Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam nerwa. Mój mały urodził się najdłuższy i najcięższy wśród swoich rówieśników( 3640/56 cm) a teraz jest najkrótszy i najlzejszy. Ma 67 cm i 7300 . Jego ojciec ma 189 cm a ja 164 . my Oboje niedowaga ,ale myśleliśmy ,że dziecko będzie długie po ojcu A tu klops. I wszyscy mi gadają, te od dużych i tludciutkich dzieci, ze mój taki drobniutki i malutki. A ja się znowu stresuje ze coś nie tak :(

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Ewelka, chyba oszalałaś! Przeciez to są idealne parametry! Powyżej 50 centyla! Moja Lidka ma dokladnie takie same wymiary i raczej nie wygląda na zabiedzoną więc w ogóle nie masz się czym przejmować!
Barja współczuję.. Oby tylko ospa przeszła szybko i łagodnie bo wyobrażam sobie że jak taki maluszek choruje to jest masakra.
Julka ja swoją przebieram jak się albo zasika (w czym jest mistrzem- bezbłędnie wyczuwa moment kiedy podczas zmiany pieluchy ma przez 5 sekund gołą pupę ;)) albo jak już skrajnie się zaleje śliną. Jak zamoczy się tylko trochę to podsuszam suszarką ;)

Odnośnik do komentarza

Dziekujemy, lekarka powiedziala, ze nie powinno byc zle bo Ola jest w dobrym stanie i nie goraczkuje.
Ewelka ja tez uwazam, ze wymiary sa idealne. Moja urodzila sie prawie z taka sama waga i wzrostem 3620 i 55 cm.
A to tak w druga strone- moj starszy jak mial 5,5 mca wazyl... 9600! Nie wiem ile mial wzrostu ale ur. 4400.

Odnośnik do komentarza

O Mamuniu,jaka duza dziewoja..Elka,ja wiem ze ona jest drobna,ale na foto tego nie widac.
A jakie ma adidasy wypasione :-D
Najepszego dla Mlodej Damy :-)
Mu dzis dzien pokrecony mamy.Po dlugim niespaniu w nocy pospal do 9,zasnal po 13 i mam nadzieje pospi jeszcze ciut.
a cukinia i ziemniaki z Hipp w ogole mu nie zasmakowaly...

Odnośnik do komentarza

Faktycznie Binky dawno nie było, wpadła w wir codziennych obowiązków :-)
A się pogoda zepsuła gdzie te 22 stopnie
Pisalyscie że w pudełku od hipp były kody promocyjne a.ja pierdoła wszystko już odłożyłam do wyrzucenia dobrze ze papier dopiero za 2 tygodnie zabierają to jeszcze kody ocalały i jeszcze jest do odbioru pudełko za 1 Grosz, pewnie jutro pójdę bo już słoiczki się skończyły w domu to Wam napiszę co było w pudełeczku

Odnośnik do komentarza

Łaaał! Zosia czadowa i ma zarąbiste butki!! I też już jej chyba ciasno w gondolce?
Z coraz większą niecierpliwością czekam na paczkę z Hippa, tym bardziej że kupiłam dziś młodej dwa śliczne śliniaki i przez chwilę chciałam jej wziąć na próbę słoiczek z marchewką. Powstrzymałam się bo chcę dociągnąć przynajmniej do 5,5 miesiąca.

Odnośnik do komentarza

We wtorek zaliczyliśmy szczepienia i nie było tak złe jak za pierwszym razem ale to dlatego ze tym razem było bez meningokoków B. Nadal walczymy z AZS i juz mi ręce opadają. Ewelka chyba ty prosiłas zeby dać znac jak Elidel sie sprawdza no i niestety nie. Przynajmniej nie u nas. Juz 3 raz jest na sterydowych maściach bo sie zaczęło sączyć z tych ran. Smaruje, nawilżam nawet przy nocnym karmieniu no i dupa za przeproszeniem:-( poza tym nie wiem czy pamiętacie ale mały strajkował mi przy jednym cycku no i od 3 tyg juz tylko je z jednej piersi, najada sie wiec sie nie przejmuje tylko ze jeden cyc duzo większy i rzuca sie to w oczy wiec wyglądam troche komicznie ;-) Leoś od tego tyg w spacerówce podróżuje, na płasko lub półleżąco i podoba mu sie nieziemsko, chyba sie mu znudziło patrzenie w chmury i na matkę :-)
Olix my tez jeszcze czekamy z rozszerzaniem diety, ale chce sie powoli rozejrzeć za krzesełkiem do karmienia,macie jakieś jyz upatrzone / zakupione ?
Limonka gratulacje! Podwójne szczęście :-))

Odnośnik do komentarza

No ladnie Binky ;-) jeszcze sie okaze ze sie znamy :-D ja rocznik 82,sp 23,a potem I LO -opis jak z portalu randkowego ;-)
Kurcze,zal Leosia ze sie meczy..
Ignasia karmie poki co na bujaczku. No i dzis naprawde bardzo mu ta cukinia i ziemniali nie podeszly-probowala ktoras z was?smak wiadomo bez przypraw,ale strasznie gesta konsystencja,nawet mnie przypchalo,a co dopiero takie bobo..
Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

Binky,no to na bank kojarzysz mojego meza,on konczyl te same szkoly,tylko jest rok mlodszy od Ciebie.Jak sie dorwe do kompa to napisze Ci prywatna wiadonosc,bo cos z telefonu nie moge,zeby publicznie nazwisk nie rxucac.
Milego dnia wszystkim Paniom :-) weekend,wiec jakby troche latwiej?

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas cukinia jest fuuu, dyni tez nie lubi. Jak jeszcze same warzywka jadla faworytem byla marchewka z ziemniaczkami i kalarepka hippa. W ogole wszystko co z marchewka tylko przechodzi. Teraz jak daje miesko to ziemniaki z marchwia i lososiem, oprocz tego daje jeszcze cielecinke, z innymi rzeczami sie wstrzymujemy do wyzdrowienia.
2 tygodnie siedzimy teraz w domu:(
Olka za to namietnie pozera swoje stopy, szczegolnie smakuje jej prawa;) co chwile skarpetki jej zmieniam.
Dzis snilo mi sie, ze raczkowala. Ja mam w calym domu panele, ani kawalka dywanow i tak sie zastanawiam jak ona bedzie sie uczyc raczkowac na tych panelach. Podobno sa rajstopki z abs na kolanach. Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...