Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny gratulacje! :) dużo zdrówka dla Was i dzieciaczków :)

Fobianka, nie jestem z Malborka, ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to tam będę rodzić ;) do wyboru miałam Tczew albo Malbork, ale zdecydowanie bardziej wolę szpital w Malborku. Do porodu jeszcze trochę czasu, ale powoli myślę, jak to wszystko zorganizować. Wolę być przygotowana wcześniej i spokojnie czekać na rozpoczęcie akcji ;) to moje pierwsze dziecko, dlatego nie bardzo się orientuję co i jak. Także dziękuję Ci za info :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjogprybq74.png
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoj8k3k7ns.png

Odnośnik do komentarza

Laf
Hej dziewczyny! Z góry przepraszam, że nie ustosunkuje się do tego co się tutaj działo, w wolnej chwili na pewno nadrobię :) dzisiaj o godzinie 10:19 przyszła na świat poprzez cesarskie cięcie nasza córka Zosia. 2,7 kg 52 cm 9 w skali apgar. Wcześniaczek - 26 dni przed terminem i tak oto stałam się wrześniówką :) kiedy dojdę do siebie, opisze poród. Mała kluska jest najwspanialsza i nie mogę się doczekać, żeby z nią pobyć. Jak tylko się uda wrzucę rownież foty :)

Gratulacje dla Was i dużo zdrówka

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Gratuluje dziewczyny ;) super ze juz macie swoje maluszki:).

A ja juz przelozylam dzis materacyk na gore lozeczka. Zalozylam posciel i zakrylam kocykiem. A jak zamawialam posciel w sowki identyczna ttlko wieksza zamowilam dla synka. Jeszcze chcem zamowic stojace lampki w ksztalcie ksiezyca z pozytywka znalazlam po 19 zl na allegro. Niby maja 2 poziomy swiecenia a mi chodzi o polmrok tylko :)

Odnośnik do komentarza

Daryjka
Z dużym opóźnieniem, ale cała szczęśliwa chciałam dać znać, że udało się i zostałam mamą. Jakub przyszedł na świat 23.09.2015 o godz. 20.06. Miałam kłopot z internetem w telefonie, dlatego tak późno.

Paula i Koniczynka - gratulacje! Trzymam kciuki za pozostałe obecne i przyszłe mamusie :)

Gratulacje

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...