Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Kama i loki dzieki za pocieszenie. Rzeczywiscie nie ma znaczenia i tak ja dobrze slysze. A tak jej nowe miejsce przypasowalo ze jak zjadla mleczko ok.20 tak spala do 6.30 i pewnie spalaby dale tylko ja sie przebudzilam i zauwazylam ze wklada na spiocha palca a ona tak sygnalizuje na spiocha ze glodna jest ale tak jakby ciezko jej bylo sie wybudzic.
Ja za to sie tak przejelam ze jej slyszec nie bede ze budzilam sie srednio co 1-1.5h. Troche nam zle sie spalo moj tez narzekal ale moze dzisiejsza noc bedzie lepsza jesli nie to bedzie trzeba spowrotem przestawic nasze lozko.
Podziwiam wasze szkraby za pelzanie. Moja na brzuchu to tylko sie przekreca wokol wlasnej osi i czasem z brzucha na plecy. Podnosi sie za to za szczebelki w lozeczku i prawie staje wiec opuscilismy matrtac bo az strach jak stawala.
Dobtej nocki zycze i wam.

monthly_2016_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_48232.jpg

monthly_2016_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_48233.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 jaki piekny jest Twoj blond kwiatuszek:) taka pogodna buziulka, slicznotka :)

Angel16 ja w tym roku koncze 31, ale maz jest 5 lat starszy, wiec o taki wspolny zegar mi chodzilo, zreszta wiadomo, ze im pozniej tym gorzej, nie tylko zdrowotnie, ale i sily i cierpliwosc mniejsza. Troche zaluje, ze tak pozno zdecydowalismy sie na pierwsze dziecko, ale nie na wszystko mamy w zyciu wplyw.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usavcqgksnzvxwk.png

Odnośnik do komentarza

Podczytuję Was cały czas ale Kacper jest coraz bardziej wymagający zainteresowania. Widzę, że problem snu nie tylko nas dotyczy... Kacper ładnie wchodził w drzemki, nawet zdarzało się, że sam zasypiał ale teraz zaczyna być to bardzo trudne. Kładę go mniej więcej patrząc na przerwy 2,5-3 h ale chyba po prostu jest mu za gorąco, tylko nie da się ochłodzić poddasza. Gościówka mam prośbę mogłabyś jeszcze raz podać link do strony o której pisałaś?
Przypadkiem ostatnio natknęłam się na reklamę kobietek zajmujących się doradzaniem w usypianiu dzieci, może którejś z Was się przyda. http://sleepconcept.pl/o-nas/
Jak Wasze dzieciaki bawią się na podłodze to na czym leżą? Kacper bawi się na kołdrze ale coraz częściej zaczyna bywać po za nią i po raz kolejny uderzył się buziakiem o podłogę, więcej krzyku i strachu niż bólu ale tak sobie pomyślałam czy może przez to że jest cały czas na czymś miękkim to nie będzie ostrożny na podłodze... szkoda mi go żeby sobie zrobił krzywdę ale prędzej czy później będzie pełzał po podłodze. A jak jest u Was?
no i mamy dwie dolne jedynki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f20mmd8jhq88f.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Psychaa, na początku Hania też była na koldrze ale te czasy dawno za nami. Pelza obecnie po całym domu. Na początku też zdarzały się wypadki ale z czasem nauczyła się być bardzo ostrozna na podłodze.
A wczoraj przed snem była szybka akcja opuszczania łóżeczka na sam dół. Odłożyłam ja przed spaniem i wyszłam po mleko. Wracając zamarłam bo moja Hania w najlepsze sobie stała. Myślałam że zawału dostanę;-).
A dziś od nowa odwróciłam się od niej na chwilę a ona już przy odkurzaczu stała i niestety nie obyło się bez płaczu bo przewrocila się robiąc przy tym fikolka. Także trudne czasy przed nami. Ale przecież prędzej czy później musiało to nastąpic:-)
Mamy dzis imprezę starszego synusia. Wczoraj skończył 8 lat.
Więc znów pełna chata dzieci będzie:-)
Miłego i słonecznego weekendu Wam życzę!

Odnośnik do komentarza

Witaj Psychaa :)
U nas Natalka na podlodze bawi sie na takich styropianowych puzzlach z cyferkami. Plus taki, ze na koldrze, czy kocu miala problem z poruszaniem sie, bo jeszcze nie pelza, tylko kreci sie wokol wlasnej osi. Koc sie sciagal i ja blokowal. A te puzzle dla nas super. Tylko nie wiem, czy dla pelzajacych juz maluchow sie sprawdza, bo one maja nieduza powierzchnie. Mozna i owszem kupic kilka kompletow i poskladac, ze na cala podloge wystarczy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usavcqgksnzvxwk.png

Odnośnik do komentarza

Jak my zazdroscimy Nataszce włosków :-D piękne są :-) Natalia ma parę na krzyż :-)

A co do pełzania to ja rozkladam na podłodze mate piknikową z Lidla taką 2x2m od spodu srebrna. Jest przyjemna w dotyku i mieciutka i łatwo się po niej pełza.

A co do wstawania to chyba taki etap bo moja też już próbuje. Podciąga się za wszystko co może i na proste nogi :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzkrhmyazn2yo4.png

Odnośnik do komentarza

ism z racji ze twoja coreczka jest moja imienniczka to pamietam i skladam jej zyczenia zdrowka i usmiechu przez 24h na dobe 7 dni w tygodniu 365dni w roku :D buziaki wielkie.

Milej niedzieli dla wszystkich :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:) Jestem mama Miloszka, rowiesnika Waszych Skarbów. Forum zaczęłam czytac będąc w pierwszych miesiącach ciazy. Później, gdy urodził się Miloszek, w dalszym ciagu często tu do Was zaglądałam i niejednokrotnie korzystałam z Waszych porad i podpowiedzi np o czasach czuwania, o których pisała Gosciowka. Wreszcie zdecydowałam się odezwać i przedstawić, bo szczerze powiedziawszy czuję się coraz bardziej z Wami zzyta:) Będzie mi bardzo miło, jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona:)

monthly_2016_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_48283.jpg

Odnośnik do komentarza

Magdalena spóźnione życzenia imieninowe - wszystkiego co najlepsze!
Angel16 ja dziś pierwszy raz dalam chrupka kukurydzianego taką pałkę, chyba Tygrysek się nazywa. Memlal memlal i wsadzil sobie za głęboko tak że zwymiotowal...
Milimama witaj! :) Bardzo podoba mi się imię Miłosz. Jeśli będę mieć drugiego syna to dam mu tak na imię :)

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y2n0a6bii8fnq.png

Odnośnik do komentarza

Loki88 Imię Miłosz zawsze mi się podobało, chociaż osobiście nie znałam nikogo o tym imieniu. Zdrabniamy w ten sposob: Miloszek, Mili, Milek. Jedna ciocia nazywa natomiast mojego synka Milex;)
Jeszcze nie podawałam Miloszowi chrupek, ale wkrótce zamierzam zaopatrzec się w kukurydziane pałeczki bez soli; widziałam takie w Carrefour

Odnośnik do komentarza

Dzieki za zyczeni:)

Ja swojej niuni tez daje kukurydziane. Takie palki. Ale moja juz nie wklada gleboko i je juz nawet kawalki jak jej daje. A jak jest papka to pluje. Tylko jogurt z owocami i kaszka idzie bez grudek avreszta musi byc do przezucia inaczej nie nadarzam nabierac.
Witamy nowa mamusie :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jak spokojnie na forum;-)
Milimama witaj!!! Kolejny mały przystojniak dołączył!
Jeśli chodzi o chrupki to też daje te pałki. Są wygodniejsze i nie kleja się jak te małe. Kupiłam też hipp ale one są za małe i na raz chciała do buziaka włożyć.
Magdalena, też dołączam się ze spoznionymi życzeniami:-)

Odnośnik do komentarza

Witamy Milimame i Miloszka :)
Ja dopiero dochodze do siebie po dlugim weekendzie u dziadkow- niby tylko 4 dni, a na nowo trzeba ustalac rytm dnia i rytualy ;) na szczescie juz chyba wszystko wraca do normy :)
Wczoraj, a wlasciwie dzis wyjechalismy noca, a wrocilismy do domu po polnocy, zeby uniknac korkow. Mala cala droge przespala. Myslalam nawet co by jej kapiel darowac- jednodniowy dzien brudasa nikomu wszak nie zaszkodzil ;) ale tak sie zapocila w foteliku, ze nie mialam serca i kapalismy ja na spiocha:) nawet sie nie przebudzila:)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usavcqgksnzvxwk.png

Odnośnik do komentarza

Witam nową mamusie i jej ślicznego synka :)
My także zjadamy się paleczkami kukurydzianymi, Tygryski jeśli dobrze kojarzę.
Aniaba 85 to widzę ze Malutka ma bardzo mocny sen, nawet woda jej nie obudziła. Mi kiedyś udało się ubrać Młodego w piżamke przez sen :) niedawno próbowałam to powtórzyć ale bezskutecznie.
Magdalena, bujna czuprynka na główce Twojej córeczki jest do pozazdroszczenia. U nas jest bardzo skromnie z włoskami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...