Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Rewolucja no ciekawe czym będziemy opijać 3000 stronkę :P współczuję Ci:/ pasowałoby rzec: Oszczędzaj się! ale wiem, że to trudne do wykonania (jeszcze przy dwójce!).
Daniela ja niestety też nic tańszego nie znalazłam:/ z uwagi na cenę trochę zwlekałam z kupnem, ale zadowolenie Lusi przekonało mnie, że warto, a zresztą jak przyjrzałam się dokładnie główce maluszka, to widziałam, że trzeba coś zrobić.
Naczytałam się o wadach główek (wiem,wiem, że to niezbyt mądre, ale boję się, że znowu coś przeoczę), zaczęłam rozważać wizytę u neurochirurga.
Inez mam nadzieję, że masz rację. Tak jak pisałam - za dnia daję radę, ale przed pójściem spać zadręczam się i czytam, niedługo chyba sama zmienię kwalifikacje:P
Powodzenia jutro!! Ja szczepienia przeszłam lepiej niż myślałam (synek na szczęście też!). :)
Dziewczyny jak tam po chrzcinach??
Joanna strasznie dużo cwiczeń masz w domu z malutką:/ pewnie tak trzeba, ale domyślam się jakie to trudne :/ trzymam kciuki za efekty!!
Chyba pora szykować się do snu, na dziś starczy tego wszystkiego.
Dobrej nocy :)))

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny A czy mogę ponowic moje pytanie odnośnie śladu po szczepieniach... tym na NFZ. Czy uu Waszych dzieci wyszły jakiez ślady? ? Bo ja szczepilam miesiąc temu A prZedwczoraj zauważyłam na ramieniu ślad. Taki zaczeriweniony jakby mały punkcik. Wydaje mi się ze to w miejscu szczepionki właśnie, ale żeby dopiero po miesiącu wyszedł ??

Odnośnik do komentarza

Widzialyscie ta listę? http://blwmama.pl/?p=685&lang=pl

Co prawda ja raczej fanka zdrowego jedzenia nie jestem a chipsy i frytki to podstawa mojej diety (dopóki nie zaszlam w ciążę, teraz kp i tez raczej daje sobie spokój z takim jedziemy) ale nie sądziłam że tego świństwa jest aż tyle w tych produktach... Zawsze myślałam że płatki kukurydziane to bardzo zdrowe jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Cześć mamusie :)
Czarnamamba oto obiecany link odnośnie odciągania mleczka http://porady-poloznej.pl/zasady-postepowania-z-odciagnietym-mlekiem-kobiecym/

Silv przeczytałam ten artykuł i się przeraziłam...
Trzeba bardziej uważniej czytać etykietki. Choć na produkty "eko" teraz jest duże zapotrzebowanie i na tym, też już zaczęli oszukiwać...
Pozdrawiam Was mamusie w ten chłodny poranek.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry poniedziałkowo.

U nas też tylko ślad po tym szpitalnym, ale później robiliśmy skojarzone, więc w nóżki.

Nam się udało dzisiaj złapać siki :) i M jedzie zaraz zawieźć. Mam nadzieję, że już żadnych niespodzianek nie będzie.

Wczoraj nie było u nas wody od 18 , całe szczęście coś mnie tkneło i nalałam, wiecej niż do kąpieli i całe szczęście, bo w pampersie prezent :)

Ponawiamy naszą prośbę o głosowanie
http://www.nto.pl/plebiscyt/karta/natalia-janusiak,29597,1481548,t,id,kid.html

Z góry dziękujemy :)

Życzymy cudownego dnia, mimo, że przymroziło :) i zdrówka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza
Gość czarnamamba0008

MamaOliwciiKubusia- bardzo dziękuję :)

Dziewczyny, piszecie o tym napieciu miesniowym o rehabilitantach itd...ja juz sama nie wiem co robic bo synek od poczatku wolal lewa str, przy 1 szczepieniu lekarka powiedziala ze jak przyjdziemy za 6 tyg to sprawdzi malego i powie czy mamy isc na rehabiliatcje czy nie, bylismy na II turze szczepien i lekarka stwierdzila e sie poprawilo i jest ok. Ja tez widze poprawe, ale uwazam ze w dalszym ciagu czesciej na lewo patrzy. I jak myslicie zglosic sie do innego pediatry zeby to sprawdzil? Czy do rehabilitanta od razu ? Eh my matki juz teraz tak do konca zycia bedziemy sie zamartwiac o te nasze istotki kochane...;)

Ja odpukac) ciesze sie z nocek, bo maly zasypia zawsze miedzy 18- 19;30 zalezy jak wytrzyma i spi zawsze do około 6;00 , tyle ze z pobudkami na jedzenie ( jak marzę o jednej nocy przespanej ciurkiem ah :) ) o 6 karmie malego i ide dalej spac, z synkiem jest moj NM do godziny 7;45 bo wtedy wychodzi do pracy :)

Obcinam małemu paznokcie (dokladnie przy jego ruchliwosci nigdy nie udalo mi sie obciac... ) a jest taki zadrapany w 2 miejscach na twarzy az do krewki :( eh, jak zyletki ma te paznokietki takie ostre.

Aha, w sobote bylismy na listach do m, suuuper sie tak wyrwac :D

Nie pamietam juz ktora z Was to pisala, ale usmialam sie jak ktorys tatus ubral body a pod to drugie body haha :D

Piszcie co u Was ;)

Odnośnik do komentarza

Czarnamamba to ja mam tak pomysłowego męża... Ręce mi czasem opadają bo co chwile coś nowego wymyśla:-)
Kowalska głosy poszły. Przypominaj się tu codziennie to będę głosować Przez fb. Mój mąż jest kierownikiem w nowinach i to jest cześć całej media presse której częścią jest też Wasza Trybuna i namawialam go żeby zrobił coś żeby Agatka wygrała ale w końcu nawet zgłoszenia nie wysłaliśmy;-) on nie ma czasu bo jak podwójnie ubiera Agatka to już nic innego nie zdąży zrobić;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba008

Silv, haha :-) mężowie sa udani. Ja dzis wstaje rano przychodzę do salonu a tam oczywiście nm przy laptopie a synek na bujaku ogłada tv ehh :-) noi uwaga uwaga jak ubrany: spodnie takie szerokie ma fajne z krokiem " a do tego bluza. Kapturem ( kaptur na głowie :D ) no ale byłam pewna ze pod spodem ma body , podnoszę go zeby nakarmić. Tu bluza do gory i ciałko gole, pytam nm cZenu ubrał sama bluZe i spodnie bez body przeciez ciałko mu wystaje a on na to " no zobacz jak fajnie młodzieżowo wyglada " Haha :D

Odnośnik do komentarza

Od rana jakieś bezeceństwa o uległości - jestem wstrząśnięta Hahaha

Rewolucja trzym sie bejbe! Ja w poprzedniej ciąży miałam rwę i nie mogłam sobie za przeproszeniem doopy podetrzeć , bo skrętu nie starczało

Dla mężów za konfekcyjnie wpadki- mistrz!!! U nas drobiazgi w postaci spodni tyl na przód , ale maź potrafi nawet sobie założyć koszulkę na lewa stronę , także spoksik

Inez trzymam kciuki za szczepienie !

Aneta daj znać jak mąż- bedzie dobrze!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

dzien dobry!
Aneta daj znac co u was... mam nadzieję, że mąz juz doszedł do siebie! trzymamy kciuki i marwtimy się o was.

kowalska w koncu i mi udało się zagłosować, probowałam od sb a to trzeba było AdBlocka wyłączyc żeby się te równania pokazywały :)

kurcze to i ja dołączam do tych "pod". już wiadomo skąd ma synek oczy po tatusiu :D

Krzyś dziś spał ciut lepiej b budził się co 1.5 h ale pierwsze nocne jedzenie już o 23 chciał - szok bo nigdy nie jadł wczesniej niż o 2. Czy wasze "skokowe" dzieci jak jedzą wiecej w nocy to dostają mniej w dzień? Bo nam ostatnio wpada jedno karmienie w nocy dodatkowo i nie wiem czy to w sumie nie za dużo jedzenia na dobę?

Postanowiłam kupić i podać ten syrop gastrolus na ulewanie,w koncu juz prawie 4 miesiące a nadal ulewa, moze w koncu trzeba działać. Czy któraś mama to podaje? jakie efekty?
Sorry za tyle pytan...

Poczytalam tego bloga o jedzeniu - niestety zaskoczona nie jestem, przy cukrzycy ciążowej zaczełam bardziej czytać etykiety i ten dziadowski syrop glukozowo fruktozowy jest wszędzie! A po tym to mi dopiero cukier skakał. Teraz staram się unikać jedzenia z tym dodatkiem, tak samo jak się bronię przed olejem palmowym. Ale niestety łatwo nie jest. tak samo jak czytałam o parowkach dla dzieci - że często nie spełniaja norm i ten ogrom tłuszczu w środku nikomu na zdrowie nie wyjdzie a na pewno dzieciom... Więc trzeba wybierac po prostu dobre wędliny, a nie te z napisem "dla dzieci".

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ale macie tempo:) Aneta mam nadzieję że z mężem wszystko w porządku? Moja Hania skończyła wczoraj 3 msc i pobiła rekord spania-9godz. Byłyśmy na mszy a potem mielismy gości i Hania tak się rozgadala:) w sobote byłam z nią u neurologa jejku badanie drastyczne dobrze że mój M ze mną był bo staranie plakala i 2 razy lekarza posikala ona właśnie w prawą stronę się odchyla ale powiedzial że to lekka asymetria i na razie nie ma potrzeby rehabilitacji do 4msc powinno się wyrównać a i przekładać główkę i oczywiście więcej na brzuszku ja się nie wyrowna to wtedy do rehabilitanta. U nas dzisiaj rano śnieg padał no to się zacznie opatulanie na spacery ja muszę coś pomyśleć bo mój kręgosłup nie daje rady znosić wózka

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

No to dziś spacer w szronie. Hania właśnie drzemie, później mleko i spacer - mam nadzieje, ze pośpi.

U nas też jedna strona ulubiona, ale walczę z tym odwracając ją w łóżeczku.

Hania dziś dwa razy się budziła ale zasypiała po odłożeniu do łóżeczka SAMA :) no i do 8 pospałyśmy więc cuuuuudownie! Pierwsza drzemka do kitu bo płacz straszny ale teraz usnęła sama. Sekret tkwi we... Własnym kciuku młodej. Od wczoraj skapnęła się, że go ma i wie już ze w chwilach niepokoju on pomaga. No i teraz szalona matka z jednej strony się cieszy bo Hania częściej sama zasypia a z drugiej boi się o jej zgryz :( Czy któraś z Was też tak ma z dzieckiem i jego miłością do kciuka? Potem trudno odwyknac, co? :(

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

Hahaha to ja bylam ta dominujaca bo maly podobny do mnie :D Kowalska test swietny :D glos oddany na malutka.

Aniu u nas tez maly ulewa ale od tygodnia. Dzis bylo ok i zadnego takiego porzadnego ulania wiec poczekam do srody i jak zacznie znowu to w srodw na szczepieniu doradze sie lekarza i Ci powiem co powiedzial.

My po spacerku ale cieplo ubrani i bylo super :)
Dzis robie pierwszy raz w zyciu zupe serowa :D ciekawe jak wyjdzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...