Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Sudactive jak regularne to lepiej sprawdzić.
Ja dzisiaj koszmarną noc miałam. Spać nie mogłam. Potem lepiej ale nogi i ręce spuchnięte.
Mąż pomył auta. Potem obiad u moich rodziców. Gdzieś od ok 16 też cos mnie brzuch boli tak okresowo. Ale póki co czekam bo to raczej nic regularnego. Jakby co jest niedziela więc korków nie będzie.
Mąż chwilowo na rolko-spacerze z Majką bo go wyciągnęła.
Sudactive daj znać co i jak.
Marzi śliczna malutka. Słodziaczek.

Odnośnik do komentarza

kamilaaa_n
Sudactive lepiej sprawdzic. Daj znac. Czekamy na informacje.
Aga ja też takie pobolewanie czuję. Ale nie regularne. Zakluje coś tylko. U nas też Zuza wyciagnela Jacka na spacer. A aj mialam krotka drzemke. Zauwazylam,ze w dzien ostatnio potrzebuje snu..

Tez miewam takie bóle okresowe jakby. Nieregularnie, tylko tak czasem. Mówiłam w piątek mojemu lekarzowi. A on że tak teraz będzie. Czyli norma.
A co do snu to od kilku dni codziennie prawie w dzień ucinam sobie drzemke.
Chyba potrzebuje tego snu

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny!!! No powiem Wam ze po ''akcji'' z Marzi bede czujna i jak tylko jakies najmniejsze symptomy sie pojawia pojade sprawdzic he he. Sudactive lepiej bym sprawdzila. Slodkie i piekne te Wasze bobaski! Ja pokupowalam ciuszki na 62,najwyzej maz bedzie szybko kupowal mniejsze. U nas dzis straszny upal, pol dnia na nogach i kostki jak u slonia a co najlepsze lecialam jeszcze kupic letnie buty, bo stopa w ciagu tyhodnia rozmiar wieksza , masakra! Az sie boje upalow...

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n734u7oxxls.png

Odnośnik do komentarza

Jak wiecie to ja w ogóle nie wiedziałam że poród się zaczął i dzięki Bogu za babeczkę, która mnie tu nastraszyła. Konkludując...iść z wszystkim co nowe i sprawdzać. Mnie też pobolewało podbrzusze jak na okres w tym dniu ale to słabe bóle były i mowy nie było o regularności...a Majusia jednak wyszła;)
Dziękujemy z Majeczkà za komplementy. Egzemplarz uroczy acz wyjątkowo donośny mi się trafił. Teraz śpi a mama marzy o domu...a jeszcze badanie słuchu przed nami za chwilę wiec nie prześpię się i tym razem:(

Odnośnik do komentarza

Sudectiive tak czy siak już bliżej niż dalej. Mocno z Majeczkà trzymamy kciuki. A ona dziś była najgrzeczniejsza na sali. Nic nie płakała, wynagrodziła mamusi poprzednią noc. Jestem z niej taka dumna. Laktacja ruszyła ale w nocy tyle spala ze malusio jadła i boję się ważenia. Wczoraj było 2800 wieczorem. Teraz zjadła grzecznie, ciekawe jak będzie po rannym ważeniu.

Odnośnik do komentarza

Sudectiive trzymamy kciuki, powodzenia.

A u nas pierwsza ciężka noc z przerwą w spaniu od 12 do 2- seria karmien, przewijan i męczącej czkawki która nie pozwala zasnąć. Mam nadzieję że to wyjątkowa sytuacja a nie nowy standard u Jaśka ;)
Doświadczone Mamusie macie jakiś sposób na czkawki u noworodka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...