Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość michałwojtysik

Prezent dla młodej mamy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michałwojtysik

Żona za klika dni ma urodziny, chciałbym jej kupić prezent coś do pielęgnacji, lubi mieć chwilę dla siebie i pomyślałem o czymś takim http://www.galerialucznik.pl/product-pol-410-Szczoteczka-soniczna-AH8495-z-dodatkowa-koncowka-peelingujaca.html co sądzicie? Przede wszystkim chodzi mi o zdanie kobiet ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaką żona ma cerę? Bo jeśli naczynkową, to taki prezent odpada.
Jeśli chcesz, żeby żona miała chwilę dla siebie, to kup jej np. bon na zabieg do dobrego salonu kosmetycznego :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że młodej mamie należy się chwila dla siebie i będzie bardzo zadowolona z jakiegoś masażu czy spa. Jako dodatek, możesz zrobić podarować jej także fotoksiążkę ze zdjęciami maluszka, z tego także na pewno się ucieszy, będzie to również pamiątka dla całej rodzinki :) Jeśli podoba ci się taki pomysł, to zerknij [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Perczerka

A ja bym proponowała podarować coś od siebie.Najlepiej zaprojektowanego własnoręcznie:
poduszke
koszulke
ewentualnie torebkę
[reklama usunięta]. Jest bardzo duzo gotowych wzorów takich prezentów, jednak jest możliwośc zaprojektowania rówież czegoś od siebie. Jestem pewna,ze młoda mama docenilaby coś takiego o wiele bardziej niż nawet najdroższy gotowy już prezent!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość metronima

Też myślę, że fotoalbum ze zdjęciami maluchów to super pomysł :) Dzieci szybko rosną, a taka pamiątka zostanie na długo. W kserkopie można sememu zaprojektować, jak to wszystko będzie wyglądało. Ja do swojego wybrałam ładna płócienną okładkę i na półce wygląda jak książka :) Wolę taką formę niż zdjęcia na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli prezent dla młodej Mamy to tylko torba JOISSY. Kobieta z nowej torebki zawsze się cieszy !! to jest świetny pomysł. Polecam Lunę 2w1 .. Torebki JOISSY to torby dla mam. Są piękne stylowe i funkcjonalne. Mieszczą akcesoria dla dziecka i mamy, można ją przyczepić do wózka lub zrobic z niej plecak gdy potrzebujesz miec wolne ręce, bo w zestawie ma zaczepy do wózka i szelki. Żona będzie zadowolona na 1000%. W sumie to torba nie tylko na wyjscia z dzieckiem.. Moze ją zabrać na spotkanie z przyjaciółką i nikt nie będzie wiedział ze w torbie są aksecoria dla dziecka bo ta torba jest poprostu piekna damska stylowa torebką.
U mnie sprawdziła sie idealnie. Na prawdę polecam ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fanta21

Fajnym prezentem dla młodej mamy mógłby być na przykład album na chrzciny, łatwo w ten sposób uchwycić ważne chwile dla dziecka i zarazem rodziców. Z pewnością będzie to dobra pamiątka dla rodziców, a dla dziecka możliwość przypomnienia sobie młodzieńczych lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość viste

A może bransoletka Pandory? Mają bardzo ładne zestawy dla młodych mam:
[reklama usunięta]

Sama jestem posiadaczką bransoletki Pandory, z której jestem bardzo zadowolona. Przygoda zaczęła się w grudniu, kiedy jako pierwszy otrzymałam w prezencie bransoletkę od męża na urodziny.. Na gwiazdkę kupiłam sama sobie w prezencie pierwszego charmsa, a potem sobie po prostu kupowałam kolejne koraliki. Polubiłam się z Pandorą ze względu na jakość wykonania ( bransoletki są naprawdę porządne) i na możliwość stworzenia swojego włąsnego personalizowanego cacka

Podoba mi się również to ,ze sama bransoletka jest sztywna i dosc wygodna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fantura

Ciekawa opcja , ale musisz sama zastanowić się czy młoda mama już czegoś takiego nie ma A bardzo duża szansa,ze już coś takiego ma. Tak więc takie prezenty odpuściłabym sobie. A sprezentowała coś bardzije standardowaego. Jak
jakieś zabawki
ksiażeczkę dla dziecka
smoczek
pościel dla dzieci [reklama usunięta]
Jeśli chcesz być bardziej oryginalna to zamów śliniak z własnym nadrukiem ( tak jest taka opcja ;)).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...