Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. U nas też brzydko, ale może uda mi się wyjść na spacer. Janek spał wczoraj praktycznie cały dzień. 19 godzin. Więc noc wiadomo jaka, synek w środku nocy opowiadał nam historię swojego życia -tak się rozgadal. Propo rozmiarów jaki noszą już wasze dzieciaczki? moj maly 74 raczej juz. Chociaz w 68 tez go wybije ale są już na styk.

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
No wlasnie rozmiarowka to ciekawa kwestia.Ignas nie jest dlugi,w zeszlym tyg.mial 64cm.ubranka 68 to juz na styk,74 sa ok,ale np ostatnio byl w pozyczonym od starszego kolegi body z Mrofi tez 74rozmiar i ledwo sie zapial...nie mowiac ze glowka ledwo przeszla...
U nas sie rozpogadza,jak spioch wstanie to pojdziemy zlapac nieco tlenu.

Odnośnik do komentarza

U nas od wczoraj wieczorem horror.. Zjadłam placki ziemniaczane i młoda ma takie wzdęcia że masakra. Wyła chyba ze 2 godziny wieczorem, w nocy nie najgorzej ale dzis znów marudna. Spróbuje ją na spacer wziąć, może będzie lepiej niż wczoraj (wczorajszy spacer trwał 5 minut bo płakała).
U nas pełen przekrój ubrankowy. Mamy jeszcze pajacyki na 56 z h&m które jakieś gigantyczne są bo mała się w nie mieści mimo że inne ciuszki na 68 nosi a czasem na 74.

Odnośnik do komentarza

U nas też wczoraj były placki ziemniaczane (mąż serwował) i kapuśniaczek :-D Ale ja niestety nie karmię piersią więc mogę spokojnie jeść prawie wszystko (i pupa rośnie). Jak Amelia miała wzdęcia pomagały jej krople Espumisan. Szybko przechodziło i nie męczyła się.
U nas nadal pada deszcz więc jesteśmy dziś uwięzione w domu :-(
Co do rozmiarów to kupiłam Małej sukieneczkę do chrztu w rozmiarze 62 i dziecka w niej nie widać. Za to płaszczyk który ma do sukienki jest w rozmiarze 74 i jest na styk. Więc bądź tu mądry i pisz wiersze..

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Cześć Alutka to super że już oki i twój skarb kończy zaraz 5 miesięcy
Tak pisalyscie o tych plackach i muszę Zrobić bo też bym zjadła
Mieliśmy karmienie i niestety mój leniuszek znowu pociągnął cycka 5 min i płacz o butla 70 a ja muszę laktatorem ulżyć sobie
Będzie na rano bo pewnie będzie powtórka z jedzeniem a już się cieszyłam bo wróciła do piersi w

Odnośnik do komentarza

Rozszerzanie ze stalym pokarmem zaczniemy w sobote-marchewka i ziemniaczki.pozwalam sobie na dwa skladniki naraz,bo soczki ida gladko.
Elka,gotujesz sama? Dodajesz oliwe/olej?i jak znosi nowosci w diecie Twoja mala smakoszka?
Wy walczycie z katarem,a mnie krostki na buzi wkurzaja-wciaz obstawiam sline,ale czasem takie zaognione sa,ze strach..

Odnośnik do komentarza

Kupuje Hipp.mieszam sama marchew i jablko-marchew.
Zaczelam od 5ml i co 4dni zwiekszlam o kolejne 5ml,az doszlismy do 30ml.
Ale skoro Zosia juz zna cos wiecej niz mleko,to chyba mozna zaczac od wiecwj niz 5ml soku.
A jaka firma ma sam pasternak?

Odnośnik do komentarza

Ja to stwierdzilam ze wygodnie jest karmic piersia, a skoro dzidzul sie najada bo rosnie i przybiera na wadze, to rozszerzaniem jedzonka zajmiemy sie pozniej :)

Okresu dalej nie widac i nie slychac :D ale to bardzo indywidualna sprawa jest kiedy przyjdzie :)

U nas ostatnio jakies dobre dni (tfu tfu) mala jest grzeczna i usmiechnieta, czasem tylko smutna minka wymusza wziecie na raczki :p oprocz tego slina dalej w hektolitrach i wszystko mokre dookola.
Zapowiadaja niedlugo ladna pogode :D w koncu bo prawie caly tydzien tylko deszcz :/
Milego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...