Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, czy któraś czuje się niekomfortowo z tym, że ma leżeć w szpitalu? Kurcze, ja mam tak, że zawsze jak gdzieś jedziemy na wakacje to w obcym łóżku tak się czuję nieswojo, niehigienicznie, tak trochę mnie to brzydzi i jak sobie pomyślę o szpitalu to to się potęguje..

Magda - Milka na silną dziewczynę wygląda ;)
Natomiast ptysie smakowicie wyglądają ;D

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

magda2600 gratulacje:)))) ile cie potrzymaja w szpitalu?

Melly mi ginekolog na obrzęki poleca picie Wody Jana. Ma właściwości moczopędne i pomaga pozbyć się przynajmniej w jakiejś części obrzęków. Ja dziś mam palce jak serdelki.. nie mogę zgiąć do końca.

lejdidred nie ma się co obawiać lewatywty. Mi przed podaniem oksytocyny zaaplikowano lewatywę (właściwie to było mała tubka jakiegoś leku z dziobkiem), po 5 min czujesz takie parcie że musisz do kibelka, wypróżniasz się i potem masz spokój że się łózka na ufajda.

Vena jakie badania robili Klarze na tarczycę? Bo ja i u mnie w rodzinie też same niedoczynności. Mi po porodzie kazali tylko zbadać małej TSH i T4 i T3. A potem nic. Własnie się zastanawiam czy powinnam nalegać na więcej?

http://fajnamama.pl/suwaczki/9u3qma8.png

Odnośnik do komentarza

Magda śliczna dziewczynka i cieszę się, że u Was wszystko ok.

Ja dzisiaj zrobiłam wszystko, żeby rozkręcić akcję, a nie uda się, to już trudno. Będzie co ma być, pozostaje szukać dobrych stron całej sytuacji i czekać spokojnie na poród. Jutro rano stawiam się na ip, a potem będę się byczyć i czytać wszystko co ze sobą wzięłam.

Powodzenia dla wszystkich Mam z karmieniem i ogarnianiem siebie i Maleństw, a dla nierozpakowanych cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza

Bbb wiem co czujesz, ja nie miałam czasu na zastanawianie się co i jak, miałam godzinę od momentu decyzji do cięcia, gdzie w tym czasie mnie już ogarniali, ale nie denerwuj się :* jutro będziesz tulić maluszka, a uwierz, że to niesamowite!

Miszka tak, wszystko instynktownie wiesz i chcesz go 'chronić', także to przychodzi od razu i z hormonami myślę :)
Te ptysie!!! weź! ja miałam cały worek, tylko dla mnie! zjadłam jednego w drodze na wizytę i potem się tylko śmiali lekarze przed CC, że teraz mi muszą go zobojętniać :P poproszę o przepis na priv, wyglądają idealnie! :O

Nat wierzę, mówiłaś, że czekasz na mnie, a ja już w domu! ale spokojnie, Helenka mądra dziewczynka i na pewno wie co robi :) trzymam kciuki, żeby jakoś sprawnie i szybko to poszło, choć myślę, że spokój teraz dla Ciebie najważniejszy i nie ma co się zastanawiać, to i tak lada moment ;*

Magda2600 cudna Milenka, super, że tak gładko poszło to uruchomienie :)

Ramajni trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór,
ja wróciłam do domu ok 21.30 ze szpitala, walnęłam posta i go skasowało...wrrrrr a do tego mała skacze jak zając po kapuście. Nie udało się małolaty obrócić-w pół drogi wyprostowała nogi=blokada i było po wszystkim. Ból jest ogromny w trakcie obracania i teraz brzuch jest dodatkowo spięty i ciężki ale na razie (i mam nadzieję że tak pozostanie) bsz powikłań. Do tego jest cała procedura: 1h ktg, później próba obrócenia ok.0, 5h i znowu 1h ktg, potem 3h przerwy na spacer i znowu 1h ktg i do domu. Nowy plan przewiduje w czwartek i pon. kontrolne usg a a środę 13.04. cc.
Magda 2600- gratuluję Milenki po tej stronie, profesjonalnego cc ( takiego sobie życzę) i chyba nie masz co żałować braku możliwości obrócenia- to nie było tak piękne jak na tym filmie. Dobrej nocy życze wszystkim

Odnośnik do komentarza

unatu chyba większość czuje jakiś dyskomfort w związku ze szpitalem. No nic przyjemnego to to nie jest:/ Ja mam tu za granicą inną sytuację, ale jak sobie pomyślę o szpitalu w moim rodzinnym mieście, to aż mi słabo!
Miila dobrze to brzmi co piszesz, tak pocieszająco. A o chronieniu rozczuliło mnie zupełnie:) Przepis oczywiście wyślę.
Anna205 bardzo trafne spostrzeżenie:)))
Ramajani powodzenia!
Gravinka niezły uparciuszek z twojej córeczki. Brzmi boleśnie to obracanie, nie wiem czy bym chciała w razie w.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Elaiss małej robili testy na wrodzoną niedoczynność tarczycy i jak na wszystkie tego typu choroby robili jej badanie krwi ,(tsh, ft3,ft4 dodatkowo na przeciwciała aTPO). Pamiętaj tylko, że wyniki dzieci do 4m są trochę poniesione z uwagi na przyjmowanie leków przez nas w ciąży i lekarz powinien to uwzględnić w ocenie badań. Nam powtórzą po 4m i w razie innych objawów będzie jeszcze USG.
gravinka przykro mi … przynajmniej próbowałaś.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, a jak z kupkami u Waszych maluszków ? (chodzi mi o 4-5 dobę), mały zrobił już chyba z 7 kupek, w zasadzie po każdym karmieniu, wyglądają jak musztarda z grudkami, ale nie czuję jakiegoś specjalnego zapachu. Czy mamy się martwić ? Czy to biegunka ? Czy może normalne ?

Odnośnik do komentarza

Ramajani mam dokładnie to samo. Wszystko mnie boli z zebrami włącznie. Myślałam ze cos sie rozkręci przez noc ale juz widzę ze nie ma ci sie łudzić. Ciekawe czy mnie jutro lekarz do szpitala położy. Naprawde juz czuje sie jak słoń. Fajnie macie dziewczyny cesarki ustalone tydzień czy dwa przed terminem. U mnie juz 41 tydzień i jakoś sie nie zanosi. Straszne jest takie czekanie jak na zbawienie. Ale to chyba tylko zrozumie osoba co jest w tej samej sytuacji ...
Mam ewidentne dosc !!!!!

Odnośnik do komentarza

Dzięki Malaga i Vena! Wczoraj po tym przyszła chwila zwątpienia. Walczyliśmy o pokarm wiec mały był przy piersi praktycznie cały dzień i nie spał ale wieczorem to już masakra. Od 19-2.30 cały czas! Co go odkładaliśmy to krzyk :( mąż w końcu dal mu enfamil i zasnął błogim snem na 3 godziny. Nie wiem sama co mam robić, on ide mnie z piersi je, to nie to ze sobie tylko ją trzyma, bo przełyka i cycki po takim karmieniu pustsze, nie ma ani grudek ani nie są już twarde. Ech :(

Pralinka cudownie! Gratuluje! Śliczny :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...