Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelka u nas też są powiększone węzły chłonne na główce i to od 2 miesiąca. Dwa razy pokazywałam je pediatrze i też powiedziała żeby się nie przejmować.
Któraś z was wspominała o maści cetaphil - moja siostra też mi ją polecała na wszelkie skórne problemy. Jest droga ale bardzo skuteczna.

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas po ciężkim dniu pięknie przespana noc. Za oknem trochę słońca więc chyba wyjdziemy chociaż na chwilkę bo zimno strasznie a mała w wózku dostaje szału (a ja razem z nią). Jak pomyśle ile mam dziś do zrobienia to mi słabo a mąż na uczelni do wieczora :-( Ratunku!
Polecacie może coś na bolesne ząbkowanie?

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

U nas kolejna ciezka noc mala co chwile sie budzi, nie wiem dlaczego i o zgrozo zabieram ja do lozka bo juz nie wyrabiam, a jestem wielkim przeciwnikiem zabierania dzieci do lozka ale nie mam juz sil ciagle do niej wstawac. Na zabkowanie dobra jest camilia, a moze tej mojej tez zeby dokuczaja bo na pewno nie budzi sie z glodu.
Maz w pracy, a ja staram sie ogarnac dom, posciel juz zmieniona moja od Szymka i od Poli lozeczko juz przebrane, pranie nastawione i zabieram sie za obiad

Odnośnik do komentarza

Ewelka a nie zmieniałaś ostatnio proszku? Albo kosmetyków małego? Masakra :/ u nas tylko buzia wysypana od półtora miesiąca i nie wiemy od czego. Smaruje bepanthenem i jest poprawa, ale zupełnie nie chce zniknąć.
Mam nadzieję że młoda lepiej dziś pośpi bo jeszcze trochę i się wykończę..

Odnośnik do komentarza

Mój syn od wczoraj jak sadzam go sobie tyłem na klatkę tzn.pleckami do mne, i siedzę pod kątem nie leży całkiem to zaczyna podciągać głowę do przodu. I to ostro ćwiczy, nie poddaje się, nie wiem czy to nie za wcześnie ale skoro natura tak chce, oczywiście potem kładę go normalnie na plecy na łóżko żeby kręgosłup odpoczął. A na boki dalej nie lubi.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry.my zaczelismy dzien o 6.10...Ignas tez sie rwie do siedzenia, w trakcie karmienia czesto sie podrywa,beknie i moze jesc dalej ;-)
A wczoraj pierwszy samodzielny obrot na brzuch na przewijaku...trzeba pilnowac jak oka w glowie teraz..
Milego pierwszego dnia wiosny-nareszcie!

Odnośnik do komentarza

My dziś spałyśmy do 8.20!!! Oczywiście w nocy 3 razy wstawalam z czego raz na ściąganie gila, ale po krótkiej histerii poszła mała spać i jakoś dotrwałyśmy do tej 8.
Lidka też podciąga głowę, co prawda jeszcze nie z pozycji leżącej ale jak ją podnoszę albo kładę to czuję jak się napina.
W ogóle odkąd jesteśmy u dziadków i bobas ma styczność w ciągu dnia z większą liczbą osób to niesamowicie się rozwija. Gada, pieje i rozdaje wszystkim uśmiechy :)

Odnośnik do komentarza

Olix,a zauwazylas specjalizacje? Tzn.Ignas z kazdym inaczej sie bawi.Tesciowa go kladzie na lozko i on do niej przemawia,Maz jest fizyczny-do noszenia,fruwania itp.,(jak go probuje klasc na lozku jest protest),moi Rodzice od grzechotek, a ja od wszystkiego-zwlaszcza od jedzenia ;-)

Odnośnik do komentarza

Olix co za szaleństwo spać do 8:20 ;-)
W końcu mamy wiosnę, jeszcze tylko żeby cieplej się zrobiło.
Dziś muszę drzewka pobiałkować, więc pracowity dzień mamy z Zosią na dworzu
Dziewczyny a jak wozicie maluszki w gondoli to mają poduszkę lub podniesione trochę w gondoli, u mnie Zośka bez poduszki i płasko w gondoli. A ma funkcję uniesienie pod plecki i główkę i się zastanawiam czy powinnam jej troszkę podnieść

Odnośnik do komentarza

Mówiąc szczerze to dopiero jak to napisałaś to zauważyłam że faktycznie każdy jest funkcyjny. Dziadziuś do gadania, babcia do uśmiechów, tata do noszenia i opowiadania a ja do wszystkiego (chociaż głównie do jedzenia, usypiania i czytania książeczek).
Elka ja czasem jej podnoszę jedno "pięterko" w wózku ale zazwyczaj jeździ na płasko bez poduszki. Myślę że jak przejdziemy na lżejszy kombinezon to wtedy będzie większy sens podnosić plecki.
U nas piękne słoneczko dziś, także o 11 czas na cycusia potem mkniemy na spacer.

Odnośnik do komentarza

U nas noc taka : 12:30 mleczko pozniej raz wstalam dac smoka nastepnie od 4 do 5placz i noszenie na rekach i od 6 nie spimy , to dziecko testuje mnie na wytrzymalosc.
Pola tez z pozycji pollezacej dzwiga glowe ale jak jest na pleckach to dzwiga tylko pupe, Kreci sie na boki umie juz sie obrocic o 180° martwi mnie tylko ze obraca sie tylko na lewy bok. Czesta siadam po jej prawej ukladam zabawki ale nie bardzo to lubi

Odnośnik do komentarza

U nas noc ok poza tym, że Mała spała dość niespokojnie. Obudził ją budzik męża ale najedzona spała jeszcze do 9.
Dla Amelii tatuś jest od wieczornych zabaw i układania do snu. Mama wszysko. A od zabaw i rozśmieszania jest ciocia (bratowa męża). Dwóch kuzynów znów traktuje jak maskotki, są do przytulania (jeden 7 lat a drugi 1,5 roku).
Mała też już rwie się do podnoszenia ale jeszcze szybko to nie nastąpi bo to mały leniuszek. Za to łóżko i łóżeczko portafi obejść do okoła. Tak się kręci zmieniając pozycje. Strasznie śmiesznie to wygląda.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...