Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam narazie rozstępów ani tej linii na brzuchu. Fajnie by było żeby tak zostało ale do końca jeszcze daleko więc zobaczymy. Dziś o 13 mam polowkowe mam nadzieje ze mały pokaże się dziś z lepszej strony niż ostatnio :-) dzisiaj będzie z nami tatuś więc tym bardziej chciałbym żeby było więcej widać bo raczej następnej okazji nie będzie a teraz się udało bo długi weekend i ma wolne a tak to jest tylko w soboty i niedziele. Za każdym razem dziecko ma ułożenie miednicowe. Niby się kręci wierci i w ogóle ale pozycji nie zmieniło. Mam nadzieje że jeszcze się odwróci bo chciałabym urodzić naturalnie a nie przez cc:-(

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamuśki. Jeżeli chodzi o rozstępy to ja na razie też nie mam, ale za to mam taki cellulit na udach, że masakra. Rozstępy się pewnie pojawią, bo już mam takie bardzo stare, wiec wydaje mi się, że moja skóra jest do tego skłonna. Jak miałam 15 lat to zaczęłam nabierać kobiecych kształtów i pojawiły się rozstępy na piersiach i pośladkach.

A wczoraj miałam jakąś jednodniówkę, od rana 37 stopni, aż w końcu apap musiałam wziąć.

Tekst linkatabelka Tekst linkahttp://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxm399gon9a.png]Tekst

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuski z rana:)

Ja tez zaczynam miec problemy ze spaniem ale to pewnie sie podswiadomie denerwuje bo jutro polowko, zreszta spimy teraz we 4bo blizniaki upodobaly sobie nasze lozko:)

Co do roztepow bo ja man od wieku dojrzewania, wiec po kazdej ciazy cos przybedzie najbardziej w 1ale sa juz blade. U mnie nikt w rodzinie nie ma, moja siostra urodzila 2i nic ani roztepow ani tluszyku ma 175cm i wazy 50kg, a ja to jej przeciwienstwo:)

Milego dnia :))

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Aga_22
Witam wszystkie mamuśki. Jeżeli chodzi o rozstępy to ja na razie też nie mam, ale za to mam taki cellulit na udach, że masakra. Rozstępy się pewnie pojawią, bo już mam takie bardzo stare, wiec wydaje mi się, że moja skóra jest do tego skłonna. Jak miałam 15 lat to zaczęłam nabierać kobiecych kształtów i pojawiły się rozstępy na piersiach i pośladkach.

A wczoraj miałam jakąś jednodniówkę, od rana 37 stopni, aż w końcu apap musiałam wziąć.

Ja też mam straszny cellulit na pośladkach i udach. Ale to taka moja zmora od zawsze, mimo że jestem powiedzmy szczupła w miarę (nie chuda). Ale moja mama też ma straszny. Chyba po niej mam tendencje. Ale co zrobić?

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Aga22 ja tez chora leze, tyle ze mi gardlo i katar doskwiera. Bylam u mojej lekarki, przepisala mi antybiotyk ale licze na to, ze uda sie obyc bez niego. A! Podobno w ciazy to norma, ze temperatura jest podwyzszona. Mi juz 2 lekarzy mowilo, ze do 37,5 nie powinno sie nic robic.
Ja rozstepow na razie nie mam. Niestety brzuszka tez nie, mimo ze to juz prawie 23 tydzien:-/

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje wlasnie ze sie malota na 26 ustawi tak ze bedzie widac jaka plec. Zdziwilam sie bo juz jest ulozone podloznie glowkowo :D Ale podobniez do 27 czy do 30 ma czas zeby sie obrocic ale slyszalam w szpitalu przypadki ze nawet tydzien albo dwa przed porodem sie obkrecilo dziecko wiec za bradzo nie ma co panikowac :D
Jezeli chodzi o linie brazowa to ja jeszcze mialam z poprzedniej ciazy i jest taka blada teraz ale pewnie jeszcze pociemnieje i tez jestem jasnej karnacji wiec nie ma reguly :)
Pepek mi w poprzedniej ciazy nie wyszedl, co mnie tez martwilo ale dowiedzalam sie ze zawsze wszystkim wychodzi :D wiec pewnie i teraz tez mi nie wyjdzie.
Jesli chodzi o rozstepy to ja tez mam po dwa na boku ale pamietam ze to za lat nastoletnich juz mialam bo tylam szybko. Ale w poprzedniej ciazy nie doszedl zaden wiec cichą nadzieje mam ze i teraz sie nie pojawia :D

Życze wam milego dzionka oby nie bylo tak upalnie jak zapowiadali :D Ja mam dzisiaj niecny plac poprzeglądac kilka ubranek i poprac. Potem w pudelko i do reszty dolacza :D A pozniej jakos miesiac przed wypiore w proszku dla dzieci i poprasuje :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Lencia
Aga22 ja tez chora leze, tyle ze mi gardlo i katar doskwiera. Bylam u mojej lekarki, przepisala mi antybiotyk ale licze na to, ze uda sie obyc bez niego. A! Podobno w ciazy to norma, ze temperatura jest podwyzszona. Mi juz 2 lekarzy mowilo, ze do 37,5 nie powinno sie nic robic.
Ja rozstepow na razie nie mam. Niestety brzuszka tez nie, mimo ze to juz prawie 23 tydzien:-/

No ja wziełam tej jeden apap, ale to dlatego, że na prawde kiepsko sie czułam i głowa bolała. A gardło tez swoja stroną.

Tekst linkatabelka Tekst linkahttp://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxm399gon9a.png]Tekst

Odnośnik do komentarza
Gość KarolaKarola

Ja znowu budzę się w nocy bardzo często i niekoniecznie na siusiu, nie mogę się ułożyć i znaleźć sobie miejsca w łóżku, dziewczyny czy u Was też dzisiaj tak gorąco? No ledwo żyję tak jest duszno.....

Odnośnik do komentarza

Ja z rozstepami nie mam narazie dużego problemu, bo mam tylko 3 na brzuszku. Pępek jest na swoim miejscu i linii tez brak :)

Maluch od wczoraj lobuzuje coraz bardziej, może dlatego ze i ja leniuchuje i nic nie robie ;)

U mnie świeci słońce i jest wiaterek, więc na dworzu fajnie. Nie moglam spac w nocy, bo było bardzo duszno hehe trzeba bedzie isc na drzemkę jak wczoraj :) Jutro grill i jade rano na targ zaopatrzyć się w jakas rybkę bo mam ochote taką w ziołach mmmmm i mlode ziemniaczki :D

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki:-)
Wiem co czujecie budząc się o 5 i nie spiąć w nocy Ja mam tak samo jeszcze przeważnie w nocy dopada mnie zgaga i tylko musztarda pomaga:-) na dodatek muszę spać tylko na lewym boku bo mam zastój q prawej nerce a na plecach nie wolno spać:-(
Mam pytanie czy któraś z was juz była na badaniu krzywej cukrowej ja mam w przyszłym tyg i boje sie żebym dała radę to wypić tak rano bo mi jescze dokuczaja poranne mdłości:-(

Kolejny upalny dzień przed nami wytrwałości dla każdej :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza

u mnie tez cieplutko ale nie upalnie na szczescie

jesli chodzi o celullit o kazda nas dopadnie bo organizm w ciazy odklada wiecej wody wiec to normalny objaw (podobno)
ale po ciazy cwiczonka i sie pozbedziemy :)

Mam dla was linka z 6parami bodow w rozmiarze 62 za 15zł uniwersalne pasuja dla dziewczynki i chlopca bo mialam kupic i mi Pani zatrzymala ale wlasnie jej napisalam ze narazie nie kupie bo nam duzy mandacik wpadl 500zl i 10pkt moj dostal ;/ ale spoko jakos przezyjemy
wiec moze ktoras z was by chciala bodziaki
bodziaki za 15zl

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja na razie muszę się powstrzymać od zakupów, bo mam dostać w wypożyczenie całe pudło ubranek włoskich dla dziewczynki. Aż się nie mogę doczekać co moja kruszynka będzie miała.

Dziewczyny, czy Was też tak boli podbrzusze? I czasem, przy sikaniu, mam taki ucisk w prawej części.. Nie wiem czy panikować i lecieć do lekarza czy poczekać i pójść 18 czerwca po kolejne L4..

Odnośnik do komentarza

ewelinka a moze sie przemeczasz, dzwigasz cos i dlatego ??
chociaz ja nie dzwigam, jak zmywam to na kilka razy zeby wszystko nie na raz i tez czasem mnie zakluje, jak robie siusiu w nocy jak przetrzymam to mnie kluje ale to sporadycznie, tylko ze ja biore luteine jeszcze i no-spe wiec troche spokojniejsza jestem

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ostatnio maluch cały czas przytula się do pęcherza, więc biegam siku i czuję jak pobolewa mnie pęcherz. Czasem czuję jak twardnieje macica ale nie biorę nospy, bo nie jest to jakiś wielki ból. Sama nie wiem czy nie iść z tym do ginekologa, ale od 3 dni dzwonię do ginekologa, żeby zmienić termin wizyty i jakoś dodzwonić się nie mogę. Dobrze, że nie jest nic poważnego, bo zanim bym się z nią skontaktowała to chyba bym urodziła :)
Też nie wiem, który ból jest prawidłowy a przy którym powinnam się martwić.

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f20mmd8jhq88f.png

Odnośnik do komentarza

Co do brzucha to ja juz mam wielki, od 10 tyg ciazy juz nosze spodnie ciążowe z guma a teraz to mój 20 tyg brzuszek wzbudza sensacje. No nie dziwi sztuk dwie każda po 16 cm i 340 wagi. Rozstępów nie mam narazie. Wiem ze mam skłonności, za młodego szybko tyjac dorobiłam sie paru na udach i piersiach. Teraz juz od 1 trym. smaruje sie Palmersem dla kobiet w ciazy i od2 trym. Bio olejem. Skóra nie swędzi czyli jest nawilżona.

Odnośnik do komentarza

magdalena przeważnie siedzę przy biurku, bo się uczę. Chyba, że akurat teraz macica się mocno rozrasta i dlatego taki ból. Chyba, że to są te 1 skurcze, które są nie groźne.. no nie wiem. Ogolnie czuję się dobrze, częste bole głowy jedynie.. Mam nadzieje, ze nie tylko mnie tak kłuję.. Wtedy się uspokoję..

Odnośnik do komentarza

Ewelinka mnie też od dłuższego siedzenia przed kompem pobolewa. Do tego jak mały skopie mi jedno miejsce to tylko tam mi brzuch twardnienieje. Mnie też to martwilo ale lekarz kazał się nie przejmować lekkim bólem bo to od macicy właśnie. Chyba że skurcz cię złapie to inna sprawa.
Dziś pogoda w sam raz żeby poleżeć w cieniu na kocyku. Ruszam dziś nad zalew a co ;) nie wykąpię się, nie opalę ale zrelaksuję.
Madzia dzięki za linka skożystam :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

paulinkaa88
Hej mamuśki:-)
Wiem co czujecie budząc się o 5 i nie spiąć w nocy Ja mam tak samo jeszcze przeważnie w nocy dopada mnie zgaga i tylko musztarda pomaga:-) na dodatek muszę spać tylko na lewym boku bo mam zastój q prawej nerce a na plecach nie wolno spać:-(
Mam pytanie czy któraś z was juz była na badaniu krzywej cukrowej ja mam w przyszłym tyg i boje sie żebym dała radę to wypić tak rano bo mi jescze dokuczaja poranne mdłości:-(

Kolejny upalny dzień przed nami wytrwałości dla każdej :-)

Paulinka ja już jakiś czas po krzywej cukrowej i mi akurat pomogła połówka cytryny wciśnięta do tego okropnego koktajlu, trzeba wypić duszkiem i z głowy, jak dla mnie nie było to takie straszne :) dasz rade :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...