Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

zazdroszcze tym mamom, ktore mialy bezproblemowe ciaze i to faktycznie moze jest dla nich cudowny stan.. niestety u mnie od piczatku pod gorke.. kroplowki bo wymioty, szpital bo bole brzucha.. a 9 miesiac jak 90latka i tak jak mowicie... zgaga przez ktora spac nie mozna.. na sxczescie rennie pod reka i na prawde duzo daje.. ale juz mam dosc.. chcialabym wrocic juz ze szpitala z Malym...bo sam szpital mnie przyprawia o bol glowy

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie tez zadnej siary ani nic nie leci tez sie martwie jak to bedzie z tym karmieniem. Core karmilam tylko miesiac bo mialam za malo wartosciowe mleko teraz zaluje ze tak szybko sie poddalam.moglam na zmiane dawac raz piers a potem butle ale coz czlowiek madry po fakcie. Mam nadzieje ze jak urodze to teraz nie bede miala problemu z karmieniem chociaz martwie sie jak cholera bo wydaje mi sie ze przy 1 ciazy juz mi cos tam lecialo a teraz jeszcze 2 tyg tylko do terminu i nadal nic.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za dobre słowa i wsparcie.
Ja po wieczornej wizycie nie mogę się uspokoić. Doktorka kazała się zgłosić do szpitala od razu albo rano. Wybrałam rano, ale tak się straznie denerwuję, że nie wiem czy za chwilę nie pojadę. Ma być cesarka. Mają mi zrobić ktg i inne badania i w piątek cc. Mąż za chwilę wstaje i jedzie w trasę, będzie w sobotę nad ranem. Boję się tam być sama! Coś mi tam z krzepliwością wyszło marnie. Moj cholesterol to 8,6, gdzie norma to 5,0. A od wizyty 3 tygodnie temu przytyłam 5 kg!!!! Dzidzi tak mocno się rusza, nigdy tak nie było... Czy to jest bezpieczne, że tak szaleje? Pojadę na czczo jakby co. Zamiast się cieszyć, że to już, to ja jestem strzępkiem nerwów i ciągle się trzęse... Nie byłan w stanie dopakować torby, ani nawet włosów umyć. Moja siostra przyjedzie po mnie o 8mej.

Kasiek81 nareszcie, gratuluję i zdrówka dla Was :*

Odnośnik do komentarza

Kasiek81,nanna -gratulacje!!!!
nanna i jak wspominasz eskulap?dla mnie super w porównaniu do 1go porodu sn.jestem tydz. Po porodzie a juz nic nie czuję,ze byl,tylko brzuch jest jeszcze.Ja zmagam sie z karmieniem, mleko jest ale są inne dylematy:z 1czy 2piersi, budzić jak za długo spi itd.......poza tym kupy:po każdym pruknieciu coś jest w peluszce, kupy są. rzadkie-Ktoras Tez TakMa???

Odnośnik do komentarza

mleczyk1
Dziękuję za dobre słowa i wsparcie.
Ja po wieczornej wizycie nie mogę się uspokoić. Doktorka kazała się zgłosić do szpitala od razu albo rano. Wybrałam rano, ale tak się straznie denerwuję, że nie wiem czy za chwilę nie pojadę. Ma być cesarka. Mają mi zrobić ktg i inne badania i w piątek cc. Mąż za chwilę wstaje i jedzie w trasę, będzie w sobotę nad ranem. Boję się tam być sama! Coś mi tam z krzepliwością wyszło marnie. Moj cholesterol to 8,6, gdzie norma to 5,0. A od wizyty 3 tygodnie temu przytyłam 5 kg!!!! Dzidzi tak mocno się rusza, nigdy tak nie było... Czy to jest bezpieczne, że tak szaleje? Pojadę na czczo jakby co. Zamiast się cieszyć, że to już, to ja jestem strzępkiem nerwów i ciągle się trzęse... Nie byłan w stanie dopakować torby, ani nawet włosów umyć. Moja siostra przyjedzie po mnie o 8mej.

Kasiek81 nareszcie, gratuluję i zdrówka dla Was :*

mleczyk spojojnie. Też w piątek mam cc, przejdziemy to razem. Pomyśl, że za chwilę przytulisz swojego dzidziola :) też się boję, to naturalne.

Odnośnik do komentarza

Kasiek wielkie gratulacje,, wreszcie wyjdziesz do domku :-) Synuś śliczny i jaki duży :-)
Mleczyk to zupełnie normalne że się denerwujesz, może jak już będziesz w szpitalu to się trochę uspokoisz, maleństwo tak się wierci bo czuje Twoje nerwy, może poproś coś łagodnego na uspokojenie w szpitalu jakbyś nie mogła dać sobie rady.
Aka z tymi kupkami to tak jest, noworodki tak bez przerwy robią, to znaczy że jest ok, kupki są żółtawe jakby musztardowe. Mój synek zaczął robić normalne kupki jak zaczęliśmy wprowadzać nowe pokarmy, a dopóki był na samej piersi to tak wyglądało. Podobno dzieci na butli mm robią mniej kup i takie normalnie zbite ale nie wiem tego z doświadczenia. Co do budzenia na kp to ja bym nie budziła, a jak przerwa jest bardzo długa i nawał rozsadza to karmiłabym na śnie żeby sobie ulżyć. Ja podawałam w czasie jednego karmienia obie piersi, a czasami jeszcze tą 1 drugi raz, ale mój to był głodomorek, to chyba zależy od dziecka ile potrzebuje. Pamiętaj o odbijaniu, jak dziecko je łapczywie to nawet w trakcie kp rób przerwy albo przed zmianą piersi odbijaj, nie ma nic gorszego niż nałykanie się powietrza a potem kolka.
Oby żadne dzieciątko nie miało kolek :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwtv73ojghzm7x.png

Odnośnik do komentarza

Mleczyk nie ześwirujesz, zapewniam Cię :-) Ale Ci zazdroszczę że już jutro będziesz miała cc, a ja jutro dopiero idę zdjąć krążek a potem wielka niewiadoma, chociaż ja sobie planuję że urodzę sn w poniedziałek :-)
Ostatnio ciągle mi się śni poród, jakieś pierdoły, np że mi robią cc bez znieczulenia, a dzisiaj mi się śniło że urodziłam dziecko bez twarzy, a wczoraj że urodziłam samo łożysko. Mleczyk jeśli ktoś zeświruje to najprędzej ja, wczoraj mówiłam do koleżanki że zanim trafię na porodówkę to zaliczę psychiatryk. Przez te porąbane sny mam lęki o zdrowie i życie dziecka, boję się porodu, że coś pójdzie nie tak jak powinno. Już wolę nie spać niż budzić się upocona po śnie rodem z horroru.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwtv73ojghzm7x.png

Odnośnik do komentarza

Kasiek gratulacje! Dostalas w kosc jak zadna z nas. Bardzo sie ciesze, ze masz juz to za soba i synus jest przy Tobie caly i zdrowy:-)
Luizjanna szczerze Ci zycze porodu sn w poniedzialek, ale z doswiadczenia powiem: nie nastawiaj sie az tak mocno...
Crispnlight ja mialam wczoraj wizyte i moj gin zmienil zdanie. Skierowanie mam dopiero na 19! Jeszcze mi na odchodne strzelil tekstem, ze wiekszy niz 6 kg nie urosnie! Myslalam ze sie na niego z pazurami rzuce a moj maz zaczal sie smiac. Takie tam meskie zarty zarciki.
Na ktg pojedyncze skurcze, rozwarcie 2 cm i czekamy dalej:-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...