Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

U nas w szkole rodzenia przestrzegali przed J&J zwlaszcza i Nivea tez.a potem rozdawali siateczki z gadżetami,a tam co?oczywiscie oliwki i inne takie wlasnie stamtad.
Szczesliwie w ciazy odkrylam blog Srokao i jej radami sie kierowalam.
Dziewczyny a co na te swedzace dziasla?Bo u mnie sytuacja jakby sie zaogniala.Nerwy straszne,zuje te palce jakby zycie od tego zalezalo,slabo spi,miauczacy jest.A dzis o 5 pobudka,ale szczesliwie zasnal przed chwila...
A ja z kolei katar...taka szczesliwa kumulacja.
Milego dnia mimo wszystko

Odnośnik do komentarza

Blog Srokao to moja skarbnica wiedzy :) Jak kupowałam startowy zestaw kosmetyków dla małej to właśnie dzięki Sroce nie wkopałam się w jakiegoś Johnsona ;) i utwierdziła mnie w przekonaniu że Babydream jest dobrą marką (wyłączając pieluchy które jak dla mnie są fatalne).
Mam nadzieję że ta dzisiejsza koszmarna noc nie była związana z ząbkami bo jeżeli to ma być standard w najbliższym czasie to będzie źle. Znajoma mówiła mi że na swędzące dziąsełka dobrze dać maluchowi w łapkę obraną marchewkę do ciumkania. Dziecko jej nie ugryzie a podobno super łagodzi swędzenie i ból. A tak a propos, czy któraś z was będzie stosować BLW? Bo mi trochę cierpnie skóra na myśl o zakrztuszeniu się bobasa kawałkiem np jabłka, ale wiem że mnóstwo kobiet stosuje ten rodzaj rozszerzania diety.

Odnośnik do komentarza

Olix,moja przyjaciolka chyba zacznie BLW.
Jej synek jest starszy o 2miesiace od Ignasia,a odmawia jedzenia dan czy kaszek.za to siega ze stolu rozne rzeczy.
Kupila mu taka siatke do ciumkania kawalkow owocow,kojarzysz?bede sie z nia widziec w sobote,to napisze potem.
a o BLw sama mysle,ale raczej mieszana metoda bedzie.troche on sam,troche ja.musze bardzo uwazac na to co je ze wzgledu na to zelazo.
No,u nas dzieki Sroce tez Rossmann zarobil,sklady ladne,a ceny przyzwoite...

Odnośnik do komentarza

Blw bardzo modne jest w Anglii moja koleżanka która teraz mieszka w Polsce stosowała tą metodę z pierwszym dzieckiem teraz jest znowu w ciąży i tez planuje ja stosować a ja będę trochę mieszała, też mam tą siateczkę z canpolu ale poczekam jeszcze chwilę chyba zanim dam jej surowe owoce lub warzywa do rączki lub w ta siatkę

Odnośnik do komentarza

O kurczę, ta siateczka jest super! Nie wiedziałam że jest cos takiego i jak do tej pory sceptycznie podchodziłam do blw to ten sprzęt na pewno sobie sprawię! Uwaga, oklaski dla Lidki- pozwoliła mi umyć duże okno w salonie i ugotować ogórkową. No i na spacerze darła się tylko troche ;)Robimy postępy :D
Aga el tylko uważajcie na tego siusiaka, bo mój chrześniak jak już zauważył że takowego posiada to tak go ciągnął że już sie baliśmy że w końcu kiedyś urwie ;)
Ewelka.. NAPRAWDĘ zazdroszczę przespanej nocy.. Mnie to chyba nie spotka przez najbliższe dwa lata.

Odnośnik do komentarza

My dziś po pierwszym starciu z marchewką. Efekt? Mama, tata, Amelia i podłoga w marchewce, zadowolone bo brudne dziecko ale chociaż jedna łyżeczka została przełknięta. Więc mały sukces za nami :-)
Co do następnego porodu to jeszcze pamiętam poprzedni (szczególnie nacięcie, które czułam) więc myślę, że jeszcze ze 2-3 lata poczekamy.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Nika,ale.ta Twoja dziewczyna duza :-) I niezle fika,bo az sie zdjecie rozmazalo ;-)
U nas dzis marchew,kalarepka i ziemniaki.3/4sloika i nieco hm..wrocilo...ale zdecydowanie woli dynie
A czy dajecie cos do picia?bo mnie dzis Ignasiowa prababcia meczyla,ze przeciez dziecko powinno wode dostawac (najlepiej z cukrem dopowiedziala sasiadka z dzialki obok).oczywiscie co do cukru to NIE,ale z ta woda to za chwile prababcia moze miec racje.Tylko kiedy zaczac,kiedy podawac i ile zeby laktacji nie zaszkodzic?

Odnośnik do komentarza

Jaka gwiazdeczka i jaką spódniczkę ma ładną
U nas następne to chyba adoptowane będzie ale nie ze względu na poród tylko na lata :-) teraz nie mogę sobie pozwolić bo musze do pracy wrócić a potem już będzie za późno ale na adopcje nie :-) chyba że po adopcji prezent sobie zrobimy z mężem na 40 lat i będzie 3 dziecko nasze :-)
Ale powiem Wam że aż strach zajść w ciążę u koleżanki u dziecka jelita o inne organy rozwijają się poza organizmem, druga koleżanka wczoraj się dowiedziała ze nie rozwijają się kości czaszki i dziecko umuera po porodzie a lekarz namawia ja żeby nie robiła aborcji bo serduszko się przyda innemu maleństwu o będzie nie usuwa
Nie wyobrażam sobie czuć ruchy dziecka i wiedzieć że nie będzie żyło :-(

Odnośnik do komentarza

ja już 2 dzieciaków mam i mnie starczy, więcej nie planuje
co do BLW to boje sie balaganu , a raczej mojego pedantycznego męża
u nas noce odpukać w niemalowane lepsze o 2 mleczko i o 6 pobudka wcześnie ale na szczęście skończylo sie kręcenie od 4 i odpadł jeden posilek co byl okolo 11 -12
współczuje krzyków na spacerze moja tylko raz zaczela płakać i ja od razu w tył wzrot i pędem do domu. ostatnio moja teściowa byla na chwile z małą na podwórku i od razu wpadł jej pomysł, że ważnie małą na ręce na szczęście to widziałam i od razu zaprotestowałam jakby Pola wykapowala że nie trzeba leżeć w wózku tylko sie nosić to masakra
co do siusiaków to mój synek stwierdził,że na pewno Poli jeszcze urośnie hahaha

Odnośnik do komentarza

Limonka blizniaki... Dios mio :D u mnie tez sa szanse dlatego boje sie w druga ciaze zajsc, bo za jednym ciezko nadazyc a tu 2. Ale gratki :) byle zdrowe :)

Nika pajacyk widze zakupiony :D to mamy takie same :D slicznie wyglada :)

Co do wody to ja podaje jak jest cieplo na dworzu, jak mala przebudzi sie na spacerze. Choc wiecej w tym zabawy niz picia, bo sama chce butelke trzymac.

Moja ma ostatnio jakies placzliwe noce, spi spi i nagle placz. wdala sie w mamusie :D bo jak rodzice mi opowiadali to do 4 roku zycia nocami plakalam :D

Milej nocy, mam nadzieje ze przespanej w miare :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

limonka no to niezle podwójne gratulacje i jak sie czujesz z tą wiadomością ? u nas w rodzinie też były bliżniaki więc troche sie tego bałam.Pola dopiero zasneła , spała już o 19:30 ale kupa ją obudziła.co do tej wody to moja na mm więc powinnam dopajać tylko, że ona nie chce jej pić zrobi pare łyków i wszystko wypluwa no i oczywiście zaraz mokra ja to dziecko przebieram kilka razy dziennie wy taż tak macie?ostatnio nie nadążam z prasowaniem i odkryłam,że po kilku minutach wcale nie poznać, że bobas chodzi w niepoprasowanych ciuszkach i coraz bardziej mi sie to podoba hihi

Odnośnik do komentarza

Czuję się wspaniale,ale już zaczynam wymiotować. Byle przetrwać pierwszy trymestr. Dzisiaj zeszły w domu trzy butelki wody 1,5 l. Pić mi się chce jak cholera. Hermionka śpi,w nowych ubrankach,kupionych dopiero co w tym tyg. Adrian zaczyna mnie denerwować,chodzi dookoła mnie jak koło jajka. Męczący dzień dzisiaj. Raz,że gorąco,dwa w mieszkaniu miałam powódź,bo u sąsiadki na górze się pralka zepsuła. Leżę i nie wstaję. Dobranocki :)

~♥Być może urodziłaś się bez skrzydeł.Ale najważniejsze byś nie przeszkadzała im wyrosnąć.♥~

Odnośnik do komentarza

Hej,
Limonka,trzymam kciuki zeby ciaza przeszla bezproblemowo,a potem tez zadnych problemow.
U mnie noc wesola od 3 do 6 bez snu.Teraz Mlody odsypia,ja tez spalam 2godz.,a Maz chyba na rzesach do pracy pojechal...
Podejrzane sa zeby...
Mimo wszystko milego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...