowiedziała;)))
No i mam nadzieję że na kolejnym usg nie zobaczę pindolka:))) Oczywiście nie płeć jest najważniejsza. I jak byłby synuś to moja miłość będzie przecież taka sama:))))

Odnośnik do komentarza

Silvara ja mam tylko 2 duże okna i to nie mam siły ale wypadałoby się zebrać;) mejbi jutro?;)
Amizka masz bardzo oszczedną teściową i się jeszcze czepiasz;)
Aga oczywiście że to wszystko jest normalne nawet nie będę pisać bo to co ja wyprawiam to aż wstyd;)
Dziewczyny dzięki za wsparcie. Muszę już spaaaaać padam na twarz:) Dobrej nocy:*

Odnośnik do komentarza

U mnie tez noc malo przespana, obudzilam sie w srodku nocy i zasnac nie moglam. O 6 bylam nieprzytomna jak budzik zadzwonil :(
Eleonora gratuluje coreczki, duza. No widzisz a u mnie bylo odwrotnie, z corka w ciazy nie mialam syfkow, jadlam wszystko, wygladalam na chlopaka tak mi mowili i od samego poczatku intuicja podpowiadala mi ze bedzie dziewczynka. Teraz wyskakuja mi syfy, mam wstret do mięs i wedlin.
Amizka zdrowka zycze
Aga jeszcze skleroza mnie nie dopadla, wroc, chociaz dzisiaj rano mama zadzwonila bym wziela jej jedna rzecz z domu i po 5 min zapomnialam. Chyba jednak mam :)

Odnośnik do komentarza

Hey hey.... po pierwsze Eleonora gratuluję Dziewuszki. Ja mam jutro wizytę ale raczej nie liczę że dowiem się kto zamieszkał u mnie. Chodzisz zdradzę ze wydaje mi się że dziewczynka ale to bardziej po smakach moich porównując do pierwszej ciąży no ale zobaczymy. Silvara no szacun za te okna u mnie myje mąż ni zwyczajnie nie chce się nic na te święta leń totalny ze mnie w tej ciąży. Zawiszka troche jakbym czytała o sobie z tym domem z tym ze my już znaleźliśmy i jutro mamy składać papiery do banku. A ja też nie mam umowy. Więc mam nadzieję że to się wszystko uda w banku powiedzieli że da radę. Ale dopóki nie będzie odpowiedzi pozytywnej z banku to chyba nie będę spała po nocy strasznie mnie to wszystko stresuje i denerwuje. I to by było na tyle jutro ciężki dzień mnie czeka latani3 po bankach a pozniej wizyta tak więc dobranoc kochane

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Eleonora gratulacje :)

U mnie z synem w ciąży totalnie brak objawów . Może przez dwa tygodnie byłam senna i mięso mielone mi śmierdziało a teraz do 14 tyg ciagle mdłości brak apetytu i do teraz nie
Mogę jeść miesa i wędlin . Teraz jeszcze wyskoczyły mi syfy jak nastolatce . Zobaczymy czy u mnie to coś znaczy czy nie . Z dobrych wiadomości
Moja mama przylatuje od 12-21 .04 wiec będę miała urlop i wkoncu trochę czasu żeby znów wyjść z mężem sam na sam :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Ja właśnie skończyłam jeść śniadanie i biorę się za sprzątanie. Jesteśmy w trakcie wykańczania dwóch pokoi i jest taki syf że szkoda gadać, wszędzie kurz i pył od szlifowania, myje podłogę 2 razy dziennie a i tak jest biała... już się nie mogę doczekać aż skończymy!
Gratuluję udanych wizyt, trzymam kciuki za kolejne :) mi intuicja podpowiada, że w brzuszku mieszka dziewczynka, ale to tylko intuicja więc może być różne :) najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe!

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Silvara!!!! Przypomniałaś mi o małosolnych, nie pozostaje mi chyba nic innego niż spacer po warzywniakach w poszukiwaniu tych pyszności! Mam nadzieję, że gdzieś je znajdę, bo jak nie to będzie kiepsko :p
Ja od wczoraj mam jazdę i do każdego posiłku piję kakao, którego nie piłam chyba od czasów podstawówki, bo nie lubiłam go za bardzo... Jednak ciąża rządzi się swoimi prawami :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za wsparcie, no teściowa oszczędna do granic bo zawsze ma uwaga 14 stopni w pokoju i się pyta a co Wam znowu zimno, dla nas jak jest 20 to juz jest chlodno a co dopiero. Myślałam że jak zaprosili tyle gości to napalą porządnie ale gdzie tam. Postanowiłam że będę tam jeździć jedynie od maja do września, nie chcę dziecka po wizycie u babci leczyc. Oby dzidzia nie ucierpiała bo jak kicham to aż mnie rwie w brzuchu.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.. Jeny, dopiero się obudziłam ...masakra jakaś, zaraz się muszę zbierać i na 13:30 mam egzamin na prawko i na 15:30 do pracy.

Co do ciąży.. Gratulacje córeczki!! :)
Ja natomiast nic nie przeczuwam.. Nie mam porównania, ale słodycze mogę jeść codziennie, syfy na twarzy, też szybko i niefajnie się pocę, włosy mi bardzo szybko zaczęły rosnąć(szkoda że nie tylko na głowie :(( ) śpię długo, bo zasypiam koło 23 i budzę się 10-11 ..
Bardzo bym chciała dziewczynkę, ale wiadomo nie płeć jest najważniejsza.

Odezwę się później, miłego dnia!

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Młody pospał do 10:30 A ja razem z nim:))) Myślałam że nie zasnę ale udało się i całkiem inaczej się czuję:)
Dziewczyny żeby Wam się udało z kredytami. Trzymam kciuki:)))
Kasiames i jeszcze powodzenia na wizycie.
A jeśli chodzi o objawy to wiadomo że każda będzie miała inaczej ale ja porównuje tylko swoje:)
A tak naprawdę pewności nigdy nie ma. Ile było takich sytuacje że np miał być chłopiec A okazało się że jest dziewczynka:)
Jassmine trzymam kciuki za egzamin:)))

Odnośnik do komentarza

Kasia a to od razu do banku idziecie? Ja celuje w doradce kredytowego bo jakos sama to sie boje ze w banku przepadne... dom w miare sie nam spodobal, ale tu bedzie kwestia czekania na podzial dzialki i to moze potrwac okolo 3miesiecy. Troche sprzatania i troche malowania, a pozniej pomalu sobie bedziemy wymieniac co tam bedzie trzeba, a no kuchnie trzeba zrobic. Ale teraz czekamy na pit zeby miec wiedze ile mamy tego dochodu. Tamten rok mielismy dobry ale w tym ja juz nie mam nic wiec nie wiem jak to beda brac pod uwage. Wiem tylko ze musimy wziac kredyt zanim urodze, zawsze to dochody na troje a nie czworo.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Jak się staraliśmy o kredyt to też już nie pracowałam. I udało się bez problemu. Nie wiedzieć czemu, najważniejsze dla nich było, że jesteśmy małżeństwem. Trzymam kciuki i na pewno Wam też dadzą:)

Eleonora, i jak tam okna? Na moje deszcz popadał wrrrr:(

Dziewczyny nie wiem czy wiecie o czyms takim. Koleżanka, która jest położną mi wysłała.

monthly_2018_03/wrzesniowe-2018_66258.jpg

Odnośnik do komentarza

Moje okna same się myją od zewnątrz bo na nie pada deszcz:))))))))) A od środka no cóż narazie dalej brud robi za rolety;))))))))
Nie mam weny na mycie okien:)))) Mejbi jutro;))))
Słyszałam o położnej. Fajny pomysł zwłaszcza dla kobiet które po raz pierwszy są w ciąży:)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...