Skocz do zawartości
Forum

drucilla

Użytkownik
 • Postów

  0
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  R-ów

Osiągnięcia drucilla

0

Reputacja

 1. Cześć i czołem -coś tam poczytuję, ale jakoś mi nie bardzo - generalnie pozdrawiam wszystkie Iwonek trzymam kciuki za rozwiązanie!! Magda oby Ci jak najwygodniej ciąża minęła!! No i ja się też wpisuję na listę ciężarówek - rozpakowuję się w lutym ;)
 2. Ello! kupę czasu mnie nie było- zaliczyłam z Ufo szpital na świętach, Królu ok - ogólnie weszłam tutaj i oczy mi wywaliło ze zdziwienia. wszystko nowe - nie do końca dobre. szkoda nic- lecę sie uczyć, bo niebawem czeka mnie zakończenie kursu 3 stopnia migowego. powoli zastanawiam sie co zrobić, żeby zawodowo zajmować się językiem migowym...
 3. dobry! znowu wykorzystuję opiekę na dziecko chore niech mnie ktoś uszczypnie! kiedy te gady przestaną chorować a tak ogólnie to skończyłam karmić piersią. źle mi z tym, ale teraz jest najlepszy czas - Królu jeszcze nie jest na tyle kumaty, żeby wymuszać cycka, a już nie jest mu cycek niezbędny (teraz niezbędne mu jest noszenie na rękach) zajadam zle samopoczucie nutellą...
 4. u nas kto potrzebuje auto ten odśnieża. czasem jak potrzebuję a pada, to mąż mi dzień wcześniej wieczorem zdejmuje śnieg, a rano ja tylko zdejmuję to co napadało - ergo szybciej mi i wygodniej. a co do oleju - jak miałam stare auto (Uno) to też sama wymieniałam. żadna filozofia, żeby tylko pojechać na podnośnik i nie spuścić sobie gorącego. tego mnie jeszcze tato nauczył jak byłam szczeniakiem. teraz jak mamy nowy samochód to już serwis załatwia.
 5. Julek jest jak psów! zwłaszcza dziewczynek tak w wieku 5-7 lat. Jak w lecie byłam w przedszkolu zapisać młodą, to dzieci były na polu - mama jakaś przyszła po swoją Julkę, i jak pani zawołała po imieniu, to głowę podniosło (nie przesadzam!) chyba 5 -6 dziewczynek.
 6. Life's a treat - nie tylko moja starsza to lubi, ale i ostro tańcuje do tej piosenki młodszy. Jsa też bardzo lubię - mąż też
 7. drucilla

  Zapytanie?

  TasiktaaaaaaPrzyklejenie wstążeczki nie byłoby chyba dużym problemem Albo zamiast komunikatu z bobikiem na jeden czy dwa dni zapalić swieczke dla Antosi.... no jasne - nikt nie każe bić w dzwony i zmieniać szaty graficznej całego portalu. Detal by wystarczył -zwłaszcza, że odeszło dziecko jednej z osób która swoimi postami TWORZY to forum.
 8. U nas od początku jest Elmex.
 9. Na te Święta życzę Wam wszystkim spokoju.
 10. ja Wam życzę na te święta spokoju. I miłości
 11. Tosia to taka mała dziewczynka. Jej rodzice dowiedzieli się w Wielki Piątek w tym roku, że mała ma nowotwór. Walczyli wszyscy przez 8 miesięcy.
 12. Dosia dziękuję za modlitwę ... i proszę o więcej - tym razem za spokój duszy Tosi. umarła
 13. dobry!!! się nei odzywam niestety i nawet nie poczytuję, bo nie mam czasu qrvia!!! dziecki mam chore, siedze w domu - o, dizś idziemy na kontrolę. Poza tym za tydzień mam egzamin z II stopnia migowego. Ja pierdziu, dowalili nam materiału, skrócili czas a jeszcze ANI RAZU na tym stopniu nie przyprowadzili na zajęcia osoby głuchoniemej. aaa- bez komentarza, kurde zdam jak sobie namaluję i przykleję chyba. A jeszcze jedna prośba - bardzo Was proszę pomódlcie się za Antosię. Żeby Bóg pozwolił jej przeżyć i zabrał od niej chorobę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...