Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , mój rozrabiaka wstał i buszuje po mieszkaniu ;)
Monikae sorki pewnie , ze pisałaś nawet ci odpisywałem bo mój starszak tez miał . On po roczku przeszedł na produkty sojowe , są deserki jogurty i mleko. Tylko soja tez potrafi uczulać wiec sprawdź zanim podasz w większej ilości .
Karolina współczuje przyjazdu teściowej ;) moja raczej nas nie odwiedza ale chyba mogłoby być ciekawie ;))) naoglądałam się tych waszych dekoracji i całe dopoludnia siedziałam na internecie i nie mogę sie zdecydować ale dziś już trzeba zamawiać bo w końcu nie zdążę :/ żałuje ze w Polsce nie kupiłam...
Monmonka No właśnie chyba najprostszy kupię z wyjmowania miseczka.
Do wieczorka

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Monmonka będzie pięknie.

Na mnie sklepy odzieżowe nie robią wrażenia ale papiernicze... Uwielbiam wszelkie pierdolki, karteczki itd.

Wyruszamy dziś na wyprawę z dziadkami na ogromny plac zabaw a Kurczak nie będzie jadł. Śniadanie nie, zupa nie, mięsko nie. W końcu przed chwilą trochę zjadł na moich kolanach. I jakis przypływ uczuć tulił się i mnie całowal. Nie wiem co go tak wzięło.

Nasz nocnik doprowadza mnie do szału. Połowa zawartości na podłodze. Jest jakiś za mały mimo że wygląda tak samo jak siostry to byl jej stary na działce i jak posadziłam Maćka to dużo większy nawet w ubraniach. Więc muszę kupić inny.

Odnośnik do komentarza

Hejka Kochani;))

Pozdrawiamy z dzialeczki.to juz pewnie ostatni taki wypad bo nocki coraz zimniejsze.byla kapiel w baseniku,zaraz kladziemy Lili spac i szalejemy z grillem.
Dziekuje za kciuki,maz juz znalazl prace,ale posiedzi z nami jeszcze do 10wrzesnia w domku:))))

Gratulacje za kolejne nowe umiejetnosci!
My mamy najzwyklejszy nocnik z pepco i sprawuje sie super.ku mojemy ogromnemu szczesciu Lilce minal juz strach przed nocnikiem i znowu robi do niego kupke a i siku w ciagu dnia sie udaje.moze strach byl spowodowany dyskomfortem fizycznym bo w badaniu moczu wyszlo ze goraczka byla przez zapalenie drog moczowych.

Super ozdoby,ja jeszcze nic nie mam.Qarolina,czy ty wszystko kupilas w Kik czy tylko serwetki?

Co do jakosci pepco to mi tylko spieraly sie takie "gumowe" nadruki,pomimo ze w 30stopniach i na lewa strone a wyciagalam spioszki bez nadruku,zupelnie czyste:/

Buziaki!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór!

Już po lekarzach, wszystko załatwione. Do gina tylko po receptę szłam au dentysty nie było tak źle. Nie bolało to.najważniejsze. a ja jestem z tych, co boli nawet pod znieczuleniem - bo tylko ze znieczuleniem dam sobie zrobić zęby:-P. Chyba jedynym pewnikiem byłoby dla mnie plombowanie pod narkozą haha :-D
Przy okazji dentystka (stara - nie chodzi o wiek, bo jest po 40, rodzinna dentystka do której chodzimy od chyba prawie 20 lat) mówiła, że jej syn też miał skaze białkową i dawała mu mleko sojowe. Jednak mój M przeczytał gdzieś kiedyś, że niedawno odkryto, iż mleko sojowe wcale nie jest takie zdrowe, szczególnie dla mężczyzn, bo zawiera dużo estrogenów...
W każdym razie dziś M przygłodził Maćka. Tzn. o 16 jadł owocki, potem nic, nawet chrupka. I po 19 kaszka. Był mega głodny, ale i tak nie chciał. Zrobiłam mu więc kanapki - chlebek z indykiem ze słoika i swoim ogórkiem kiszonym. Wciągnął aż uszy się trzęsły. Nawet musiałam mu dorobić mały kawałek chlebka. No takie szczęście w oczach, śmiech na głos pomiędzy kanapkowymi wagonikami. Aż poczułam się źle, że mu wciskałam te kaszki. A mój dzik po prostu chciał kanapkę.
Ale tak poza tym zastanawiam się teraz nad mlekiem kozim. Nie mogłam znaleźć żadnych aktualnych informacji. Wiecie coś na ten temat?

Mind bawcie się superowo!

Qarolina trzymaj się dzielnie! A jak coś odwali, powiedz jej! W końcu ona jest gościem!!

Co do nocnika my mamy taki za 8zł ze smyka. I wszystko super, chociaż żałuję, że nie kupiłam tego z ikei właśnie ze względu na wyciąganie dno!

I pochwalę się moim zakupem lidlowym! Wygodniejsze niż się spodziewałam ;-)

Dobranoc Mamunie!

monthly_2017_08/wrzesnioweczki-2016_61029.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
Jak zwylke zapomnę połowy)
Quarolina,Monmonka,zakochałam się w tych dekoracjach,a te balony mam już roczek skradły moje serce:) Oczywiście różowe podobają mi się bardziej niż niebieskie,standard:)
Madzikcz,moja córka miała krzywe nóżki jak na beczce prostowane,też wcześnie zaczęła chodzić. Co do butów się nie wypowiem,bo kilkanaście lat temu w ogóle nikt mi nie zwrócił na to uwagi,że jest potrzebne jakieś korekcyjne obuwie. Nasza pediatra uczepiła się tych nóg,że za krzywe,że to pewnie krzywica,robiłam specjalistyczne badania krwi,chodziło o fosfatazę,czy coś takiego,co wskazuje chyba na poziom zwapnienia kości i do tego rentgen nadgarstka w tym samym celu. Masa badań,wizyty w poradni metabolicznej,w końcu trafiłam do jakiejś pani profesor,która przyjmowała w przyszpitalnej przychodni. Popatrzyła na dziecko,zbadała i stwierdziła,że owszem nogi są krzywe,ale to jest fizjologiczne. I tyle. Moja córka ma naprawdę zgrabne,proste nogi:) Nie wiem,czy to przypadek,ale myślę,że dobrze poradzić się kilku lekarzy,albo poszukać kogoś naprawdę dobrego w tym temacie:)
Niestety,padam na ryj,więc muszę już kończyć na dzisiaj,mimo moich szczerych chęci. Mieliśmy tragiczną noc,pobudki z płaczem,a od szóstej ryk,bo zamiast się bawić chciałam spać. Aż R.przyszedł i próbował załagodzić sytuację. A przy śniadaniu z uśmieszkiem stwierdził,że synek awanturnik,a mamusia histeryczka. A ojciec debil wypaliłam i minka zrzedła:)
Dobranoc:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mind, no to gratuluję Twojemu mężowi tak szybko znalezionej pracy. Na szczęście dobry kucharz zawsze znajdzie pracę :-) Mam nadzieję, że czegoś nie pokręciłam - wydawało mi się, że pisałaś kiedyś, że Twój mąż jest szefem kuchni ;-)
Dobrze, że zrobiliście to badanie moczu. Przynajmniej znacie przyczynę.

Co do ozdób, to ja mogę jeszcze polecić sklep internetowy http://partybudziki.pl :-) No a ze stacjonarnych, to chińskie centra handlowe mają spory i tani asortyment.

Monikae, cieszę się że u lekarzy poszło szybko i bezproblemowo :-) Co do alergii, to nie chciałabym wprowadzać w błąd, ale coś mi świta, że dzieci z alergią na mleko krowie mają większą skłonność do alergii na białko soi. U nas tak jest, że właśnie przeciwciała ige na soję Zuzce wyszły wyższe niż na mleko krowie.
No i Zuza też woli kanapki niż ciągle tę kaszkę. I też robimy z mięskiem z Gerbera, bo z samą szynką bez masła jakoś tak sucho wychodzi.
Co do mleka koziego, to ja czytałam, że w czystej postaci można podawać po skończonym roczku. Mleko kozie jest dużo zdrowsze od krowiego, ma więcej składników mineralnych, ale może tak samo uczulać jak krowie, ponieważ mimo wszystko mleka te są bardzo zbliżone składem.
Z Ikei nocnik kosztuje jedyne 20 zł, więc myślę, że warto wymienić stary ;-)
A buciki eleganckie :-)

Nam pani alergolog kazała się wstrzymać kolejne 3 miesiące z mlekiem i wtedy powtórzyć prowokację. Według niej widać, że dziecko nabiera tolerancji ale to jeszcze za wcześniej. Żółtko jaja mamy próbować co jakiś czas po 1/2 szt.

Mila_mi, Wy to macie pecha z tymi nockami. Mega współczujemy :-(

U nas jutro ma cały dzień padać, więc będziemy się kisić w domu, chyba że na jakieś zakupy się wybierzemy ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Mila życzę lepszej nocki. Kurczakowi chyba wyszło chwilowo co miało wyjść w temacie zębów ale budzenie się co godzinę zostało. A ja durna zamiast się położyć wcześniej to wolę z M chociaz chwilę posiedzieć wieczór. Co to moje dziecko ma z tym spaniem...

W pepco widziałam dużo ozdób urodzinowych.

Biedna Lilcia, dobrze że już minęło.

Oczywiscie Maciek ma swój nocnik nowy, teraz czytam że napisalam niezrozumiale. Tylko nie wiem czemu mimo że wszystkie wygladaly w sklepie tak samo to jednak są różnej wielkości. Muszę znaleźć jakiś z tych większych.

Nie wiem czy Wam pisać co się wydarzyło u nas w szpitalu, w każdym razie chyba dziś nie zasne.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór Mamusie :)

Oh ale mnie dziś zmęczył ten dzień. Dobrze że M ma jutro wolne to mi coś pomoże w przygotowaniach roczkowych. I jeszcze jak Misio miał drzemkę to chciałam szybko szybko jak najwięcej ogarnąć i przypierdzielilam się małym palcem stopy o kant łóżka. No i teraz nic mi nie pozostaje jak pomalować sobie pazurki na stopach na fioletowo niebieskie ombre żeby było pod kolor siniaka :P ból przeokrutny...

Monmonka ozdoby super. My mamy salon 18m² wiec tez będę szaleć z balonami. A w ogóle to wstawię niżej Wam zdjęcie moich ozdób :D

Monikae myślę że kanapka na kolację może być a z owocem to nie wiem, ale chyba lepiej podawać je do południa bo owoc to cukier prosty który w nocy w brzuszku może ciężko się trawić i być może tez fermentować. Ale to takie moje gdybanie bo dietetykiem nie jestem.
Ja też boję się dentysty jak ognia i chodzę do niego jak juz naprawdę jest źle ... A jak dowiedziałam się chyba trzy lata temu że mam piątkę górna nadal mleczaka to na samą myśl o usunięcie go myślałam że dostanę zawału... Także ja skończyłam ząbkowanie w wieku ok 26 lat :P mam nadzieje ze moje dziecko nieco szybciej ... :D buciki super !

Szczęściara super plany urlopie i również życzę cudownej pogody.

Dziewczynki a jakie dajecie wędlinki swoim dzidziulkom? Bo ja co wezmę jakaś w sklepie do ręki to skład nie powala ... Może upiekę mu sama w piekarniku jakieś mięsko z indyka lub kurczaka...

Mind super że mąż znalazł pracę, gratulacje. No i udanej zabawy przy grillu.

A u nas już lepiej :) Wiktorek dziś pogodniejszy i już kilka razy chyba zapomniał że z nozka było coś nie tak. Także mam nadzieje że z każdym dniem będzie coraz lepiej. A jutro mój ostatni dzień macierzyńskiego ;( smutno mi że ten rok tak szybko mi minął ;(
Uciekam spać.
Dobranoc :*

monthly_2017_08/wrzesnioweczki-2016_61037.jpg

monthly_2017_08/wrzesnioweczki-2016_61038.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

Karolina współczuję urazu :-\ oby się szybko zagoił. A ozdoby super, wszystkie dziewczyny macie super te ozdoby. Ja mam dużą złotą jedynkę, którą nadmicham helem, zwykłe kolorowe balony, takie długie balony do zwierzątek (nikt nie robił ich wcześniej więc jestem ciekawa czy coś z tego wyjdzie), mam małą girlandę "sto lat" z biedronki i serwetki w balony - też z kik, alenie takie ładne hak Qarolina, takie zwykłe. Ale najbardziej nie mogę się doczekać tortu ;-)
A Karolina dobra historia z mleczkiem :-P. A zapomniałam Wam dopisać, że jak byłam wczoraj u dentysty to zapytałam, kiedy z moim dzikiem przyjść na kontrolę pierwszą. Powiedziała, że koło 3 roku życia, chyba, że będzie potrzeba szybciej. Ale dzieci takie malutkie nie chcą na zawołanie otwierać buzi, stąd ten wiek. Pytałam też o pielęgnację zębów malucha. My myjemy od pierwszego ząbka 2x dziennie i używamy pasty Ziajka z xylitolem. I powiedziała, że super, pasta też bardzo dobra. Mówi że ogólnie najważniejsze to zęby myć, myć i jeszcze raz myć. Bo teraz jest ogromna ilość malutkich dzieci z próchnicą. Powiedziała, że ostatnio była u niej 2 latka z próchnicą, ale u tak małego dziecka ciężko coś zrobić, bo nie chce współpracować.

Szczęściara no moja ciekawość nie pozwoli nie odpowiedzieć na Twojego posta! Poproszę historie ze szpitala!

A my mieliśmy nockę masakryczną. Mały budził się z płaczem ponad 10x. Nie wiem dlaczego? Brzuszek był normalny, a obawiałam się, że może kanapki zaszkodziły. Nie wiem, może te zęby. Ehh mam dość...

Miłego dnia mamuśki!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Piszę tak na szybko , bo od rana kocioł w związku z przygotowaniami do roczku :)

Mąż pojechał po mięso do masarni , żeby je doprawić itd :) a ja miałam robić porządną liste zakupów ... ale mi się nie chce ! :D

Co do ozdób to wszystkie śliczne :* ja dodam Wam zdjęcie później jak już wszystko dokończę ;)

Monikae współczuje słabej nocki :( i łącze się w bólu bo u nas dzisiaj też katastrofa ! co chwilę płacz i rzucanie ale chyba dlatego że wczoraj był i u teściów bo byliśmy na malinach i u mojej chrześniaczki chyba za dużo wrażeń :D

Karolina współczuje bólu !! i życzę spokoju w przygotowaniach :D

Mind gratulacje dla męża :)

Mój P od 16.09 bierze urlop aż do końca września :) juuupi , kupiliśmy wykrywacz metali i będziemy działać :D jedziemy chyba na tydzień na wieś do teściów :)

Co do wędlin to ja zazwyczaj kupuje ale schab pieczony , lub kurczaka gotowanego :) u nas indyk odpada ...

Szczęściara Wam też współczuje słabej nocki , ja też zawsze chce trochę posiedzieć pogadać z P , a później tego żałuje :( bo ja z tych co mogliby spał 24/dobę :D

U nas też najprostszy nocnik zdaje egzamin najlepiej , ten tron z netto co kiedyś wstawiałam zdjęcie to jeden wielki niewypał !!! Jest rezerwowy u moich rodziców co by co chwilę nie wozić. Chwilowo kupka lądowała z pampku przez zęby bo była dość rzadka i rzadko kiedy zdążyłam , ale dzisiaj już lepsza i w nocniczek :) Leoś nauczył się że jak chce kupkę to mi stęka i mówi kup kup :D czyli wiem że chce na topek

Przepraszam , że nie odniosę się do wszystkiego ale muszę w końcu ogarnąć tą liste bo będę dzisiaj ganiała 100 razy do sklepu ... Trzymajcie kciuki , bo znając mnie i moją szaleniznę to albo odetnę sobie pół palca albo się oparzę ... :D no i dzisiaj robie tort aaaaaaa !!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
Sto lat dla Gosi!!!!!! Wszystkiego,co najlepsze:))))))
Dokończę,czego wczoraj nie dałam rady:)
Monikae,superowe buciki:) Na kolację u nas idzie w sumie wszystko to,na co młody ma ochotę,oprócz jakichś tam nowości.Kanapeczki,kaszka z musem owocowym,kisiel,jogurt. Oczywiście dziecko chętnie je tylko z tatą,ode mnie nie chce:)
Szczęściara,Madzikcz,udanego wypoczynku:) Mojego R.też już nosi,szuka wczasów w Bułgarii z wylotem na przyszły tydz. ale ja udaję,że nie widzę i że mnie to nie dotyczy:) Boję się i tyle. Niby mamy dowód dla Igora karty ekuz dla nas wszystkich,ale ja i tak odsuwam od siebie wizję wyjazdu. Ja tam bym najchętniej siedziała w domu zamknięta na cztery spusty z miską na głowie,co by mi jakaś cegła na łeb nie spadła:))))
Mindtricks,super,że mężowi udało się znaleźć tak szybko pracę,oby był zadowolony:)
Karolina, a ja sobie właśnie kilka dni temu na stopach strzeliłam ciemny fiolecik i polecam:) Może nie w takich okolicznościach,bo jednak lepszy fiolet z wyboru niż z musu:) Współczuję bólu,ten mały palec u mnie też najczęściej obrywa:)
U nas noc zła,choć i tak lepsza od poprzedniej. Moje dziecko postanowiło spać w poprzek i nie waż się go ruszyć,bo krzyczy. Oczywiście stopy ma zawsze w okolicach mojej twarzy,więc gdyby co zawsze może mi sprzedać kopa,dlatego leżę grzecznie:) Wywnioskowałam,że może jest mu za gorąco i stąd to kiepskie spanie,ale zrzuca z siebie każde przykrycie,więc śpi w pajacu. Dziś spróbujemy body i skarpetki. Z zimna też się budzi,więc nie trafisz,taki egzemplarz:)
Takie macie piękne te ozdoby na roczek... A krawacik wymiata:)))) Podoba mi się też ta girlanda na zdjęcia 1-12 miesięcy,oglądałam na którejś ze stron. My mamy jeszcze czas,pewnie nam się wszystko w czasie przesunie przez ten wyjazd,zła jestem,bo jak tu iść ustalać chrzciny,jak niewiadomo kiedy wyjazd.
Pewnie pół wątków pominęłam,przeprazzam z góry,ale chodzę śnięta i nie wiem na czym świat stoi przez te noce. Do tego wczoraj nasprzątałam się jak głupia świnia,a gwiazdy oczywiście poszykowały sobie kolacyjki,zostawiły syf w kuchni i zadowolone,bo służba wstanie rano i posprząta. Smutna i zła poszłam więc sobie po cichutku z kawałkiem ciasta drożdzowego i herbatką do swojego pokoju obrażona na wszystkich. Wysłałam tylko sms do R.,żeby on się w końcu może wziął za to wszystko i mam nadzieję,że coś to da. Jak wstałam rano było posprzątane,ale i tak wątpię,że cokolwiek dotarło...
Miłego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Gisieńko 100 lat kochana!!!! Bądź zawsze zdrowa i szczęśliwa :-*

Madzik, kurcze, chodzicie na rehabilitację to chyba wszystko jest ok, pod kontrolą. Może jednak warto pójść do innego lekarza zapytać o co chodzi?...

MilaMi mam nadzieję, że sms podziałał na dłużej! A twój tekst o siedzeniu w domu z miską na głowie mnie rozwalił :-D

Natuśka piękne masz te dekoracje! Udanej imprezy :-D

A ja dziś zaszalałam w pepco i pochwalę się :-P

Miłego dzionka!

monthly_2017_09/wrzesnioweczki-2016_61060.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ledwo żyję. To pierwsza i ostatnia impreza jaką robię w domu.
Gosia dziś szybko wstała z pierwszej drzemki bo tatuś się z babcią kłócił i tak o. Zawsze to samo no ale ta kobieta jest niereformowalna a mój J od razu się wkurza. Nie ukrywam jednak, że popołudniu zabawiała Gosię i jutro pewnie z łóżka nie będzie mogła wstać :p w każdym razie po drzemce poszłam z Gośką kupić jej rajstopki bo pogoda się zepsuła i muszę trochę na jutro outfit jej zmienić. Przy okazji sobie kupiłam sukienkę :D Gośka się kimnęła na spacerze i dzięki temu, że drzemek więcej nie było to teraz już śpi ;)
Dziękujemy pięknie za życzenia. Nie mogę uwierzyć, że to już rok. Chociaż w zeszłym roku o tej porze dopiero szłam na porodówkę ;)
Aha i się pochwalę bo zaszłam dziś do Pepco i nic nie kupiłam. Nawet miałam wziąć bluzę ale się powstrzymałam. Brawo ja :D a koszul jak nie było, tak nie ma :(

monthly_2017_09/wrzesnioweczki-2016_61066.jpg

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie:)Niedawno wrocilismy z dzialki,Lila zssypia w lozeczku a ja siedze obok na podlodze i nadrabiam forum:)
Mega sa te wasze ozdoby!Ja w pierwszej kolejnosci poszukam czegos w centrach chinskich jak radzila Monmonka a potem przejrze strony ktore polecacie.poki co 1 z helem znalazlam tylko w toys r us,ale mala na patyku wiec jeszcze sie wstrzymalam.A pompony jak u Natusi zrobie sama,juz ogarnelam filmiki na youtube i sprobuje swoich sil:)My imprezke robimy tydzien pozniej czyli 30.09 wiec czasu jeszcze sporo.
Monmonka,dobrze pamietasz,moj maz jest szefem kuchni i w tych czasach ten zawod to strzal w 10.Troche sie wkurzylam ze zamiast najpierw rozejrzec sie za nowa praca to zlozyl wymowienie ale jak tylko zrezygnowal to wiesc sie rozniosla i ludzie sami do niego dzwonili z ofertami.taki to pozyje:)Mam nadzieje ze dobrze wybral i ze teraz bedzie czesciej w domku:)
Ok,Lili zasnela.zaraz zaczyna sie mecz wiec lece rozwieszac pranie.jak zwykle wkladka do wozka w pralce bo non stop opaciurana owocami;)
Aha,ja tez tak mam ze nawet jak rano jestem padnieta i przyzekam sobie ze klade sie spac o 21 to potem i tak siedzimy z mezem i gadamy albo ogladamy seriale ktore uwielbiamy:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Szczesciara,a probowalas zageszczac swoje mleko?Wiem ze pokarm zmienia sie i dopasowuje do wieku dziecka ale moze Macius sie zwyczajnie nie najada?Ja bylam swiadoma tego ze moja dieta matki karmiacej nie byla ksiazkowa i moze to mialo znaczenie.w kazdym razie u nas kazda nocka przespana odkad dostaje mm.oczywiscie nie licze nocek kiedy goraczka czy cos ja wybudzi.

Monika,sliczne te ciuszki,super kolory!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :)
Wszystkiego najlepszego dla Gosi !!! Zdrowka i uśmiechu :*:*:*
Leżę już w łóżku i kwiczę... Narobiłam się jak wół... Chyba gorzej niż przed chrzcinami które też robiliśmy w domu.
Rok temu właśnie przyczłapałam na porodówkę... Nigdy nie zapomnę tego ciepła w momencie narodzić Wiktorka... I znowu się wzruszam :)
Szczęściara bardzo Ci współczuję ciężkich nocy. Rozważ zagęszczenie mleczka na noc - tak jak radzi Mind. To jedyne co mi również przychodzi do głowy.
Niestety nie odniose się do wszystkich Waszych postów za co przepraszam.
Dobrej nocy i przede wszystkich przespanej :*

Odnośnik do komentarza

Szczęściara,nie wiem co Ci powiedzieć,bardzo mi przykro,u nas też nie jest słodko,a bywa naprawdę ciężko. Ja czekam,nic innego mi nie pozostaje,a nie chcę rezygnować z kp. Nie wiem,jak długo jeszcze potrwają te nasze ciężkie nocki,ale mam nadzieję,że już bliżej niż dalej. Na razie każda noc to wielki znak zapytania.U nas to też pewnie przyzwyczajenie bardziej niż głód,że cycuś dostępny bez ograniczeń w nocy i nie będzie łatwo zmienić ten nawyk. Czasem już nie mam sił i wściekam się,dlaczego akurat u nas tak się dzieje,ale szybko mi przechodzi:) Mam nadzieję,że odpoczniesz sobie podczas urlopu i trochę odeśpisz,będziecie cały czas z mężem razem,tak zawsze jest łatwiej i to też daje wielki zastrzyk energii. Pamiętaj,zawsze masz tu wsparcie:)
Spokojnej nocy:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...