Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Haha ja mam ten rarytas ze tesciowa mieszka pod nami wiec u niej swieta no i jedziemy jeszcze do mojej rodziny to mi tylko przypadlo pieczenie ciasta :)
A co do jedzenia to ja jem wszystko i pewnie niczego nie odmówie sobie :) conajwyzej Maja dostanie dawke Lefaksu (na kolki) :p

Ta a co do milych slow to faceci potrafia niestety ehh. Czasami staje na rzesach zeby jakos wszystko pogodzic i to i tak jest cos zle. Glowa do gory Nika :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Scharlotte, znów 5 rano? ;) Ja też dziś karmiłam o tej porze. Bardzo nieregularny jest ten mój Ignac. Czasem je dwa, czasem 3 a nawet 4 razy w nocy.
Wygoniłam moich chłopaków i dziewczynkę (sunię) na dwór, bo Mały nie mógł coś zasnąć. A opracował nowy sposób płaczu na wymuszenie- zaczyna od niskiego dźwięku, a kończy na tak wysokim, że chyba nietoperze mogą go za swojaka brać, a mi pęka czaszka od tego.
Na dokładkę kochany Mąż stwierdza:"a może go półśpiochy cisną" i stoi nad Ignasiem bezradnie...oj...jak mi wtedy ciśnienie skacze...
Ci nasi Panowie, za mało czasu spędzają z dzieciakami i potem takie bezradne owieczki stoją jak trzeba się zająć...
Tak więc Nika, dobrze będzie.
To i ja się pożaliłam, czas do roboty ;)

Spokojnych Świąt Dziewczyny, niech będą radosne i wiosenne :)

Odnośnik do komentarza

A daj Ty spokoj :/ sie poprzestawialo malej. Je ok 1 pozniej 4-5 po czym idzie spac i wstaje chwile po 6 :| i tak dopiero zmusilam ja na drzemke o 10. Ehh dobrze ze chociaz maz w domu :) to sprzatamy wspolnie i na zmiane dogladamy Mai.
A tez uwazam ze moj za malo czasu z dzieckiem spedza a pozniej dziwi sie ze nie potrafi sobie poradzic z humorkami. Tylko zaraz a moze ma goraczke, moze zle sie czuje :|

Rowniez zycze wszystkim Wesolych Swiat ! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Scharlotte, zmiana czasu powinna nam pomóc.
Mój dziś od 5 gadał, a jutro to już 6 będzie ;)
A mój Mąż też kiedyś jak zadzwoniłam się pożalić, że Mały marudny to od razu z pytaniem wyskoczył kiedy nasza pediatra przyjmuje...Dobrze że rozmowa była telefoniczna, bo bym chyba tętnicę przegryzła ;)

Odnośnik do komentarza

Hihi u nas to raczej ja bardziej panikująca jestem i wmawiam młodej chorobę. Mąż ma podejście na zasadzie "jak płacze a jest najedzona i przebrana to znaczy że chce wymusić noszenie".
Lidka właśnie chrapie (i to już od 3 godzin) i odsypia noc podczas której szalała, a my ogarniamy kuchnię.
Wszystkiego dobrego dziewczęta!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czytam was ale nie nam czasu pisac, bo mala dokazuje, zycze zdrowych i wesolych :) u nas slabo syn w nocy goraczkowal niw wiem co dzis bedzie SPOKOJNYCH :) oby ie udalo chodziaz wam odpoczac bo ja mam od rana nerwa chyba pisze bez ladu i skladu, ale z Pola juz sie nie da nawet pisac bo wyrywa mi komorke

Odnośnik do komentarza

Przepieknych kolorowych jajeczek,duzo wierzbowych bazieczek,petle kielbaski swieconej,duzo chrzanu swojskiego do niej.Duzo usmiechu i radosci, niech na twarzy usmiech zawsze gosci!!Najlepsze zyczenia Wielkanocne, spokoju,milosci,sukcesow w zyciu osobistym i spelnienia marzen dla Was wszystkich i Waszych rodzin :)

Odnośnik do komentarza

No i po odwiedzinach u rodziny znowu mój syn odreagowuje noszenie, bujanie, nowe miejsca, głosy itd.po kąpieli myślałam że się zrelaksuje a tu krzyki i płacz wstyd przed sąsiadami, jeszcze sobie pomyślą że coś mu robimy a on odreagowuje. Na dodatek ciotka dała my herbaty takiej zwykłej z cukrem ze szklanki, ten pił a jak...! Mimo moich sprzeciwów..ech wszyscy mądrzy a swoim dzieciom to nie pozwalają.

Odnośnik do komentarza

No i po odwiedzinach u rodziny znowu mój syn odreagowuje noszenie, bujanie, nowe miejsca, głosy itd.po kąpieli myślałam że się zrelaksuje a tu krzyki i płacz wstyd przed sąsiadami, jeszcze sobie pomyślą że coś mu robimy a on odreagowuje. Na dodatek ciotka dała my herbaty takiej zwykłej z cukrem ze szklanki, ten pił a jak...! Mimo moich sprzeciwów..ech wszyscy mądrzy a swoim dzieciom to nie pozwalają. Bo się odwodni, bo mu gorąco, tak..a we czwartek szczepienie i mam nadzieje że od tych przeciągow nic nie będzie

Odnośnik do komentarza

Witajcie po Świętach! My wczoraj wróciłyśmy po dwutygodniowych wakacjach do domu. Uczymy się funkcjonować w innym trybie. Wczoraj wieczorem Lidka zrobiła taką histerię jak nigdy. Zastanawiałam się czy to od tego że zaszalałam z jedzeniem czy po prostu czuła się zagubiona w nowym/starym miejscu. MagdekW utwierdziła mnie w przekonaniu że to przez zmianę otoczenia. Mam nadzieję że dzisiaj już będzie ok.

Odnośnik do komentarza

U nas Swieta rozwalily utarty schemat dnia i Ignas malo spal,a przez to byl chwilami bardzo marudny. ale ogolnie spoko.
Chcecie sie posmiac poswiatecznie? Umowilam Ignacka na usg nerki.Jak mam go przygotowac do badania?otoz ma nie jesc min 4godz.przed badaniem,a na 2godz.przed wypic 0,5l wody i tego nie wysikac... Slyszycie melodyjke z Mission Impossible?;-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Aga el dobre, a nie mówili Ci że na supelek zawiązać żeby nie sikal ;-)
A dlaczego robisz usg nerek, u nas tez rytm dnia poległ w gruzach ale nasza to przebiegła dziewczynka była idealnym dzieckiem cały czas się śmiała zero płaczu każdy zdziwiony ze takie grzeczne dziecko, a dziś pewnie nadrobi płacz i marudzenie i akurat padło na mamę bo ojciec w pracy ;-)
Miłego dnia życzymy

Odnośnik do komentarza

Usg nerki robimy kontrolnie,bo wynik usg z konca grudnia wskazywal na jakis drobny stan zapalny,ale wyniki z krwi byly ok.jak trafilismy do szpitala to Ignasia gruntownie przebadali i rtg i usg mial,zeby wykluczyc jakies "wady ukryte".

Odnośnik do komentarza

Wskazania do badania USG-mistrzostwo świata ;)
U nas kolejny dzień odreagowania wyjazdu, Lidka jest mega skiełcząca, najchętniej wisiałaby albo na cycu albo na rękach.. Jestem już dziś wykończona.
Czy waszym bobasom też w tak zastraszającym tempie rosna paznokcie? Ja obcinam co 3-4 dni..

Odnośnik do komentarza

Mój mały nawet grzeczny po świętach. Całe szczęście ryczał nam w domu a nie w gościach ☺ wymeczony, wynoszony. Propo cherbatki to moja teściowa chciała dac jankowi rosołu. Takiego z garu. Przyprawiony. Na wywarze z miesa. Ale jak sie spytalam czy tak robila ze swoimi dziecmi jak mialy 4 miesiące to powiedziala ze nie pamieta juz bo to 30 lat temu bylo

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Elka,a jak Ci idzie rozszerzanie diety?my mamy za soba 4 dni marchewki i ziemniakow i jakos poszlo,dzis chce z pasternakiem sprobowac..w zapasie mam jeszcze dynie i kartofelki. zastanawiam sie po jakim czasie wegetarianizmu wprowadzic miecho,zwlaszcza ze moj maly kanibal regularnie mnie dziabie dziąsłem;-)

Odnośnik do komentarza

Cześć
U nas była marchewka, Pasternak, brokuł i dynia wszystko przez 3 dni po 2-3 łyżeczki, dziś zacznę dwuskladnikowe i będzie szpinak i ziemniaczki jak po tym będzie Oki to jutro dostanie pierwszy deserek jabłuszko tez 2-3 łyżeczki, a tak poza tym jest tylko moje mleko i wiem ze juz parę razy stekalam ze juz koniec laktacji ale walka się oplacila bo córka wróciła do cycka :-) i mam znowu ssaczka małego. No i musze kupić kaszę manna żeby dać łyżeczkę no i kiedyś soki.
A u Was jak wygląda rozszerzenie
Zosi zginęły plamki suche po maści o której Wam pisałam.

Odnośnik do komentarza

Muszę zakupić maść bo balsam jest za słaby na te suche miejsca. Jutro czeka małego kolejne szczepienie, mam nadzieje że przejdzie bezobjawowo jak poprzednie, no i już niedługo będziemy rzadziej szczepić. My też już wprowadziliśmy słoiczki, patrzę na skład by nie było niepotrzebnych cukrów, skrobi i glutenu, kleik ryżowy właśnie zakupiłam bo mam wrażenie że mleko mm już nie jest dla niego tak zapychajace, choć nie je za dużo ale w nocy częściej się budzi.

Odnośnik do komentarza

Magdek,z tym jedzeniem w nocy to czytalam ze teraz moze byc czesciej, bo w ciagu dnia mniej jedza,bo szkoda im czasu.Ty przy mm widzisz dokladnie czy tak jest,ja przy piersi to na czuja.ale widze ze je slabiej,bo to trzeba ppgadac,a to usiasc albo jeszcze inne cwiczenia porobic...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...