Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Daniela ja nie znalazłam nic tańszego niestety :/
Olciak sprawdzić nie zaszkodzi, ja to teraz przewrażliwiona jestem i tez mysle czy nie skonsultować malej z rehabilitantem bo moja pediatra to jakas taks olewająca.
Jeszcze mam pytanko do mamusiek które mają dziewczynki. Moja Niunia ma od pępka w dół taka leciutka brązową kreskę jak ja miałam w ciąży. Czy wasze dziewczynki tez tak maja? :/ zapytam jutro lekarza bo mamy szczepienie.

Odnośnik do komentarza

Ha! Po raz kolejny Wasza pomoc, forumowe ciocie, okazala sie nieoceniona :-)
Ale zacznijmy od poczatku. Ujezdzalismy dzisiaj caly dzien samochodem ciagnac z nami nasze biedne dziecie. Akurat wtedy, kiedy zaczynala zapadac w drzemke, my musielismy pakowac ja do fotelika samochodowego i gdzies jechac. I tak kilka razy. Skoncztlo sie tym, ze po 16 Anielka byla tak rozregulowana i zmeczona, ze nawet noszenie po calym domu nie uspokajalo jej. Ssybciutko sciagnelam wiec polecana przez Was apke sleep baby sleep, wlaczylam dzwieki z brzucha mamy i... W ciagu kilku sekund Babel przestal plakac a po kilku minutach zasnal mocnym snem. Po ok goszinnej drzemce Anielka sie przbudzila a kiedy wzielam ja na rece, podkulila raczki i nozkii sklonila glowke, przyjmujac pozycje embrionalna. Chyba po raz pierwszy od porodu tak sie skulila, bo zawsze to raczej sie wyciaga.
Faktycznie musi pamietac te dźwięki z okresu plodowego, kiedy bylo jej cieplutko i milutko u mamy pod sercem. Dla mnie bylo to niezwykle wzruszajace... :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydovhwfxhp.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki karmiace mm, kieliszeczek z winkiem do ręki... Dziewczyny kp, kieliszeczek z kompocikiem i...pijemy za 2000 stronę;)))

Joanna, dobrze, że nie czekałaś na termin z NFZ, teraz pòjdzie wszystko w dobrą stronę. Głowa do góry.
A jak Laura będzie miała 18 lat, zatesknisz za tym czasem beztroskiego malucha:)

Mamuśka, fajnie byłoby tak sobie posypać;) Niestety przedwczoraj zawialo mnie porządnie i dostałam zapalenie korzonkòw. Kurcze, chodzę wygieta w jedną stronę na zgietych kolanach. Hani na rękach nie mogę nosić, bo od razu nogi się pode mną uginają z bólu. Na szczęście weekend, więc mąż jest w domu i większość obowiązków przejął, ale co będzie jutro?
Może przejdzie troszkę...?

Odnośnik do komentarza

Kurcze tyle stron do nadrobienia a tylko jeden dzień mnie nie było :-P nie pamiętam co miałam pisać ale napewno to ze
Ruda maruda masz prze cudna corcie no rozkosz<3 <br /> Olciak mój też zaciska piastki często czuje się bezpiecznie chyba
I tez ściągnę ta aplikacje bo mam tylko kilka np suszarka odkurzacz a z mamusi brzuszka też chcę ;) mój synuś nie zaprzeczyć kilka dni po skończonych 3miesiącach jest kochaniutki strasznie dużo radości

Odnośnik do komentarza

No to zdrówko mamusie!
No my już 7 tygodni rehabilitacji 2 x w tyg. mamy za sobą... + 3 razy dziennie ćwiczenia w domu ale po 5 min. Wszystko ładnie puściło jeszcze walczymy z napięciem jednej rączki a szyjka i cały bok już ok ;-) też nosimy małą plecami do brzucha z nóżkami do góry to taka pozycja zgięciowa przeciwna do tych przeprostów. Te napięcie podwyższone to faktycznie zmora naszych czasów - chociaż ja przyczynę upatruje w tym że skurcze miałam od 31 tc i to ponoć tak jakby macica cały czas atakowała małą i efektem właśnie może być to wzmożone napięcie...ehh

http://fajnamama.pl/suwaczki/fijqsye.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ei0rt0s.png

Odnośnik do komentarza

Rewolucja współczuję bardzo, moje krzyże tez odmawiaj współpracy :(
Mamuśka, gin mi powiedzial ze ciało kobiety zmienia sie w ciąży przez 9 mcy wiec powinnysmy dać sobie kolejne 9 na dojście do formy z przed dlatego pocieszam sie ta mysla ze główki naszych dzieci tez potrzebują do wyrównania sie tyle samo czasu ile byly nadmiernie obciazane z jednej strony. I tej myśli sie trzymajmy :)
Joanna piękne zdjęcia :)
Moja wspaniała córka pierwszy raz od ponad tygodnia zasnela sama jak kiedys ufff mam nadzieje ze pomalu ten skok sie konczy.

My jutro o 10 pierwsze szczepienie, trzymajcie kciuki dziewczyny i za Alunie i za mnie hehehe bo jakos sie go boje :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...