Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

aska przysługuje nam 1000 becikowego a dodatkowy 1000 jest dla tych co mają mniejsze dochody to takie jakby jednorazowe wyższe rodzinne. Zalatwiasz to również w mops, tam gdzie becikowe. Do tego możesz złożyć tez wniosek o rodzinne. Od 1 listopada ma być wyższy próg - 674zl/osobę i wyższy zasiłek: 89 zł na dziecko w wieku 0-5 lat, 118 zł na dziecko w wieku 6-18 lat, 129 zł na dziecko w wieku 19-23 lata.
ewelinka to świetnie ze dobrze się czujesz ale nie szalej tak na tych weselach bo jeszcze za szybko na poród u Ciebie :D
kasia_ola i ania91 obyśmy się spotkały :D Ania, jak już będziesz miała ciążę donoszona to rodzisz w Elblągu czy w Malborku?

Odnośnik do komentarza

bejbik81, co z tym szpitalem nie tak? Trochę mnie nastraszylas, ja to wogole mieszkam kolo Łasku ale tu napewno nie chciałabym rodzić, jest jeszcze Zduńska tam urodziłam córkę ale to było 4 lata temu wtedy było tam dobrze teraz podobno wszyscy omijają ten szpital i tak zdecydowałam się na tego Madurowicza a teraz to już za późno chyba żeby zmieniać.

http://www.suwaczki.com/tickers/16udgzu3ls3ueuz0.png

Odnośnik do komentarza

eewelaa ja mam kwalifikacyjną jutro w medeorze. Tam też prowadzę ciążę u dr.Nowaka. Na kiedy masz termin?
Ja ani o Rydygierze ani o Madurowiczu wiele nie słyszałam, a to co słyszałam to przede wszystkim kiepskie warunki socjalno-sanitarne. Mardzi spróbuj zadzwonić jutro do medeora i zapytaj czy mogą Cię jeszcze zakwalifikować, może warto.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

mardzi
Ja w Madurowiczu chciałabym rodzić moja pani doktor tam pracuje ale niestety w tym czasie jest na urlopie, jakieś opinie o tym szpitalu? Mam się wstawić w czwartek trochę się boje że będą chcieli wywoływać.

Dlaczego mieliby wywoływać? Przecież na ten dzień dopiero przypada Ci termin. Absolutnie się na to nie zgadzaj! Tak w ogóle to do szpitala powinno się jechać jak akcja jest rozpoczęta, nie rozumiem dlaczego kazali Ci się stawić.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Laf fajnie, że znalazłaś chwilę żeby pisać całą 'akcję'. Miałam podobną w pierwszej ciąży, z tym że ja urodziłam w terminie. Malutka piękniutka! Wracaj do sił i jak tylko możesz to pisz co u Was i jak się czujecie.

SheViolet podziwiam Cię za dzisiejsze wyczyny. Za poranną wyprawę i przygotowania do wieczornej 'imprezy'. Mocna kobietka jesteś :) Oby ten Twój Cię docenił. Mam nadzieję, że wszystko się udało.

eewelinka Ty to już w ogóle jesteś wariat ;) Szalona! Zazdraszczam ;) sił witalnych i energii.
Ja jak dzisiaj przedreptałam z młodym do kościoła i do sklepu po pieczywo to później leżałam dwie godziny na kanapie. Taka ze mnie staruszka - babuszka

Odnośnik do komentarza

No i juz po wszystkim :)
Bylo lepiej niz myslalam,bo sie negatywnie nastawialam, ze kompletnie nie po mojemu. No ale koniec koncow dadza spokoj, a i wieczor nie najgorszy :)

Efekt dnia jest taki, ze padam na twarz. Tyle godzin na nogach, az dziw ze na oczy jeszcze patrze.

Co do zapomogi, to u nas nie daja z tytulu urodzenia dziecka, poza tym bede miec macierzynski, wiec juz tym bardziej.

Zobaczymy czy ktoras z nas po nocy cos ruszy. A teraz ide spac. Dobrej nocy kobietki :)

Odnośnik do komentarza

Izabela33, moja doktor kazała przyjechać w czwartek, do szpitala dzwoniłam to mi powiedzieli ze to kiedy mam przyjechać zależy od niej, tez mi się nie widzi jechać i leżeć bo powiedziała ze juz mnie zostawia do porodu tym bardziej ze mąż do pracy a co ja z córką zrobię, chyba zadzwonię jutro do prowadzącej i jej powiem ze pojadę ale dopiero jak się zacznie.

http://www.suwaczki.com/tickers/16udgzu3ls3ueuz0.png

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Odespałam wesele :D ahh.. Jak pięknie sie wyspac :D bylam najwieksza sensacja na weselu.. Najpierw w szoku wszyscy ze dobrze się czuje pod koniec ciąży i ze mam taki maly brzuch a jak zobaczyli jak polki tancze to juz chcieli na zawal zejść. ;) teraz tydzień odpoczynku i znowu wesele.

Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych :D

Czy miałaś ze sobą torbę. Ja jutro jadę na dwa dni do M 50km od domu i pewniej się będę czuła mając wszystko ze sobą ale M będzie marudził że dźwigać musi

Odnośnik do komentarza

Spać nie mogę i zgaga męczy do tego i oczywiście głodne jesteśmy tylko woda nas ratuje :-(
Laf moje gratulacje a Zosia jest prze słodka.
oslonka także gratuluję i podziwiam wytrwałości bo wiem jakie początki były ciężkie dla Ciebie :-)
Ja to dopiero swoją Zuzinke z końcem miesiąca będę mieć tak czuję że wcześniej nie będzie chciała wyjść.
Wszystkiego dobrego mamuśki :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...