Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

izabela33
Dobrze,ze w koncu dostalas te diagnoze Jay! a widocznie Igorek mial tu jakies wazne zadanie do spelnienia skoro los chcial zeby zyl z Toba caly rok..
Sendi ladny brzusio :) a tymi z ktorymi nie da sie dojsc do porozumienia nie przejmuj sie za bardzo, bo to tylko odbije sie na Twoim zdrowiu a musisz uwazac po tych krwawieniach i oszczedzaj sie kobito!
Kurde mnie tak przeczyscilo, ze masakra! Czy to mozliwe ze po tej herbatce z kopru? nigdy wczesniej jej nie pilam. Chyba zoladek tez troche dzisiaj zwariowal ,bo dostal mu sie niezly mix - lody, zapiekanki, 2 sliwki(!), kilka lykow kefiru(!!!) i na koniec kilo arbuza. Tylko boje sie ze jak to po tej herbatce to nie bede mogla pic,bo dzisiaj to wolne mam wiec luzik. Przynajmniej mam pewnosc ze jelita puste, wiec jak cos bedzie sie ruszac to znaczy,ze dzidzia :)

A może po śliwkach? Wczoraj zjadłam 4 i też mnie przeczyściło jak nigdy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Jay90 ja rowniez sie ciesze wraz z Toba ze sie chociaz dowiedzialas jaka byla przyczyna i ze to nie jest genetyczne, napewno ci ulzylo troche, a wiec Trzymamy sie wszystkie razem i bedzie dobrze :) Pozdrawiam cie cieplutko.

izabela33 a moze tak cie pogonilo po tych sliwkach i kefirze i ja bym na to stawiala bardziej, a jak sie boisz ze po herbatce to wypij ja sobie dopiero jak wrocisz z pracy :)

Ja juz po badaniach wsio dobrze, dalej mam brac luteine 2razy po 2 tabletki bo jak wspomnialam o kluciach i rozciaganiu to powiedziala ze jeszcze moge pobrac.
Malota nasza taka ruchliwa ze ciezko bylo serduszko posluchac ale sie udalo. Zaczela dzidzia gonic date z OM bo wymiarem jest na 12t i 5 dzien a ja dzisiaj 12 t i 6 dzien wiec juz nie jest 3-4 dni do tylu. Długa na 63mm. Nie bylo niestety widac plci bo pepowina przeszkadzala pomiedzy nogami. Ale nie wazne :) Wazne ze wsio zdrowe i rosnie :)

Wanienka swietna ale niestety nie posiadam :)

Pozdrawiam i do juterka bo musze pare rzeczy zrobic i juz nie bede zagladac :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Pisała cie o zależności ach -dolegliwości a płeć.
Ja poprzednio nie wymiotowałam czułam się świetnie do 35 tc . Ty łam dużo ale szlo mi w brzuch. Nie był rozlany a jadłam najchętniej mięso. Na tym etapie miałam już 6 kg na plusie. Teraz 1.5 . Wieczne problemu mdłości brak apetytu i ból. Staram się nie narzekać. Chciałam tej ciąży jak niczego na świecie. Ale powoli łapię dola.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Martolina dzieki za linka. Wlasnie jedyna wada tej wanienki jaka przychodzi mi do glowy to to,ze jest dosc mala i nie posluzy za dlugo. Natomiast bardzo praktyczne w moim przypadu (lazienka w bloku 2 na 2) jest to,ze sie sklada i nie zajmuje duzo miejsca. Na szczescie to jest jeszcze kwestia do przemyslenia.
Moze macie racje, ze to po tych sliwkach i kefirze, chyba bardziej prawdopodobna wersja :) herbatke wypije jutro rano,bo do pracy na popoludnie to sie okaze.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jay,sama nie wiem co można by napisać aby Cie pocieszyć. Chyba dobrze ze jest diagnoza,może czujesz ulgę,może żal...Igorek jest Twoja radością i napewno był na tym świecie po coś....
Jeśli mogę zapytać,czy będąc z małym w ciąży coś wskazywało na to że urodzi się chory,usg czy inne jakieś badania? Jesteś młoda to pewnie prenatalne nie robiłaś wtedy?
Jestem ciekawa ale zrozumiem jak nie odpowiesz.
Dopytuje się dużo czytam bo po poronieniu chce wiedzieć jak.najwięcej zanim podejmę kolejna próbę
Dziękuję

Odnośnik do komentarza

motyleczek
A ja od wczoraj mam bóle brzucha, nie wiem czy to macica rośnie czy coś nie tak... Czasami mnie kluje, czasami po prostu boli :( wczoraj było gorzej ale dzis znowu zaczęło.

Martwię się czy wszystko ok z maluchem i nie wiem czy nie skonczymy w szpitalu chociaż nie ma innych zlych oznak. Może niepotrzebnie panikuje...

u mnie podobnie od paru dni zwłaszcza wieczorem kuje mnie zwłaszcza prawa strona, a czasem poprostu boli brzuszek...Wczoraj w nocy tak mnie kuło przez chwile, że aż oddechu nie mogłam złapać. Wizytę u lekarza mam dopiero 5 maja a tak poza tym też nie mam innych objawów, więc wmawiam sobie, że maluszek robi sobie miejsce...
Jay90- życzę dużo, dużo siły i przesyłam uściski
Lunaa - jak tam ? Byłaś u lekarza?

Wpisałam się do tabelki w końcu zajarzyłam jak ją otworzyć :P bo nie wiedziałam o jakiej tabelce piszecie

Odnośnik do komentarza

kingusialkr
ech mnie też dzis z rana zaczął boleć krzyż :| średnio łapie mnie tak co 2-3 tygodnie trzyma do 3 dni i pptem spokój. Generalnie bez specjalnego powodu bo ani sie nie nadwyręzyłam ani nie dzwigalam tak po prostu...
Na szczeście już w poniedzialek mam wizytę i moe dowiem sie jaka moe byc przyczyna no i moze wreszcie poznam płec mojego skarba bo mój mąż już sam nie wie jak mówić do brzuszka raz mówi "cześć Zosia" a raz pyta "co u Kacperka?" he he:D
a co do wyprawki kompletowac bede blizej lata jak ju bede znac plec a do tej pory najwyzej jakies neutrale ciuszki:D Jeśli chodzi o łóżeczko ja zakochałam sie w tym: http://allegro.pl/15el-lozeczko-dzieciece-z-szuflada-materac-posciel-i4894443868.html najciemniejsze z bialymi elementami i marzy mi sie do tego komódka w zestawie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

to najciemniejsze z białymi elementami już jest w drodze do mnie, bo w pon je zamówiłam :)

http://www.suwaczek.pl/cache/ea90863560.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Maniusia_90
kingusialkr
ech mnie też dzis z rana zaczął boleć krzyż :| średnio łapie mnie tak co 2-3 tygodnie trzyma do 3 dni i pptem spokój. Generalnie bez specjalnego powodu bo ani sie nie nadwyręzyłam ani nie dzwigalam tak po prostu...
Na szczeście już w poniedzialek mam wizytę i moe dowiem sie jaka moe byc przyczyna no i moze wreszcie poznam płec mojego skarba bo mój mąż już sam nie wie jak mówić do brzuszka raz mówi "cześć Zosia" a raz pyta "co u Kacperka?" he he:D
a co do wyprawki kompletowac bede blizej lata jak ju bede znac plec a do tej pory najwyzej jakies neutrale ciuszki:D Jeśli chodzi o łóżeczko ja zakochałam sie w tym: http://allegro.pl/15el-lozeczko-dzieciece-z-szuflada-materac-posciel-i4894443868.html najciemniejsze z bialymi elementami i marzy mi sie do tego komódka w zestawie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

to najciemniejsze z białymi elementami już jest w drodze do mnie, bo w pon je zamówiłam :)

ach to cudnie.. daj znać jak się prezentuje na żywo. Znalazłam do kompletu komódkę i półeczki w kategorii komody w dziale dziecięcym :) ja chyba zamowie full wypas zz kamodą i polkami ale jezcze sie wstrzymam troszke :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Odnośnik do komentarza

W pierwszym trymestrze nie brałam żadnych witamin oprócz witD ale to z powodu kruchych kości, teraz na zlecenie gineko biore Prenatal Duo. Po 1 moj gineko powiedział że juz w drugim trymestrze dziecko intensywnie sie rozwija więc potrzebne mu wszystko co najlepsze, poza tym troszku gorsze wyniki morfologii miałam plus do tej pory z powodu ogólnego obrzydzenia do jedzenia jadłam bardzo monotematycznie śmietankowy serek i pomidor, więc kazał brać witaminki to biorę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ganndqk3vi8mj2ry.png

Odnośnik do komentarza

nati86 - wczoraj byłam u lekarki rodzinnej - osłuchowo nic się nie dzieje, ale jak zajrzała do gardła, to zasugerowała antybiotyk. Ale po rozmowie ze mną powiedziała, że mam wziąć ten Duomox jeśli utrzyma się stan gorączkowy. A gorączka chyba wystraszyła się antybiotyki i przeszła. Generalnie czuję się lepiej, chociaż trochę drapie mnie w gardle, pokasłuję i trochę kataru mam. Dzisiaj byliśmy też na wizycie kontrolnej u lekarza prowadzącego ciążę. Wszystko było ok. Na USG zmierzył stopę Maleństwa - ma 12 mm :P

Biorę witaminy - MamaDHA - poleciła mi je lekarka.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Zapowiada się dzisiaj ładna pogoda, aż się chce żyć (pomimo tego, że noc miałam fatalną).
Pisałyście o bolącym brzuchu. Ja już przestałam się tym przejmować, bo chyba tak ma być i tyle.

Witaminy. Ja mam cały pakiet. Witaminy+aspargin+prenatal grip care. Zobaczymy jakie wyniki wyjdą następnym razem i czy będę mogła chociaż ten aspargin odstawić.

Teraz muszę się szykować i uciekać pomału do pracy. Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

amadeo3 •
Mati28 do jakiego lekarza chodzisz na luxmed?
-Chodzę na Stanów Zjednoczonych do dr Pałaszewskiego; miał w większości świetne opinie i jest na czasie z nowinkami medycznymi, chociaż głównie pracuje w klinice bezplodnosci i jest dość sympatyczny, natomiast zaczyna mnie zastanawiać czy oby ja z nim na pewno bezpiecznie się czuje.

Jay90
podziwiam Cię bardzo, współczuję i oglądałam Twojego synka - cudowny chłopczyk i tak jak wszystkie piszą, miał swój specjalny cel na ziemi.

magalena3 dziękuję za te kilka słów, które sprawiają, że już mi lepiej, bo jednak w tym stanie jest całkiem normalnie nienormalna :)

karola22 mój lekarz nic takiego mi nie dawał, przyjmuje w sumie 4h i po ostatniej wizycie przyznał, że traktuje Lux med jak by wpadał tam na zakupy. Muszę go wypytac gdzie jeszcze przyjmuje i czy też dalej w jakimś szpitalu, bo teraz się już zastanawiam powoli gdzie tu rodzić w tej Warszawie?

Odnośnik do komentarza

mimi86 ja też na 70% będę miała chłopca, więc nie martw sie - o dzieczynke trzeba się postarać następnym razem :) głowa do góry, przyzwyczaisz się do tej myśli :) moja babcia jest zawiedziona, że mam mieć syna, bo ona chciała żebym miała dziewczynkę, ale jak sama ostatecznie stwierdziła, też dobrze bo chłop ma w życiu łatwiej :D

Odnośnik do komentarza

Mimi86 obawiam sie,ze jak tez moge byc niedlugo w takiej samej sytuacji. Mam przeczucia,ze bedzie to dziewczynka, chlopca rowniez jakos nie biore pod uwage, jak ogladam ubranka,wozki czy inne rzeczy to tylko te dla dziewczynki mnie interesuja ;) Za 2 tygodnie pojde do lekarza i mam nadzieje,ze sie dowiem i jesli okaze sie chlopak to pewnie bede w ciezkim szoku! Ale tak jak mowisz i ogolnie wiadomo,ze najwazniejsze aby zdrowy byl maluch, przeciez i tak oszalejemy na jego punkcie bez wzgledu na plec :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kochane ! ja też mam przeczucie, że bedzie dziewczynka ale nie chce się nastawiać bo jest duże prawdopodobieństwo jednak, że będzie to chlopiec bo u mojego męża rodzą się same chłopaki , ale to dla mnie zaden problem ja już szaleje na punkcie maleństwa bez względu na płeć a już w poniedziałek mam nadziej, że nasz Okruszek pokaże co tam ma :P

http://www.suwaczki.com/tickers/p19us65g3x75s2fq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...