Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Meldujemy się po szczepieniu. Lidka była nawet grzeczna i aż tak bardzo nie ryczała, za to w domu dała czadu, ale ma dzis jakiś gorszy dzień. Poki co temperatura w normie i mam nadzieje że tak zostanie. Z nowości - pani dr orzekła że zęby idą :) jeszcze się nie wyżynają ale już dziąsła są rozpulchnione więc lada chwila coś się może ukazać.

Odnośnik do komentarza

Czesc :)

To dobrze ze szczepienie dobrze poszlo :) a nam tez lekarka powiedziala ze dziasla sa bardzo rozpulchnione ale zeby to moga i za 2 miesiace wyjsc :p ja tam chcialabym zeby pozniej wyszly zeby ta mala terorystka mnie nie ukasila w cycka, jak juz dziaslami boli ze hoho.

U nas z nowosci, Maja opanowala w koncu przewrot na brzuch :D i wcale bardziej nie lubi na nim lezec. Teraz za to na brzuchu probuje pelzac, oczywiscie jej nie wychodzi i jest zlosc :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Hahaha od dziś codziennie stukam młodej w dziąsła łyżeczką :D należy mi się prezent bo ostatnio zauważyłam że jak wchodzę do sklepu to od razu pędzę na dział dziecięcy.. Jakoś straciłam zainteresowanie kupowaniem rzeczy dla siebie..
Tak w ogóle to Lidka po tym szczepieniu nadal śpi. Temperatura w normie więc chyba tradycyjnie ją zmuliło.
Scharlotte kolejny "krok" naprzód :) moja mała już tak nie wrzeszczy leżąc na brzuszku ale obroty jej nie wychodzą za nic.. Chyba że przypadkiem się za mocno przechyli i zjedzie z koca na parkiet ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć
My też po szczepieniu. Było oki mały płacz i zaraz śmiech. Gorączki nie ma jeszcze ale próbowałam juz jej podać paracetamol ale mała przebiegła o nawet krople potrafi wypluc :-)
I niestety był mniej miły doktor i nie sprawdzał zębów i po raz kolejny zasugerował karmienie sztucznym mlekiem bo drobne dziecko, ręce opadają bo jak pójdę do innego lekarza to wyśmiewa poprzedniego

Odnośnik do komentarza

Hej, Ola dzis konczy 5 mcy. Wczoraj po raz pierwszy dalam jej rybke. Lososia z ziemniaczkami i marchewka.
Ola juz dawno przewraca sie z plecow na brzuch, w druga strone nie umie, krzyczy zeby ja ratowac. Na brzuchu lubi lezec jak ma zabawki w zasiegu, jak porozrzuca tez jest krzyk.
Co do zebow to ma juz jakis miesiac biala kropke na dziasle tam gdzie lewa jedynka, ale zebow nie widac. Myslalam, ze wczesnie wyjda. Jej brat mial 4 mce jak wyszedl pierwszy. Za to slini sie okropnie. Doslownie cieknie jej non stop z buzi. Przez to ma pelno czerwonych krostek naokolo ust.
A ja przechodze ostatnio jakies wypalenie. Starszy jeczy, ze w domu musi siedziec, u malej wypatruje caly czas objawow tej cholernej ospy... Poza tym sprzatanie, gotowanie i tak w kolko. Chyba musze gdzies wyjsc sie odstresowac, bo zwariuje.

Odnośnik do komentarza

:-* dla Oli
Barja głowa do góry dziś chyba taki dzień, ponuro deszcz pada jutro będzie lepiej,
Zosia tez się obraca w każdą stronę bez problemu, ale dziewczyny każdy maluszek rozwija się inaczej także nie ma co się martwić w swoim tempie zacznie osiągać wszystkie umiejętności no chyba ze są rażące odstępstwa od rówieśników to lepiej iść do lekarza

Odnośnik do komentarza

Elka,ale po co sztuczne mleko skoro rozszerzasz jej diete?
Najlepszego dla Oli. Barja,trzymaj sie.Ja wczoraj jak mi mlody wyl na spacerze tez myslalam czy aby do pracy nie wrocic...
Nasz sie obraca z plecow na brzuch ale z oporami.ostatnio cwaniak zlapal mnie za dlon i sobie pomogl w ten sposob.
A w ogole lezenie to teraz kara najwieksza,tyle widac jak sie siedzi...a jak sie dobrze nachylic to do stop coraz blizej :-D

Hurrra,slonce wyszlo :-D

Odnośnik do komentarza

buziaki dla Oli , barja każdy ma czasem gorsze dni jeśli masz z kim zostawić małą to wyskocz gdzieś sama na chwile albo umów sie na jakieś pogaduchy z koleżankami mi to zawsze pomaga
elka jak mala dobrze sie rozwija i jest zdrowa to po co dawać mm ja bym nie posłuchala doktora ja już nie karmie i mam strasznego kaca moralnego z tego powodu
my juz po szczepieniu mala tylko troche zapłakała wazy 7450 Pola kreci sie na wszystkie strony ale pełnego obrotu nie umie jeszcze zrobić, moja teoria jest taka , ze takim pulpecikom jak moja to cieżko sie obracac i podnosic mają za ciężkie głowy hihihi

Odnośnik do komentarza

Rowniez buziaki dla Oli ;*
Tez bym nie dokarmiala mm tym bardziej ze pisalas ze Zosia nie ma po kim byc wielkoludem :) jeszcze swoje przybierze jak bedzie troche wieksza :)
Moja to tez jest jakis niecaly 1 kg ciezsza od Twojej i moja lekarka powiedziala ze bardzo dobrze wyglada :) i tez na cycu i podaje warzywka raz na jakis czas.

Co do obrotow to wlasnie mi z kolei sie wydawalo ze pulpecikom latwiej, bo jakos tak sprawniej sie przeturla :p

A i jeszcze do czego dodajecie kasze manna ? Bo po 5 miesiacu chce wprowadzic ale taka na wodzie to nawet ja nie lubie. Czy z tymi warzywami wymieszac ?

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,to zaden wpis reklamowy,ale logowalyscie sie moze na stronie Hipp?
Ja wlasnie odebralam paczuszke ze sloczkiem warzywek i lyzeczka i paroma kuponami znizkowymi do Rossmanna.
Milo :-)
Dobrej nocy
Po dniu pelnym ryku,walki o sen i nerwowego ciumkania palcow (swedzace dziasla?) Mlody wreszcie zasnal.

Odnośnik do komentarza

Ja też warzywa lub deserek daje po piersi.
Też dostałam pudełeczko od hipp. Też kupuje hipp i babydream bo mają dobre składy, kosmetyki też są Oki. Lepsze od Nivea i jeszcze kilku reklamowanych firm.
Dziewczyny jak maluszki po szczepieniu.
U nas gwiazda miała gorączkę 38,6 i standardowo nie chciała wypić leku przeciwgorączkowego a jak już udało się podać to zwymiotowala i oczywiście tylko na ręku u mnie i chodzenie, w końcu skończyło się na czopku i od 23 śpi. Mam nadzieję że i Was było lepiej, miłej nocy życzę

Odnośnik do komentarza

U nas noc-koszmar. Młoda była wieczorem mega marudna i poszła spać o 19.30. Od 23 budziła się chyba z 6 razy i od 6 jestesmy na nogach. Na szczęście dziś drugi dzień po szczepieniu i temperatura nadal w normie. Ale ja ledwo żyję i chyba jak pójdzie na przedpołudniową drzemkę to kimnę się razem z nią.
Na Hipp zalogowałam się kilka dni temu ale jeszcze nic do mnie nie przyszło. Z rozszerzaniem diety zaczekam jeszcze ze 3 tygodnie tak do 5,5 miesiąca.
Uff, temat chrzcin w końcu został ugryziony :) stanęło na 15 maja. Teraz czas na poszukiwanie sukienki dla młodej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...