Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Córkę rodziłam miesiąc przed 4 rokiem i miałam w ciąży duże wsparcie i pomoc wykładowców i na początku 4 roku także. Tzn nie miałam taryfy ulgowej jeśli chodzi o materiał ale mogłam sobie umówić termin zerówki lub darował mi nieobecności jak źle się czułam. Lubiłam te wredne babki w dziekanacie i teraz za nimi tęsknię bo mimo ie pakiet komunikacji to wszystko wiedziały i umiały pomoc a teraz jest kicha. Te kobiety nic nie wiedzą ja musze o wszystko prosić gdzie up samo i pierwsze informowalo.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Mi podobają się dwa modele. Jeden taki: allegro.pl/chicco-urban-4w1-wozek-gondola-spacerowka-5xgratis-i5164569715.html oraz coś takiego : allegro.pl/wozek-3w1-jedo-fyn-4ds-memo-maxi-cosi-spiworek-i5140716188.html

Oczywiście chcemy kupić wózek, ale bez fofotelika bo fotelik trzeba kupić dopasowany do auta wiec będziemy jechać do sklepu i przymierzać. Wózek firmy jedo fyn jest o tyle fajny, że ma sprężyny przy kołach z tyłu co dodatowo amortyzuje na wybojach. Pracuje w żłobku i dwoje dzieci przyjeżdżają takimi do nas i testowałam go troche na spacerze naprawdę prowadzi się ekstra :)

Mąż się uparł, żeby kupić wszystko nowe, bo używane wygniecione w środku i niewygodne będzie hehe wariat mój kochany ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Adonis, Ingardena wydział nauk o wychowaniu, pedagogika społeczno-opiekuńcza z ped.szkolną. Nie ma lekko, nie litują się, nie ma zmiłuj "ciąża to nie choroba, trzeba było myśleć wcześniej" no trudno.
Motyleczek zastanawiałam się nad tym chicco urban.
Wiecie co bardzo długo pracowałam, z maluchami (nianiuje na umowie) przetestowałam masę wózków z czego się cieszę, jak również wszelkich mebelków dziecięcych, i doskonale wiem czego potrzebuje a czego niekoniecznie. Pracuje generalnie z dziećmi od urodzenia do 3 roku jako że terapia i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka to mój konik i powiedzmy mój gabinet zaczyna powoli działać.
Reasumując myślę że każdy musi przetestować sobie wózeczek, dla każdej mamy co innego jest wygodne. Z mojego doświadczenia najważniejsza rama,amortyzatory,kosz na zakupy, jak wyciągana jest rączka, jakie pasy w gondoli, jak daleko można rozłożyć budkę. Z tego co zaobserwowałam to chyba nie da się znaleźć idealnego zawsze coś gdzieś nie będzie do końca tak jak chcemy.
Ja zastanawiam sie nad tym urban chicco ale chce go najpierw dotknąć do ręki :) nad xlanderem x movem ale tu właśnie brak amorów ;)
czy za kosmiczne pieniądze ale naprawde fajny concord [url=http://allegro.pl/wozek-concord-wanderer-3w1-max-zestaw-i4785751472.html] tylko znowu tu pasy w spacerówce są nie do regulowania. U nas polecam w Bochni jest mega wielki sklep z chyba największym wyborem artykułów dla dzieci sklep Kubuś, to nie reklama, nie mam z tym nic wspólnego, po prostu czasem dobrze wiedzieć o takich rzeczach, na allegro też mają rzeczy. Jezu dziewczyny idę spać, mama zrobiła galaretkę z nóżek z kurczaka tak się najadłam, idę spać :) Dobrej nocy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

lobuz1976
Aha no i moja waga to 105 kg na 164 jestem małym pulpetem ale dobrze mi z tym od początku ciąży nie przytyłam jeszcze zresztą malo tyję w ciąży w pierwszej 11 kg , w drugiej 7 kg także nie martwię się.

Też ważę 105, wzrost 173. Dobry pulpecik nie jest zły :D
Bardzo chciałabym schudnąć, owszem, ale teraz ciąża jest dla mnie ważniejsza :)
Ważne, żeby facetowi to nie przeszkadzało, mój mi ciągle dokucza, ale jak mówię o odchudzaniu to ze smutną minką pyta "ale pupa zostaje? a brzusio?" :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqv4xghmbg2.png

Odnośnik do komentarza

Apopo wozkow ja kupowalam wozek 2 w 1. Tako warior jakos tak. Duzym plusem bylo to ze moglam dziecko w spacerowce miec odwrocone twarza do mnie. A pozniej juz zakladalam normalnie. Akurat fotelik samochodowy dostalam po kuzynie i nie byl zakladany na stelaz. Ale bralismy zawsze wozek do bagaznika. Minusem tych wozkow jest to ze sa bardzo ciezkie. jak synek mial 4 miesiace gondole znosilam na 2 razy i 3 kursem synka. Mieszkamy na 2 pietrze.

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj o 6.00 już było po spaniu. Krwawienie z nosa i ból głowy:/
Mąż w ogrodzie wędzi kiełbasy na święta a ja mentalnie przygotowuję się na zapachy, które niebawem wypełnią dom. Kiepsko to widzę.
Jeśli chodzi o wózki, to chciałabym przymierzyć się do x-landera xA i: http://www.emmaljunga.pl/wozki-dzieciece/Mondial-Duo-Combi/
ale w sumie nie zamierzam go kupować za wcześnie. Rozmawiałam z bardziej doświadczoną kuzynką, ona swój reklamowała 2 razy, a okres gwarancji liczy się oczywiście od daty zakupu, więc po wózek wybierzemy się najwcześniej w 6 m-cu:)

Odnośnik do komentarza

Poranki ostatnio coś źle na was działają z tego co widzę. Ja wczoraj walczyłam z migrena, a potem z chorobą lokomocyjną w pociągu jadąc na uczelnię. Jeszcze jakbym ze 2 stacje miała jechać, to by mnie chyba wyciągać z niego musieli tak się źle czułam. Ale za to na zaliczaniu jednego projektu, którego za cholerę się nie mogłam nauczyć (wy też w ciąży czujecie się jakby wasz poziom IQ spadł do poziomu chomika?) spotkałam się ze zrozumieniem profesorki, która patrzyła łaskawszym okiem "bo wiadomo spać się chce i te sprawy" :). Zaraz lecę na pociąg i mam nadzieje, że tym razem obejdzie się bez odchorowania drogi. Trzymajcie się cieplutko w ten brzydki dzień :*

Odnośnik do komentarza

Ja z 5 pietra znosilam wozek przez dwa lata z dzieckiem w srodku na raz xD a lekki tez nie byl..

najleprze wozki sa z tymi kolkami z przodu co sie obracaja na wszystkie strony, jezeli sa takie to uwierzcie mi ze nawet te najtansze co maja takie kolka beda dobre :) z tymi kolami obrocisz wozek o 360° w jednym miejscu :)
Jak ja widze ze ktos ma taki wozek stary na 4 duzych kolach co musisz naciskac jak debil na raczke zeby unies kola tylko zeby kogos wyminac. Porazka, a ludzie to kupuja...

Odnośnik do komentarza

Mi nudności też już prawie minęły. Jutro zaczynam 10tydz. Ostatnio bierze mnie na kiszonki. Ogórki a wczoraj kapusta kiszona :-) na szczęście wszystko mogę jeść. A dziś do kawy zrobiłam tiramisu malinowe. A co do wymiarów 167 przed ważyłam 58, później skoczyło do 60 a teraz w granicach 59. To moja pierwsza ciąża. Miłej niedzieli :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k7h3v8d7d.png

Odnośnik do komentarza

Myslalam, ze tylko mnie w oczach pociemnialo jak zerknelam na ceny tych wozkow. Nie mam zamiaru jeszcze wybierac bo to wedlug mnie jeszcze za wczesnie, ale z ciekawosci poklikalam w wasze linki i az sie zdziwilam, dwie minimalne to i malo na niektore, kolejna marketingowka- czego przeciez nie zrobi sie dla dobra dziecka.

Odnośnik do komentarza

bejbik81
Teraz zaczynam 9 tydz. i widzę, że brzuszek troszkę wystaje.Od 2 dni zmniejszyły mi się nudności, w zasadzie przeszły. Też tak miałyście w tak wczesnym etapie?
Miłego dnia.

U mnie też od paru dni jakby lepiej, ale ja się jeszcze nie cieszę, bo już tak miałam 4 dni spokoju, a potem jeszcze gorzej.
Co do wagi to u mnie 61 przy 169 cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...