Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wykasowałam swoje wszystkie zdjęcia ;/
Też przestaje się dziwić że dziewczyny są na prywatnym forum, tylko czemu Equendi skoro już się tam przeniosła kradnie zdjęcia innym?! Wszystkie sobie zdajemy sprawę z tego że pewnie dużo osób nas podczytuje nie udzielając się, ok - takie zasady otwartego forum, ale podszywanie się pod kogoś??? Kurde no... słabe to strasznie..
Mój bobas właśnie poszedł spać. Mam nadzieję, że da mi ze 2 godziny na uszycie okapnika do świecy na chrzest. Szyję sama bo te sklepowe są ciężkie do zaakceptowania ;/

Odnośnik do komentarza

Kupa normalna szt 1 od wczoraj wiec ok, temp tez nie ma czyli nie jelitowka. Wczoraj dostala pierwszy raz flipsa, no dobra 3;) bo tak fajnie jadla
Moze cos sie jej przykleilo, nie wiem. Ona tez miala refluks, tylko ze nie ulewala ale charczala. Tylko, ze od mca jakos jest spokoj. Poobserwuje ja, jak cos podjade do lekarza, pewnie jutro.

Odnośnik do komentarza

Okropna sprawa z tym przywłaszczeniem zdjęcia. Dlatego ja nawet nie używam imienia swojego synka pisząc tu na forum. Oczywiście chciałabym podzielić się z innymi moim szczęściem, jakim jest mój syn, ale niestety rożne są sytuacje i nie chciałabym, aby ktoś kradł moja własność, tj. zdjęcia. Znam przypadki kradzieży zdjęć i tworzenia fikcyjnych profili na FB czy innych portalach. Znajoma przez długie miesiące nie mogła doprosić się o usunięcie fałszywego konta, na którym ktoś próbował przedstawić ją w niekorzystnym świetle.
Mój partner umieścił fotkę naszego Bąbla na FB. Nie do końca mi sie to podoba, ale konto jest otwarte tylko dla znajomych, więc mam nadzieję, że nikt niepowołany nie bedzie tych zdjęć oglądał, czy nie daj boże w inny sposób wykorzystywał.
Nika1991.11.22 oj, to ja chyba mojego synka "kiszę" w tej pieluszce, bo zmieniam o wiele rzadziej. Na szczęście nie ma żadnych odparzeń, może dlatego robię to raz na 4 - 5,h no i zawsze po kupce.
A propos krostek. Po mm pewnie nie ma wysypki, ale może po pokarmie stałym, który mu wprowadzasz. Niestety nawet uznane za "bezpieczne" pokarmy, takie jak marchewka czy jabłko, też mogą uczulać.

Odnośnik do komentarza

U nas refluks znikl na miesiąc i wrocil silny. Pewnie przez nawal sliny i swedzace dziąsła wrocil. Czekamy az pujdzie sobie na stale , jezt to bardzo uciążliwe. Nie mogę wpakować Janka w nosidełko i nigdzie pojechać, w nosidelku ulewa. Nosidełka są źle wyprofilowane. Niby mamy maxi cosi . 540 zł kosztowało, więc nie mało a korzystamy z niego bardzo bardzo rzadko

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

A..zamowilismy krzeselko do karmienia z BabyOno 2878.jak je dostarcza podziele sie wrazeniami.
Ale generalnie jak juz sie zdecyduje drewno czy plastik i czy ma miec funkcje rozkladania do siedzenia ze stolikiem,to wszystkie wygladaja podobnie i podobne rozwiazania maja...
Spokojnej nocy Dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Aga el. Choroba lokomocyjna raczej nie tylko ten zakichany refluks. W wózku ,o dziwo ,ostatnio też zdarza się jemu ulac. Ja mojego dużo karmie łyżeczka i też już myślę o szybszym kupnie krzesełka do karmienia. Teraz karmie młodego w bujaku albo w narożniku narożnika układam go wyzej. Oczywiście Bujak już uwalony, poduszki z narożnika trochę też

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Hej. My krzeselko tez mamy z babyono tylko duuuuzo starszy model, bo starszy uzywal 6 lat temu a z reszta kupilam uzywane.
Dziewczyny, podziwiam te z Was, ktore wstaja tyle razy w nocy do dziecka. Olka juz nie ulala od wczoraj rano ale za to dzis noc masakra. Jeszcze takiej nie bylo. Budzila sie 5! razy z czego raz z okropnym wrzaskiem. Nie dalam rady uspokoic, wreszcie dalam jej paracetamol i przeszlo. Teraz jest ok. Podejrzewam zeby, ale dla wszystkiego po poludniu podskocze do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Same kataklizmy :/ u nas z kolei mąż przywlókł grypę jelitową.. Póki co ja i mała się jakoś trzymamy ale liczę się z tym że możemy też to odchorować bo dziadostwo jest strasznie zaraźliwe. Jak Lidka pójdzie spać lecę do apteki po jakies probiotyki dla nas i bio gaie dla Lidki.
Masakra z tymi waszymi dzieciakami że nie chcą jeść.. Ale Ewelka- u Ciebie to ewidentnie na zęby wygląda..

Odnośnik do komentarza

ewelka moja mała jakiś czas temu też nie chciała pić i jedynym rozwiązaniem było karmienie ją jak spała, za to teraz apetyt jej dopisuje wkońcu zaczeła otwierać buziolek jak je obiadki i pałaszuje wszystko aż uciecha ją karmić od 3 dni zaczełam też podawać gluten,a jutro pierwszy raz mięsko, my też krzesełko mamy po starszym i szczerze nie pamiętam z jakiej firmy ale myślałam żeby go już wyciągnąć bo było oparcie można regulawać na półleżąco
olix trzymajcie sie oby na was nie przeszło choróbsko bo jelitówki u dzieci to masakra

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...