Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

adonis_25
magalena3
a stwierdzilam ze umyje lustro w lazience i umywalke i znowu mam te bole co w tamtym tygodniu ale juz wiem od czego chyba....
jak mam problem sie zalatwic to jem wlasnie platki owsiane z mlekiem z zurawina i bananem i mnie potem gania....
i wtedy tez tak mialam a wiec musze cos innego wymyslec jak bede miala problem bo to za mocne dzialanie :D

A może nerki tak reagują na mleko? Mleko nie jest ogólnie zdrowe. Ja przestałam pić i jeść nabiał i kolana które miały być operowane są zdrowe. Cud! Nawet ortopeda w szoku.

A moze bo jak juz przeszlo wszystko to wlasnie na plecach w okolicach nerek mnie boli. Tylko dziwne bo jak zjem same platki z mlekiem to mi nic nie jest. I jak sie napije tez nic mi nie jest..... ale własnie moj P tez powiedzial ze moze od mleka i moze macie racje. Odstawie na jakis czas i zobacze.
Dziekuje za rade :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ilus88 wszystko zależy od rozmiaru z jakiego maleństwo startuje.
Syn urodził się z 2820 i 53cm i u mnie 56 było potrzebne.
Nosił 56/62 do 3 miesiąca
62/68 do pół roku
68/74 do 9mcy
74/80 do do roku itd.
Dziś ma 7,5 roku i 134 cm.

Maleństwo ma dokładnie te same wymiary na usg co synek w tych samych okresach ciąży wiec istnieje szansa ze będzie podobnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Spłakałam się jak bóbr..ale ze szczęścia :) Moja koleżanka urodziła dzisiaj córeczkę i przysłała mi zdjęcie, takie małe cudo! Nasze historie są podobne, pracowałyśmy w jednym hotelu w Dubaju, ona zaszła w ciążę z moim dobrym kolegą z pracy, niestety przełożeni się dowiedzieli i ich oboje zwolnili (taki kraj,takie przepisy) Wróciła do Europy, on został w Zatoce Perskiej. Dzidzia zmiksowana jak moja, śliczna jest! Chyba dlatego tak się wzruszyłam.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Świetne macie te ubranka :D

A w sprawie przepuszczania w kolejce albo ustepowania miejsca, na tej stronie co podalyscie o tej akcji dla ciezarnych jest komentarz przezabawny...

"Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach. Autobus, pełen ludzi tłok(godzina 16, powroty z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby).
Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: "Proszę sobie usiąść" i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała
- autobus już rusza.
Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi wniebowzięta.
Czarnoskóry powiedział jej ładnie: "przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani."
Na co babcia odpowiada: "Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym."
Niestety miała pecha, bo murzyn najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani: "Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe pi**y zjada się na kolację". Ponoć reakcja autobusu była nie do opisania."

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Moja Madzia urodziła się 2900g i 54 cm, a rozmiar 56 starczył na 2 tyg, później 62, a dalej nie pamietam. Teraz ma 6,5 roku i nosi 128, a nawet 134. A rodziców ma niskich, mama 155cm, a tata 175cm.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Mleczyk, trzymam mocno kciuki kochana, na pewno wszystko będzie dobrze, nie martw się, jesteś w dobrych rękach, pomogą :)
Na mnie ostatnio kasjerka w Biedronce z takim "oburzeniem", czemu stałam w kolejce, zamiast podejść, jak odpowiedziałam, ze ludzie dziwnie reagują, to ona na to, że ją ni obchodzą ludzie tylko moje zdrowie. Aż mąż się zdziwił i pytał czy n też może bez kolejek do niej :D
Ja mam kilka ciuszków na 56/62 ale z tego co pamiętam, to moje dziewczyny niby po 56-57 cm miały ale i tak we wszystkim się topiły. Swoją drogą bardzo szybko rosną maluszki, nie ma co przesadzać. Tylko pomimo, że na 100% dziewczynka (amnio) mam jakieś uczulenie na róż i raczej neutralne kupuje.
Przyszło nam dziś łóżeczko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

Mleczyktrzymam.za Was kciuki, dobrze ze jestes pod opieka:)
Ja mam podobnie, tyle ze mi poki co szyjka trzyma pewnie dzieki luteinie, dostalam.ta mocne nospe na recepte i najlepiej lezec, tylko ze to w moim przypadku nie realne bo sama blizniakami sie zajmuje. Cos mi sie twutwu wydaje ze Lila szybciej bedzie z nami, mi zostslo 95dni a jak cc to 80 OMG:)

Co do ubranek, to zalezy od tego jakie dziecko sie urodzi i jak bedzie rosnac. Bo np Milenka 2400 48cm wiec jej nawet na 50 kupowalam, zreszta ona to kruszynka ma22mc wazy tylko 10kg i nadal miesci sie w ubrania 6-9mc np bluzki spodnie 12-18mc za duze w pasie, a Szymon 2800 51cm a traz 14kg i chodzi juz w 98 haha i.to bliznieta:)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

MnW rosmanie podobno trzeba siu upomnieć co jak dla mnie dziwne po co się chwalą. Dzisiaj dwóch ok 23latkow Gniezno pomyśleli żeby ustąpić dopiero ok 35letnia kobietajak podniosła głową znad telefonu ustąpiła mi. Ja póki co nie korzystam ale mam na tyle odwagi żeby jak się będę źle czuła to się upomnę i mam gdzieś opinię innych. Pamiętacie dziewczyny że kwestia siedzenia w komunikacji miejskiej to każe kwestia bezpieczeństwa, żeby się nie przewrócić albo ktoś nie uderzył.

Odnośnik do komentarza

Ja bede sie przeprowadzac do domu i jeszcze nie wyciagnelam rzeczy po synku ale pamietam ze mialam nawet bluzeczki na 50 i zakladalam bo miala 51 a 50/56 to naprawde roznie sa mierzone. Jedne naklada sie razen z 62 a inne odrazu zamale. W szpitalu tam gdzie rodzilam ubieraja w 62 i zawiaja w becik az mi bylo malego zal jak zobaczylam o ile ma za duze. Ale juz na wyjscie ubrali w 56 i bylo lepiej ;). Narazie kupilam rajstopki na 56 i 3 bodziaki z dlugim rekawem na 56 w C&A fajne sa rzeczy dla maluszkow ;)

Odnośnik do komentarza

Basia mnie ostatnio pobolewa brzuch. Wiem ze jak po bokach to nie ma co sie martwic (lewy bok to najprawdopodobniej od zaparc), na srodku moze niepokoic ale w polaczeniu z twardnieniem brzucha. Tak mojej kolezance polozna tlumaczyla.
Ja poki co jak mnie pobolewa to biore nospe. Jak bede u lekarza w nast tyg to zapytam go dokladnie

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Baska1989 ja bym to sprawdzila bo nie mialam takiego bolu nigdy.

Mleczyk 3maj sie cieplutko, wsio bedzie ok. jestes pod okiem specjalistow, tylko pamietaj zeby Ci maz jedzenie donosil bo oni o to nie dbaja :D
Ja ostatnio o 21 wyladowalam w szpitalu to mi nawet wody nie dali zeby leki popic :D szczescie ze w czajniku byla przegotowana to jakos przezyjalam i oczywiscie ciacha w torbie mialam zapakowane :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Przy synku jak jeszcze pracowałam w branży dziecięcej przy okazji targów byłam na zajęciach z chustowania. Zachwyciła się wtedy modnymi chustami Bebelulu - takie nosidlo trochę.
Na zajęciach wszystko super. Kupiłam - zapłaciłem wtedy jakieś 200zl. Okazało się zupełnie nieprzydatne, bo Toś jakoś nie miał nic przeciwko lezeniu na macie czy kocyku. Sprzedałam.
Teraz raczej się nie pokusę, a już na pewno nie zanim poznam potrzeby Jagodzianki.

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32525.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Żabcia glukozę robi się po 24tc więc możesz zrobić od teraz kiedy chcesz. Ja jednak polecam zrobić nieco wcześniej żeby mieć czas na powtórkę w razie zwrotki jak mimi ;) współczuję tak na marginesie. Ja robiłam tuż przed wizytą bo tak pasowały mi tygodnie ciąży a wypiłam duszkiem i nic mi nie było więc fart niesamowity ;)
Mleczyk daj znać co i jak ;) zaopiekują się Tobą tylko posłuchaj Magdę i zadbaj o prowiant ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...