Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na lato planuję leżak, kieckę-firankę i relaksik.
Dopiero doszłam do siebie po tym moim kryzysie chorobowym. Dzisiaj nawet poćwiczyłam w domu bo mój kręgosłup jednak wymaga jakiegoś ruchu.
Polecam Wam na YT ćwiczenia "Trening STAY FIT - ćwiczenia dla kobiet w ciąży" od CentrumSportowca.pl 20 minut tylko a czuję się o niebo lepiej. Żadne tam wygibasy, super sprawa.
Od jutra wracam też do picia koktajli z owoców i warzyw. Mdłości odpuściły całkowicie.

Odnośnik do komentarza

Co do wagi nie przejmujcie się to że termin mam ostatnia to w wadze mogę być niestety przywódcą :) a za zimą to ja zatęsknię na pewno. ehh w piątek mam usg do prenatalnych i już się nie mogę doczekać bo już miesiąc Fasolka nie podglądałam

Odnośnik do komentarza

Niestety nic nie znalazłam ale nie byłam we wszystkich ciucholandach pójdę jak będę miała z kim zostawić młodego bo z nim to do sklepu nie można wejść. Szajbus ściąga wszystko z półek albo pakuje po kieszeniach;) i już nie wspomnę o tym jak się drze jak coś nie może dostać;)))
Także wybiorę się dziś popołudniu jak tatuś wróci z pracy i zechce łaskawie zająć się synkiem; ) ale bez komentarza ;)
No a zdaje się że na dziś mamy zaplanowaną jakąś wizytę o ile dobrze pamiętam?;)
O tak Silvara wykorzystuje każdy moment żeby móc poleżeć rano i też stosuję tę metodę:))))

Odnośnik do komentarza

MamaColin to powodzenia i czekamy na wieści z wizyty:)))
Mam tutaj taki spożywczak i przy kasie stoi regał z cukierkami na wagę akurat że chyba każde dziecko ma do tego dostęp ale sami znajomi także nikt policji nie wzywa;))))
Sama bym nie dostrzegła ale młody raz mówi mamo nie mogę dać Ci rączki bo muszę pilnować cukierków w kieszeni:)))) oczywiście wróciłam i zapłaciłam:)

Odnośnik do komentarza

Hej. U mnie zasada niegrzeczne potem grzeczne dość się sprawdziło. U mojej siostry też. Ale tak myślę że skoro tak to teraz będzie niegrzeczne... UPS...

My wizytujemy w poniedziałek. Jutro ide na badania. Obudziłam się trochę późno więc ciekawe czy będę mieć wyniki... ;)

W sobotę mam 2 urodziny chrzesnicy i zaraz jadę po jakis prezent ale nie mam pojęcia co bo nie chce wydać fortuny. Zresztą ona wszystko ma.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny..

Miałam dziś egzamin teoretyczny na prawko.. No niestety, tak się zestresowałam, że naklikałam głupot i niestety nie zdałam.. :(

Ale za to zrobiłam ciacho. Herbatniki z masą kajmakową i kremem do karpatki. Takie przekładane. :)

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Oj pustki, pustki...

Jassmine, nie denerwuj się, następnym razem na pewno się uda :)
Wbijam na ciacho :D

Dziewczyny, wracam do tematu smarowania w ciąży. Czytam o olejach naturalnych i już mi mózg staje dęba :-/ nie chcę kupować więcej BioOil, bo to drogie i na parafinie, po za tym na mnie raczej nie działa.
Polecają olej kokosowy , olej z kiełków pszenicy, arganowy i ze słodkich migdałów. Oprócz tego i tak zalecają używanie balsamu. Balsam kupię tak czy tak, tylko który olej wybrać? Mieszać czy jeden ???

Odnośnik do komentarza

Jassmine nie przejmuj się nie tym razem to następnym się uda:)
Silvara jak masz kasę to możesz kupić wszystkie oleje;)
A tak serio to ja jeszcze nie dawno smarawałam się kokosowym i jak dla mnie rewelacja:) ale jeśli zdecydujesz się na inny to czekam na opinię:)

Odnośnik do komentarza

Jassmine nastepnym razem sie uda. Narobiłaś smaka. W sobote bede robila beze z masa kajmakowa. Juz mi slinka leci.
MamaColin wow duzy maluszek u Ciebie w brzuszku już mieszka.
Bylam u lekarza z coreczka, bo pomimo antybiotyku utrzymuje sie wysoka temperatura. Juz 4 dzien. Okazalo sie ze juz po anginie, teraz jest grypa. Biedna.
Milego wieczoru zycze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...