Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

JUSTYNKA to jeszcze ja z buziakami dla Tosi :*

KADAGA ja tam nie wiem. Kiedyś jej dałam mleko w butelce i piła. Więc nie mam problemu :) Butelkę mamy z lovi a mleko Bebiko. A wodę pije z kubka tt takiego kapka-niekapka najzwyklejszego. Kciuki oczywiście bedziemy trzymać.

U nas obiad to też ładnie wchodzi.

KASIA moja jak miała taki czas ze darla się/wrzeszczala zamiast mówić to za każdym razem pod koniec dnia była zachrypnieta.

Kochane moje starsza córka mnie zarazila takim katarem ze padam :/ ehh :/

EWELAD no ja wymiekam przy twoich postach ostatnio :) do Maca na chrzciny :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Rewolucja Ewelad ma rację! Do jakiegoś fasta ich zabierz, powiedz że mają 20zł do wykorzystania na zarlo i ze za godzinę konczycie i imprezę. Chciałabym zobaczyć minę takich gości :-)

Kasia zdrówka dla Zuzi i mmadzia dla Ciebie oczywiście też, co by się Agatka od Ciebie nie zarazila

kadaga oczywiście kciuki mocno zaciśnięte :-)

Mierzylam dzisiaj stopkę Ewuni i ma 11cm więc tak chyba normalnie co?

Aaa dziewczyny we wtorek idę z koleżankami do kina. Już bilety zamówione więc odwrotu nie ma. A cieszę się jak głupia i boję jednocześnie bo pierwszy raz wychodzę gdzieś bez Ewy a to będzie 18-21 i nie wiem jak mój mąż sobie da z nią radę. Najwyżej szybciej seans skończę jak coś będzie nie tak

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie też tak myślę, że Kazio mój nadrabia.... bo w niektóre dni to naprawdę mało zjada, a w nocy za to peeeełneee butle!! Muszę więc przeczekać :)) choć to już trochę trwa :/ no ale wszystko trzeba przeżyć!
MamaEwy mój mąż jak ma wolne, to też chętnie spacerkuje z brzdącem i ja się zastanawiam.... bo mnie np. zawsze jakoś tak rozczulał widok bobaska z tatą... :D :D może wózek przyciąga spojrzenia :P ehh, bredzę :) Gratulacje dla Ewci :*
Kasia mam nadzieję, że to zwykła chrypka i do jutra już minie :))
Ewelad Kazio ostatnio na kaszki pogniewany był, wcześniej też raczej kiepskawo je wcinał, a i mleko z kleikiem było beee... więc pozostaje mi schabowy do wypróbowania :D hahahah pewnie by wszamał, bo jak tylko widzi jak my coś jemy, to dziubka otwiera raz po raz :))
Kadaga daj znać po wizycie!!! kciuki zaciśnięte!!
Mmadzia nie daj się chorobie - zdrówka!!
Rewolucja pojedzone? :))

Odnośnik do komentarza

Witamy:)
Podziwiam Was kochane że tak systematycznie piszecie, ja czytam i głupio się tłumaczyć ze brakuje czasu żeby się odezwać .. . a to goście, a to trwający od jakiegoś czasu w różnym nasileniu lęk separacyjny a na dodatek przedmiotem wielkiego pożądania przez Piotra stał się mój telefon wiec trudno coś przy nim napisać. Wieczorami to jestem ostatnio tak zmęczona ze padam. Piotr budzi się w nocy czesto. Cześć z Was któregoś dnia pisała że dzieciaczki tak fajnie przesypiaja noce że u nas to w porównaniu do tego katastrofa. No ale potem dla pocieszenie inne pisały ze tez różnie z nocami bywa. Ja dzisiaj o 19 podałam kaszkę a 20 jeszcze tradycyjnie cyc na dobranoc i zobaczymy jak to będzie. Bo tak pobudki co 2 godziny a od 3 w nocy to w zasadzie karmienie ciągle. Niby nie jest źle bo mały śpi i robimy to na spiocha ale już czasem mam dosyć. Z drugiej strony kocham tą naszą bliskość w czasie kp.
U nas też z obiadkami różnie, w sumie to za dużo nie je, czasem nie chce w ogóle, czasem na siłę parę łyżeczek ale trzeba przeczekać. Bardziej interesuje się co my mamy na talerzu i nasze ziemniaczki czy rosolek są o wiele lepsze od piotrusiowego jedzenia.
Najlepsze życzenia dla naszych jubilatow. ;)
Dla przygotowujących się do chrztu wszystkiego dobrego, niech się wszystko ułoży i wypali. Dla mnie to odległe czasy bo było to w połowie października. Stres był duży.... gości przeszło 40 osób no bo albo tyle albo tylko chrzestni bo tak to takie zależności. Impreza w lokalu no i szwagierka M niezadowolona bo w jakby było w domu to jej dzieci miałyby co robić a tak to im się tak nudziło...
Kaszka nie pomogła bo już się karmimy.
Juz się do niczego dzisiaj nie odniosę bo padam, postaram się jutro naprawić. Mam tylko pytanie czy któraś z Was podjęła juz próby sadzania na nocnik. My jeszcze nie ale kuzynka z synkiem niewiele starszym od jakiegoś czasu już próbuje no i z częściowym powodzeniem. No i szkoły w tej kwestii są różne, kiedyś w Dzień Dobry TVN były matki i opowiadały no treningu czystości kilku miesięcznych dzieci... Moi starsi nauczyli się krótko po 2 urodzinach i uważam że dopiero wtedy byli gotowi... Pa:)

Odnośnik do komentarza

Mamaewy na co idziesz? Ja chodzę co tydzień podczas swego wychodnego

Mamuśka może inny rodzaj kaszki? Bo ja czasami daje porcje zbóż bobovity i widzę , ze odkąd poznał smak kaszek nominal to tamte podchodzą gorzej, mimo ze lubi słodki smak , ja bym próbowała , bo jako matka wyrodna lubię w nocy spać

Agnieszka ja starsza córkę zaczęłam sadzać ok roku, jak siedziała fajnie i nawet nam to poszło , oczywiście potem było pare kryzysów , ale uważam ze czas był dobry i ona była gotowa

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hey mamuśki, ostatnio tylko pytam, zamiast też odpowiadać, ale jakoś nie mam ochoty włączać laptopa.
Czy są nadal jakieś fasolki bez ząbków? tak mnie ta sytuacja stresuje, że chyba na głowę dostanę ;/
a i jeszcze jedno.. jaki zapach z ust mają wasze dzieci?

Odnośnik do komentarza

Ewulka u nas są dwa ząbki wyszły w krótkim czasie prawie 2 m-ce temu i od tego czasu cisza. Czasami i roczniaki bezzebne także nie stresuj się (wiem łatwo pisac). Co do zapachu, to właściwie żadnego nie czuje u Lidki. No chyba, ze się jej beknie:D Zwłaszcza jak po rybce, to jest czad... :)
Pediatra po południu, a ja już osikana z niepokoju:(

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zx6py1rmb.png

Odnośnik do komentarza

Ewulka nie stresuj się, moja córka ma 8 miesięcy i tydzień i nic a nic... Nie martwię się póki co... Ponad to ona nie siedzi, nie raczkuje, nie przyjmuje nawet pozycji do raczkowania. Pediatra mówiła mi kiedyś że zazwyczaj zeby wychodzą ok 6 miesiąca i później jeden ząbek na miesiąc, czyli naszym maluszka wyjdą 2 lub 3 od razu :-) jak coś Cię niepokoi to możesz wybrać się do stomatologa żeby zobaczył czy coś się zaczyna ale to chyba zbędna wizyta. Ja stwierdziłam że jak do roku nie wyjdą to pójdę. Ale może bezobiawowo u nich to przechodzi i z dnia na dzień wyjdzie ząbek ;-)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za słowa otuchy... będę czekać. Olek pięknie pije z niekapka tak szybko wypił 60ml soku z banana że nawet nie zauważyłam :P

Czasami się zastanawiam czy jestem dobrą matką, czy prawidłowo odżywiam. tak mnie coś wzięło dzisiaj.. heh

Odnośnik do komentarza

Ewulka ale z drugiej strony to ja pomyślałam wczoraj ze fajnie ze nie ma jeszcze zębów, bo tak słodko wygląda, a jak już będą zeby to już takie "dorosłe " te dzieci, ale też słodkie bo kuzynki córka ma dwa na dole i tak fajnie wygląda jak się śmieje :-) także czekamy czekamy i się nie denerwujemy. Chociaż ja wczoraj od kuzynki usłyszałam że może powinnam iść z nią do stomatologa bo może się przebić nie chce, bo ręce do buzi wkłada, ale nic się w tej buzi nie dzieje to po co. Jeszcze od babci wczoraj uslyszalam że ona powinna już siedzieć jak skończyła pół roku... Masakra.. Jednym uchem wpuszczam drugim wypuszaczam.
Co do zapachu to raczej taki normalny, a coś Cię niepokoi?

Odnośnik do komentarza

Moja ma dwa żeby i najlepsza jest jak ta dolna szczękę tak wystawia z tymi dwoma zębami :)

Nie stresujcie się dziewczynki. U nas wyszły dwa w odstępie dwóch tygodni a było to już dawno temu i teraz nic. Dzieci naprawdę mają jeszcze czas tak samo jak z siadaniem czy raczkowaniem. Kochane luz :***

Kupiłam chusteczki do pupy takie jak miałam w szpitalu jak się Żaba urodziła i tak mi zapach przypomniał jaki to borocek malutki był :) A teraz kawał baby hahaha :)

A propo zapachu to z buzi chybanormalnie. Bo ja wiem. Z rresztą póki co wszelkie zapachy Agatkowe mi odpowiadają :)

Dzięki dziewczynki za wsparcie dziś już z katarem lepiej. Nie wiem co to właściwie jest bo u starszej i u mnie jeden dzień glutow po kolana a na drugi dzień przechodzi... na szczęście :)

Mała wstała. Będę później. Buziaki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Ewald dziękuję za odpowiedź w sprawie nocnikowania. Jestem ciekawa zdania innych mam w tej kwestii.
Ewulka Maama musimy być spokojne i cierpliwe, dziecko to żywa istota nie zaprogramowana maszyna i każde ma prawo rozwijać się w swoim tempie. Mój Piotruś jeden z najstarszych wśród naszych fasolek (z 1 sierpnia) a nie raczkuje, nie stoi, sam nie siada, ma tylko dwa zęby, zupek prawie nie je no i słabo śpi w nocy... No ale posadzony pięknie siedzi i jak ma kogoś bliskilo siebie fajnie się bawi, wie ze piłkę można turlac, naciska od góry baczka, robi pa- pa, kosi- kosi, część no i jego fetysz to moja komórka. Jak juz ja dostanie na chwilę to tak śmiesznie przesuwa palcem po ekranie. Odnośnie jedzenia tez mam czasem wątpliwość czy wszystko robie ok.
KADAGDA powodzenia u lekarza, daj znać co powiedział. A te badania to były w związku z tym pomarańczowym noskiem o którymś kiedyś pisalysmy? U nas to zabarwienie zeszło, Piotruś ma taką ciemniejsze cerę ale już nie taki pomarańczowy odcień. My też mamy skierowanie na badanie krwi ale jakoś nie mogę się zebrać....
Mały śpi na rączkach odkładam go, może trochę pospi a ja coś ogarnę, potem idziemy na dwór, a co, pa:)

Odnośnik do komentarza

Ewulka, my też bez zębów, naprawdę się nie stresuj. Co do zapachu to czasem po mleczku jest wyczuwalny, później to nic nie czuję.

Agnez, Nocnik już zakupiłam dwa miesiące temu, bo myślałam że na 7 miesięcy Agatka będzie siedzieć, ale nic z tego. Raz jak ją posadziłam to bardzo płakała. Więc teraz czekam kiedy zacznie stabilnie siedzieć i znowu spróbuję. Najważniejsze by nic na siłę.

MamaEwy, ja w kinie nie byłam od lipca zeszłego roku. Ciekawe kiedy się wybiorę. Zawsze chodziliśmy z mężem, teraz nie mamy z kim zostawić malutkiej.

Odnośnik do komentarza

Mmadzia, zdrówka :)

MamaEwy, tak i jeszcze jak pokażą paragon, będą mogli z kibla skorzystać :)
Idź do tego kina i nie stresuj się. Mąż sobie ze wszystkim wspaniale poradzi :)

Mamuśka, uważaj na te spacerki mężusia, bo to mi wygląda na "podryw na dziecko" :)
Pojedzone :) szarlotka na ciepło z lodami i bitą śmietaną :) pycha. Pół kilo do przodu, ale restauracja zamówiona i menu wybrane :)

Agnez, nawet do głowy mi nie przyszło, żeby sadzać małą na nocnik. Poczekam aż zacznie dreptać i będzie bardziej rozumna :)

Ewulka, my nie mamy jeszcze ząbków. Słyszałam, że im później wyjdą, tym dłużej będą zdrowe...ciekawe ile w tym prawdy...?
U nas zapach bez zarzutu, ale powiem Ci, że u Jasia, w momencie gdy pojawia się jakaś infekcja, zapach z ust się zmienia. Wtedy szybko reaguję .

Mamaama, eh...te dobre rady...dobrze, że wypuszczasz drugim uchem. Zuch dziewczyna!

Gratki dla Ewci :)

Rose, dziś załatwiliśmy restaurację. Moja znajoma ma małą restauracyjkę z jedną salą. Z początku nie myśleliśmy o niej, bo max 20 osób pomieści, ale jak się okazało 6 jeszcze się jakoś dokoptuje. Jedzenie super, obsługa również, także jestem bardzo zadowolona. Dzięki ;)

Ewelad, myślę, że moi kuzyni woleliby maca, niż jakiekolwiek wykwintne potrawy :) Ciotki by na zawał padły, więc...oszczędzę je :) Tak bardzo mi jeszcze za skórę nie zalazły :)

Kadaga, trzymam kciuki. Daj znać jak wyniki.

Odnośnik do komentarza

Witam dziekuje Wam za odpowiedź. Uspokoiłyscie mnie co do tego siadania. Ale Hania zaczyna raczkowac i coraz czesciej na kolankach probuje sie przemieszczac:) wiec chyba ona najpierw bedzie raczkowac a potem siedziec. Co do zaparc to nie daje jej ryzu ani marchewki i staram sie unikac produktów zapierajacych. Pije duzo bo po 230ml wody soków nie pije bo nie smakuja jej. Co do obiadkow to i sama gotuje i w sloiczkach bo juz sama nie wiem co z tymi jej zaparciami i po czym gorzej w zasadzie roznicy nie widze. A macie jakies fajne przepisy? Mi sie pomysly koncza. Ale Hanie kaszki bardzo lubi poza manna tego jakos nawet jak jej owoca dodam to nie chce jesc. Ja uzywam tych z sunbaby najtaniej w auchanie znalazlam a i ostatnio w gemini kupilam z bioland lebenswert pszeniczna. A wlasnie dajecie normalnie kaszki z glutenem? Bo ja wprowadzalam gluten a teraz normalnie je po 150-200ml kaszki z glutenem typu pszeniczna, jęczmienna, orkiszowa i normalnie toleruje. Wczesniej myslalam ze moze te kaszki zaparcia powoduja ale robie takie lejace i lyzeczka daje a jak zrobilam przerwe to i tak dalej zaparcia byly. Gdzie kupujecie mieso? Bo ja z tym mam problem wiec ze sloiczkow dawalam ale teraz normalnie w miesnym cielecine kupilam, kure na wsi 1 udalo mi sie dostac, krolika niedlugo tez bede miala ale co z reszta? Indyk, wieprzowina itp.? My na razie z nowych produktow to wprowadzamy zoltko i na razie ok. Po 8 msc chce wprowadzic rybe. A po 10 cale jajko. Pochwale sie ze Hania mama zaczela mowic przed swietami, potem jeszcze doszlo baba i papa. A na tata caly czas moj M.czeka:) Hania pije ladnie z niekapka i od wczoraj z bidonu ale dostala ostatnio lovi 360 stopni i zobaczymy jak ten sie sprawdzi. No i w niedziele odbyl sie chrzest:) Corcia byla grzeczna i nie plakala tylko pol mszy wolala mama na caly kosciol:)

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

ewelad na lowce i królowa lodu idę. Lubię takie bajkowe filmy :-) ps nie wiem o czy ja wczoraj myślałam Ale idę jutro a nie we wtorek :-D

Rose ja też ostatnio byłam w kinie miesiąc przed porodem dlatego się cieszę jak głupia. A tym bardziej że mąż zgodził się z Ewą zostać na własną odpowiedzialność :-)

ewulka już pisały, ja powtórzę- musisz wrzucić na luz. U nas 2ząbki wyszły jeden po drugim w odstępie jednego dnia bez żadnych objawów. Zapach z ust- normalny, no chyba że beknie po lososiu :-D

A co do umiejętności to Ewa jakoś wszystko prawie ze naraz się nauczula i niestety to się na spanie przekłada. Śpi bardzo niespokojnie a jak się przebudzi przez sen to momentalnie pozycje do raczkowania przybiera

agnez ja mam plan ze na wakacje będę Ewę odpieluszkowywac (tak to się pisze?:-) akurat ciepło będzie i pewnie już będzie chodzić więc myślę że to będzie idealna pora na nocnik. Już nawet majteczki treningowe jej znalazłam :-) no ale oczywiście planu planami a życie zweryfikuje czy się uda

lolka dobrze ze chrzest się udał. Jak masz fajnie ze Hania mówi mama. U nas tylko tata caly czas. Czasami dziadzia a od dzisiaj też baba. Na mamę przyjdzie mi poczekać...

rewolucja super ze lokal wybrany. Tak więc jeden stres mniej :-)

Mamuska ja też czasami myślę czy mój nie idzie do parku spacerować żeby pokazać laskom jako to z niego troskliwy tatuś :-D a tak na serio to widzę jak tylko wychodzą ze duma go rozpiera ze ma taką słodką córeczkę która nie dość ze podobna do niego to jeszcze namiętnie tata wola :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

hej Mamuśki! Meldujemy się z parku. Pogoda u nas przepiękna. Niech już tak zostanie!

Ania125 nie przejmuj się chrzcinami wszystkim i tak się nie dogodzi. Ja juz powiedziałam ze roczki będą dwa bo nie chce się później wkurzać. Teściowa będą mieli u siebie w mieście to odejdzie problem dojazdu i dostaną schabowe w jakiejś restauracji to może nie będą marudzić.

Mama Ewy zazdroszczę kina chociaż ja wczoraj miałam wychodNe z koleżanką i stwierdzam że muszę częściej. Tez się trochę strrsowalam bo ostatnio mieliśmy próbę przed chrzcinami i syn miał spać a został z wujkiem Noi musieliśmy lecieć bo była histeria. Mamie serce się krótko jak usłyszała ten płacz. Ale wczoraj tatuś ładnie uśpić. Fakt ze na rękach ale wszystko było ok. Noi I powoli trzeba chyba dzoeci przezwyczajav ze mama nie zawsze jest obok bo niedługo macierzyńskie się skończą.

Odnośnik do komentarza

Macie rację wrzucam na luz!
Mój syn uwielbia stopy, heh czy to moje czy m, skrada się do nich i chce ugryźć. Najlepsze jest to jak mu czegoś zabraniamy albo musimy zabrać wtedy mały terroryst albo krzyczy albo tak mocno przytula i gryzie. Póki co to mi się to podoba, ale pewnie jak już będą ząbki to takie ugryzienie może zaboleć.

Zapach z ust normalny.

Muszę właśnie młodego przenieść na matę bo już mi stopy całuje :P

My też planujemy w wakacje oduczyć pieluchy. Syn kuzyna m ma 2,5 roku i nadal łazi z pampersem ;/ nikomu nie chce się uczyć.

Lolka - ja też podaję normalne kaszki z glutenem od jakiegoś czasu. Teściowa moja gotuje też manne z żółtkiem i nic się nie dzieje.
Z mięska to cielęcina, indyk i kurczak. Kupuję w normalnym mięsnym.

Idę przebrać pieluchę bo czuję koopę :P

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
Maly drzemke zalicza, a ja sie polozylam na kanapie i relaksssss :)

MamaEwy moze tez sie skusze na ten film bo lubie takie filmiki :) a co do wyjsc ja tez musze zaczac znowu wychodzic bo kiedys "odprezalam sie" czesciej a teraz tak te dni leca a potrzebujemy milych chwil i chwil zapomnienia mimo, ze kochamy te nasze szkrabki :)

Kadaga kciu trzymamy za wizyte u lekarza. Bedzie dobrze!

Madzia co do przypomnienia zapachu maluszka po porodzie to u nas w szpitalu kapali go w plynie musteli a wiec skonczy sie hipp i kupie mustelle.

Wam tez na tak dlugo te zele starczaja? Bo ja kupilam w styczniu zel hippa i jest go jeszcze pelno a kapiemy malutkiego codziennie i cialko i wloski.

Ewulka nie stresuj sie tyle :) kazdy maluszek ma swoj rytm rozwoju. U nas tez bez zabkow i tez bez raczkowania. Ale tak mysle, ze malo na brzuszku maly byl kladziony wiec to moze opoznia raczkowanie bo za slabe cialko.

Ewelad z tym pomyslec dla Rewolucji na chrzciny wygralas :D kocham Twoje pomysly i wypowiedzi :D

Co do stopek malutkiego to maja 11 cm.

Justynka sto lat dla Toski, spoznione ale szczere :*

Mamuska przyjrzyj sie tym spacerkom meza haha ale mojego tez zaczepiaja jak chodzi z malym i ostatnio bezczelna laska zaczela w sklepie swirowac do niego i malego a ja stalam odwrocona 2 metry dalej i zabilam ja wzrokiem :P

A co sie dzieje z Truskawka, Patrycja, Madzikiem i Kasiami?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Ehh kochane za bardzo się chyba pochwalilam rano bo niestety czuję się fatalnie. Kataru faktycznie mało ale stan ppdgoraczkowy i ogólnie mi koszmarnie... :/

Z nocnikiem to niby się powinno dziecię przyzwyczajać jak już siedzi. No ja jakoś nigdy tego nie stosowalam. Dopiero jak trochę rozumne dzidki były. No i najlepiej zawsze po przebudzeniu siup na nocnik bo wtedy na pewno siku będzie :)

Coś gdzieś jeszcze chciałam ale mózg mi nie pracuje już chyba... :/

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Wiem co jeszcze chciałam wam napisać. Mój M był dziś na zakupach i kupił dla córki rajstopy chłopięce rozmiar 62/68 i komplet getrow a w szafce mamy identyczny te same kolory. No ja nie mogę... dobrze ze rajstopy się rozciągają to jeszcze ubierze a getry to będzie wyglądało jakby w kółko w jednych chodziła... ot taki tatuś :D

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki.

Niestety u nas chrypki ciąg dalszy i jutro idziemy do lekarza. Na domiar złego Zuzia pogniewała się na maseczkę do inhalatora i jak tylko próbuję ją jej do buźki przysunąć to ryk jest taki, że klękajcie narody. Zamówiłam smoczek na allegro, może to zda egzamin.

W ogóle jakaś dzisiaj sfrustrowana byłam do południa, ale teraz już jest lepiej, pewnie dalej zespół napięcia przedmiesiączkowego, wrrrr.

U nas dolne ząbki wyszły praktycznie bezobjawowo i pojawiły się w styczniu, za to górne, masakra, wychodzą teraz.

Ja jeszcze nie zastanawiałam się nad odpieluszkowywaniem, ale zacznę dopiero jak mała będzie rozumniejsza.

A ja nadrabiam moją mgr, bo w czarnej doopie jestem, zaczynam się nastawiać na obronę we wrześniu, choć jak znam siebie to zepnę poślady i po nocach będę siedzieć, żeby tylko się wyrobić.

To na razie tyle co u nas.

Odnośnik do komentarza

Hey Mamusie !
U nas dzisiaj była piękna pogoda, dwa razy na spacerze byliśmy ;)
Dzisiaj dałam Małemu wyżej oparcie ze spacerówki (pierwszy raz!) I miał cały spacer buzie otwartą szeroko i oczy jak 5zł :D
Tak jakby pierwszy raz na dworze był haha :-)

Co do nocnika- my dostaliśmy taki wypasiony w prezencie- takie dokładnie male WC :D
Ale póki co nawet nie myślę żeby go wyciągać.

Zapach z ust- chyba normalny, nic nie czuje szczególnego :)

Stopki oczywiście zapomniałam zmierzyć :/

Zęby u nas wyszły jak miał 6msc i teraz cisza. Nic się nie dzieje.

Jutro idę prywatnie do pediatry na oględziny. Chce żeby Pan dr obejrzał Małego i ocenił rozwój itd itp.
Będę spokojniejsza jak specjalista powie ze rozwija się wszystko OK :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...