Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny
Śliczne te Wasze maluchy uśmiechnięte, jak dziś zrobię fotę przy jedzeniu to też wrzucę chociaż ostatnio woli cycka.
Olix a nie za wcześnie na nosidełko. Tez mam ale czekam aż usiądzie sama Zosia a póki co noszę w chuście.
Aga el tez juz zaczynam szukać krzesełka bo to nie wiadomo kiedy zleci i będzie potrzebne.
Dobrze ze Leoś już nie gorączkuje.

Odnośnik do komentarza

Hej. My po kontroli, wszystko w porzadku. Nie wiem ile Olka wazy, bo w tym gabinecie co bylismy nie maja wagi.
Co do krzeselka to mysle, ze jeszcze troche za wczesnie ale tuz tuz. Starszy w krzeselku siedzial z tego co pamietam jak mial jakos 7 czy 8 mcy. Jeszcze zalezy jakie krzeselko, czy odchyla sie do tylu czy takie tylko na sztywno.

Odnośnik do komentarza

Huraaa! Lidka w końcu zaczęła sie przewracać brzuszka na plecki!!! Jestem taka dumna!
My jemy albo w bujaczku albo na kolanach. Z krzesełkiem poczekam aż mała usiądzie. A propos podciągacie wasze dzieciaki do siadu? Bo nie jestem pewna czy juz można to robić. Maleństwo uwielbia siedzieć i czasem to jedyny sposob żeby się uspokoiła jak jest wkurzona ;)
Nosidło kupiliśmy takie od 3 miesięcy do 14 kg. Wydaje mi się że jest spoko. Poniżej materiał dowodowy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina1984

Hej dziewczyny. Super ze Leos lepiej już :) ja karmie Janka w bujaczku elektrycznym. Ma stoliczek. Oczywiście już jest uwalony ale co zrobisz. Nosidełko też mam ale mój mały nie przepada za nim. Krzesełko do karmienia kupię za miesiąc bądź 2

Odnośnik do komentarza

Elka,uczyl Cie ktos chustonoszenia?bo my chuste mamy i cos za niesmialo do niej podchodzimy.
Olix,fajne nosidlo :-) a jak Lidka patrzy co robisz :-D
ja pozwalam Ignasiowi na siadanie,wczoraj nawet siedzial calkiem sam przez chwile,zlapal stopy dla rownowagi.a potem becnal na bok i duza radocha z tego byla.Teraz w trakcie kp zawsze sobie siada na moment,najczesciej beka i karmi sie dalej ;-) wszystko co wychodzi naturalnie od dziecka jest ok jak mawia nasza pediatra.

Odnośnik do komentarza

My też mamy nosidło, ale niestety jak to tej pory było używane kilka razy. Przy ostatnim noszeniu w nosidełku udało mi sie nawet młodego karmić piersia :) Mój Bąbel tez robi piekne przewroty z brzuszka na plecy, ale niestety zawsze w jedna stronę, a to przez asymetrie ułożeniową.

Odnośnik do komentarza

hej, u nas juz wszystko wróciło do normy, tylko wyników moczu nadal nie ma, kazali w poniedziałek dzwonić. Mój mały tez w trakcie karmienia sie podnosi, siada, beka porozgląda sie i dalej je :-) my na wyjazd do polski wypożyczyliśmy takie nosidło i sie zastanawiam czy nie kupić bo było bardzo wygodnie. Kobietka która prowadzi wypożyczalnie tłumaczyła mi ze ważne jest ułożenie nóżek, tzn na żabkę ma być i dziecko nie powinno siedzieć na tym pasie co sie zapina wokół talii, jeśli tak jest to potrzeba wkładki dla noworodków jeszcze.

monthly_2016_04/listopad-2015_46665.jpg

Odnośnik do komentarza

Śliczna Zosieńka :) widzę że łapki też wymazane dynią, u nas to samo :) mieliśmy wcześniej chustę elastyczną ale skończyła jej się przydatność (była do 7 kg) a tkaną jakoś bałam się kupić..
Leoś wygląda na super zadowolonego z wiszenia w nosidle :) no i Binky - miło Cię widzieć ;)
Mąż mi się pochorował, dostał eksmisje do drugiego pokoju i mam ogromną nadzieję że nas nie pozaraża :/
Spokojniej nocy dziewczęta!

Odnośnik do komentarza

Czesc, moja corka zrobila sobie dzis glodowke znowu. Wczoraj ost raz jadla o 20 a dzis dopiero o 10 mleko wypila...
Zaliczylismy ze starszym rano hurtownie zabawek:) wydalam cala kase co na chrzest dostala:) kupilam tez ta siateczke do podawania pokarmow. Bedziemy probowac, moze tak bedzie chciala cos jesc.
Taka piekna pogoda a my musimy siedziec jeszcze w domu..:(

Odnośnik do komentarza

Proba BLW za nami i...pies zadowolony,bo troche podjadl ;-) bez krzeselka do karmienia nie bede probowac,bo siedzac mi na kolanach Ignas nie mial jak sie bawic jedzeniem.
wsadzil marchewke do buzi i wyplul po chwili...wracamy wiec do papek,a do BLW wrocimy za dwa-trzy tygodnie.
Nika,u nas uczulenie na Pampersy (i to premiun) wyszlo w piątym dniu życia Ignasia. To najpewniej z powodu ilości aloesu które tam dodają.ciesz sie,ze corcia woli tansze ;-)

Odnośnik do komentarza

binky mamy podobny rodzaj nosidła, tj. ergonomiczne, czyli w takim nosidle nóżki są w pozycji żabki, a kręgosłup jest delikatnie zaokrąglony. My swój wybór konsultowaliśmy z fizjoterapeutą. Swoją drogą nosidełko czy chusta to naprawdę świetna sprawa. nie czuć ciężaru dziecka i człowiek ma jeszcze wolne ręce :)
Nika1991.11.22 a jak często zmieniasz pieluszki? A może mała ma alergię na coś z jedzenia? Mój mały jest tylko na piersi, ale alergolog powiedział, że jeśli zjem coś, co może go uczulać, to objawy alergii w postaci krostek mogą pojawić się nawet na skórze pupy po zetknięciu z kupką, w której mogą być alergeny.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, przypadkiem przeglądając jeden z wątków na dziale ciaza zobaczyłam ze moje zdjęcie z leosiem w nosidle które wczoraj tutaj wkleiłam jest zdjęciem profilowym kogoś o nicku Equendi??? Niby nic wielkiego ale troche nieswojo mi z tym bo to tak troche jaky sie pod nas podszywał wiec chyba dalsze wklejanie zdjec sobie podaruje..:-/

Odnośnik do komentarza

Uh.. Nie mogę spać.. Lidka jakaś niespokojna niby teraz śpi ale skrobie łapką w prześcieradło i ten dźwięk jest trochę denerwujący..
Binky, załamka.. Ludzie są beznadziejni.. Pewnie jakbyśmy przegrzebały forum to więcej takich kwiatków by wyszło, ale masz rację. W tej sytuacji wklejanie zdjęć jest bez sensu. Z resztą jak czasem czytam wpisy na innych wątkach to mam wrażenie że to jakieś prowokacje są i ktoś się zabawia pisząc o nieistniejących dzieciach.
No nic, spróbuje zasnąć bo gwiazda się pewnie niedługo obudzi na cyca.

Odnośnik do komentarza

Masz racje Olix teraz tez widzę ze ona ze starych listopadowek. Equendi, zakładam ze podczytujesz ten wątek i tak trafiłaś na nasze zdjęcie. Prosze skasuj je ze swojego profilu, na pewno masz mnóstwo swoich zdjec z własnym bobasem które mozesz użyć. Podkradanie cudzych fotek jest niefajne. No a ja napewno będę duzo ostrożniejsza bo faktycznie każdy może tu wejść skopiować nasze zdjęcia i zrobić z nimi co mu sie podoba.
Olix mam nadzieje ze sobie dospalas, sama tez chyba będę chyba drzemać z synkiem zaraz, pogoda pochmurna nie chce sie wstawać w takie dni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...