Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

my chrzciny już dawno za sobą, w grudniu z czego sie bardzo ciesze, a wam życzę powodzenia
moja sie urodzila z głową 35,5 a teraz jak sama zmierzylam to 45 , a czapke mam taką przejściową nie za cienka nie za gruba i nawet w upały trzeba chronić główke takich maluszków, na spacery body na to kurteczka przejściowa rajstopki i spodenki przykrywam kocykiem bez tej osłonki z wózka
u nas 2 dni ziemniaczki ze szpinakiem i dziś zielona kupa szpinakowa

Odnośnik do komentarza

Cześć Limonka2107 gratuluję, fajnie że Ci się udało zajść w drugą ciążę,
Ale dziś piękny dzień, skoczyłam do smyka żeby zobaczyć kurteczki i nie uwierzycie poza tym że nic ciekawego to 139 zł :-)
A jaki rozmiar bucika noszą Wasze maluszki.
Dziś super ciepły dzień był. Chociaż ja od rana do 17 w szkole mąż też i dopiero z dzieckiem wróciliśmy po 21 do domu, jutro powtórka ale przed 20 uda się wrócić, dobrej przespanej nocy życzę

Odnośnik do komentarza

Hej,maly chrzescijanin zasypia po dniu pelnym wrazen.
Oczywiscie poszlo nie tak jak planowalismy-Msza na 11,Ignas mial zasnac w drodze do Kosciola i przespac cala msze.Tymczasem zasnal o 9,obudzil sie o 10 i przez calusienka Msze oka nie zmruzyl...
I wiecie co?i byl cicho... :-) dumna jestem z synka..inny chrzczony (na oko 7-8miesiecy) poplakiwal i wtedy i nasz zrobil podkowke,zaplakal nieco przy polewaniu.
A potem w czasie obiadu rozdawal usmiechy ciotkom,wujkom,babciom,kuzynom na prawo i lewo. W zyciu bym nie przypuszczala,ze mam takie grzeczne dziecko :-D
Nika,a jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Aga el super że już jesteście po. Zazdroszczę grzecznego synka, ja coś czuje że Lidka w czasie chrztu rozpęta III wojnę światową ;) Ignaś przystojniaczek i chyba konkretnie waży bo kawał faceta masz w ramionach :)
My dziś byliśmy u dziadków na imprezie rodzinnej i spacerze w lesie, super było bo pogoda przepiękna. Oby tak już zostało..

Odnośnik do komentarza

Hej. Nigdy więcej imprez w domu. Nabiegałam się jak głupia a całe chrzciny przesiedziałam w pokoju z dzieckiem. Amelia w kościele jak aniołek a w domu krzyk. Okazało się że ma zapalenie ucha.
Ale co najlepsze! Głównym wodzirejem na chrzcinach był nasz proboszcz :-) Małej nawet upominek przyniósł :-)
Idę zakropić urwisowi uszko.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Kurde jak troll na forum-sama sobie odpowiadam;-) ale ostatnio jak obuchem w leb do mnie dotarlo,ze to za tydzien 5 miesiecy juz...Olaboga...kiedy to zlecialo...
Olix,jeszcze Cie Corcia zadziwi. w kosciele graja i spiewaja i to bardzo widzialam Ignasiowi odpowiadalo. Tylko na dzwiek dzwonkow sie wzdrygal ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...