Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Veronica wiem ze jest ci przykro i ciezko ale placzac z dzieckiem pogarszasz sprawe.Dziecko nie wie o co chodzi i mysli ze jest zle jesli i mama placze. Glowa do gory ,gadaj wyglupiaj sie staraj sie nie myslec o tym az tak zle. Pamietaj ze to ma pomoc. Moze sprobuj z kims jej to zakladac w sensie jedna osoba zaklada a druga odciaga jej uwage . Pare razy i sie przyzwyczaji ,mi tez by nie pasowalo gdyby mi cos zakladali sztywnego:) Najpierw sie ty przygotuj psychicznie a pozniej mecz dzidzie..... bedzie dobrze .3 mam kciuki.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :)

Ja znów wieczorową porą, bo w ciągu dnia tak mi szybko czas leci, że nie ma kiedy laptopa włączyć. W przyszłym tygodniu będę mieć więcej czasu, bo będę mieć tylko 1 dziecko :D
Cieszyłam się na ten weekend, bo miała do nas przyjechać teściowa, a my z K. mieliśmy pójść do kina, na zakupy szkolne i ciuchowe (marzy mi się np. kolejna sukienka :D), a teściowa powiedziała, że nie da rady przyjechać i przyjedzie za tydzień. A to bez sensu, bo wtedy w sobotę wrócą starszaki z obozu i będzie rozpakowywanie, pranie itd., a potem pakowanie, bo w niedzielę jedziemy na rodzinne wakacje, więc co nam po jej wizycie. W takim rozgardiaszu nawet nie będzie czasu na wyjście do kina. Szkoda, że teraz nie przyjedzie, bo plany padły, ale jakoś damy sobie radę bez niej, kino poczeka, a zakupy mogę zrobić sama :)

Widzę, że znów temat tatusiów się przewinął. Ja mogę nadal męża chwalić, więc to chyba dobrze o nim świadczy :D. Dalej w nocy wstaje zmienić pampka, gdy ja robię butlę. Popołudniami i w weekendy jak Jasiek marudzi to się nim zajmie, żebym ja sobie odpoczęła, ale zamiast np. poleżeć, to wtedy robię to na co mi czasu brakowało w ciągu dnia (kobieta zawsze ma coś do roboty, bo facetowi jak się powie - odpocznij, to się położy). Dobrze, że K. miał okazję zobaczyć w weekend jak Jaś daje w kość więc w tygodniu jak powiem, że Jasiek miał ciężki dzień, to mnie rozumie i nie wypomni, że obiadu nie ma ;). Więcej męża nie chwalę, żeby mi się nie zepsuł :D



beaciaW
Nie wiem skąd znajdujesz w sobie energię dla 3 chłopaków :D

To trochę tak jak bezdzietna dziwi się koleżance, która urodziła skąd ma siły na nocne wstawanie do dziecka, a potem na pranie, sprzątanie itd. Po prostu matka, jak pisałaś, jest jak cyborg :D, zawsze da radę, no prawie zawsze ;)


emwro

Czy u Was też chodzą z "wizytą środowiskową?". Na szczepieniu pielęgniarka pow.mi, że jak Damian skończy 2 mce przyjdzie na przeszpiegi ;)

Nic mi o tym nie wiadomo. Może w Krakowie nie chodzą ;)



monika1709
Dziubala ma dwoje starszych synow mysle ze potwierdzi ze wszystko sie zmienia u takich malenstw

Potwierdzam :D. I w ciągu pierwszego roku życia takich zmian jest najwięcej. Do jednych nie zdążymy się przyzwyczaić, a już jest następna zmiana. Ja na tę zmianę mówię "etap" ;)

Odnośnik do komentarza

Jasiek od kilku dni ma produkcję śliny, dobrze że jeszcze po brodzie mu się nie leje :D. I od kilku dni też się „bije” po twarzy, dziś już widziałam po co – chodziło o to by trafić łapką do buzi i ją sobie pomemłać. Wreszcie po kilku dniach treningu dziś od razu za pierwszy razem trafiał łapką do buzi, bez "bicia się" :D. Potrafi smoczka wypluć i łapkę wsadzić, czyżby była smaczniejsza :D? Chyba zaczyna się etap poznawania ciała za pomocą buzi :D, potem zacznie się wkładanie zabawek do buzi ;)


Chyba 3 dni temu Jasiek pierwszy raz wypił mineralną niegazowaną. Akurat skończyło mu się picie w butli, a w czajniku nie miałam wody, więc na szybko nalałam mu tej mineralnej. Wypił z chęcią :). To może mu urozmaicę picie o mineralną, bo tak to pije wodę przegotowaną i czasem rumianek. A co piją Wasze dzieci i ile ml na dzień?


Beacia, wyrobiłaś prawko?
Ja Jaśka też rano (od poniedziałku do piątku ;)) biorę do łóżka i dosypiam, Jasiek też śpi, a jak nie śpi, to czuwa, a ja przynajmniej mam go pod ręką i mogę na bieżąco podawać smoczka, którego on z lubością wypluwa :D. W soboty i niedzielę K. bierze Jaśka do salonu, żebym sobie dospała. Kochany jest :)

Marcosia, z mężem już ok? ;)

Tusia, a jak pakowanie włości na wyjazd?

Veronica, oj, biedna Mała, ale jak mus to mus, to dla Jej dobra. Tylko postaraj się, jak pisały Dziewczyny, by nie płakać przy Emilce, bo wtedy Ona myśli, że to coś złego. 6 tygodni szybko minie. Moja koleżanka z Lipcówek (wątek forumowy średniego syna) miała 2 dzieci, które urodziły się przez cc, bo były ułożone pośladkowo i przez kilka długich miesięcy musiały non stop te rozpórki nosić. Nawet nauczyły się w nich wstawać. Oby Emilce starczyło te 6 tygodni na poprawę bioderka. Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza

Dziś byłam z Gosią u tatusia w pracy żeby się tym naszym skarbem pochwalić. K. pokazał małej kuchnię i podobno podobała jej się ;) ale bardziej chyba podobały się jej lustrzane kule wiszące nad barem.
Teraz zagoniłam K. do usypiania małej argumentując tym, że nie będzie jej widział dwa dni (jedzie na konkurs gastronomiczny do Ustronia - trzymajcie kciuki). Tym samym ja mam chwilę żeby do was skrobnąć.
To tyle na dzisiejszy wieczór bo już mi się oczy kleją a córa dalej nie śpi. Niech się tatuś pomęczy trochę a co!! ;)

Buziaki ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala moj maly nie chce nic innego pic jak tylko cyca:) jak sa upaly to tylko wode mineralna mu podaje ale spije moze z dwa,trzy lyki:/
Rozmawialam z siostra mojego faceta i powiedziala ze moj maly zjadl ochoczo z butli moje mleko (az 60ml -ironia) i pozniej 20 modyfikowanego i wiecej nie ruszyl. Dla mnie to dziwne bo wydaje mi sie ze on wiecej je i czesciej a tu na 5 godzin zjadl tylko 80ml. Tak sobie mysle i chyba chce sie dowartosciowac ale on wolal maminie mleczko i czekal na mnie :) a ze glodek go meczyl to zjadl te 20ml mm i nadal czekal bo jak przyszlam odrazu poszedl do cyca i dlugo ssal :)
Dzis pojechalam na zakupy i moj zostal z malym. Po godzinie dzwoni" kochanie kiedy wrocisz?"w tle slysze placz syna. Wrocilam szybko , moj malego nosil na rekach i zali sie ze bardzo mocno plakal i ze zostawilam go bez jedzenia a on glodny i placze. Zwatpilam troche bo wiem ze moj syn je co dwie godziny a karmilam go doslownie chwile przed wyjsciem i poszedl spac. Tak wiec spokojnie mial jeszcze 40min. Przystawiam go do cyca a on nie chce -mina mojego faceta bezcenna. Chyba glupio mu sie zrobilo ze nie wiedzial o co chodzi naszemu synowi:) I podziekowalam synkowi ze dal tacie popalic ,bo tata nim cos glupiego powie typu "Aaron nie placze , albo Aaron jest grzeczny lub czym ty sie zmeczylas" to sie zastanowi dwa razy. I mam nadzieje ze to nie ostatni raz , raz na jakis czas musi mu przypominac o tym;) WIem ze jestem wredna ale nie ktorych facetow tylko tak sie nauczy;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

A Tymczasem my po nocce u Tesciow (tesciowa na urlopie) wiec kestesmy sami z ojcem. Z tego faktu P zajal dzis lozko mamy a mu z Borysrm sami na goscinnym. Cwanial z tego P bo ominely go 3 karmienia i 3 usypiania a to nic bo na sobote umowil sie z kolega na rybki :D jrdyne co jest pocieszajace to fakt,ze jak On to i ja ;-) wiiec musze wybrac cos by odbic sobie jego ryby :D.
Nie dajecie za wygrana tym chlopą. Ja juz myslalam,ze temat umilkl a tu BAM niespodzianka dalej jazda na Tatusiow ;-).
PICIE
Bolek nie chce noc pic ! Tzn podoba mu sie smak kopru ale nie moge mu go dawac bez potrzrby bo wywolam mu bole brzuszka lub kolki. Rumianek jie bardzo-mamy hippa w saszetkach - nigdzir nie moglam znalezc hippa od 1-szego tygodnia zycia w granulkach. On jest slodzony i ten by mu smakowal. Woda tez nie za bardzo. Wiec mam glukoze i do rumianku z torebki o wody daje kapke by maly sie choc cut napil bo w takie upalu a pozatym przy mm to mus.
Dziubala
Szkoda,ze wyjscie do kina poszlo na marne ! Tez planowalam,planowalama i dupa ! Ale za tydzien w sobote umowilismy sie z moimi rodzicami do zoo ! Mam nadzieje,ze wypali ! Chwal K ,chwal puki sprawny :D swoja droga na 3 cie dziecko to juz chyba nie moze Cie niczym zaskoczyc ;-)

Maly ma.bardzo ciezkie zasypianie od wczoraj. Tak sie wierci ze to jest masakra. Miko ze jest to pol sen i i tak powinien zasnac to on sie wybudza. Zaczyna mi jesc co 2 godziny i juz mysle o tym by moze do mlrka dodawac mu troche kaszki owocowrj nestleod 4 msc tak po ociupince do mlela. Bo 120 nie zje na raz . Na 90 boje dac mu wiecej miarek by ji mail zatwardzenia. Wiec tak mysle onkaszce. Swoja droga nasz maly poznaje smaki. Ale mamy ubaw z niego jakie miny robi ;-).. Wczoraj dostal do polizania parowke az sie usmiechal :D przed wczoraj bulke i tak sie zaczal drzec ze jest glodny ze musialam dygac mleko robic.
O w koncu zasnal od 6:00. Nareszcie chwilka spokoju :D

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

blania.domanska - jeju jak się cieszę, że trafiłam tu na mamusię, która ma podobne podejście do mojego! Co do zagęszczania mleka - ja już zaczęłam wcześniej zagęszczać, najpierw mąką kukurydzianą, bo najtańsza. Tylko, że ją trzeba ugotować na wodzie wcześniej i dopiero dodać do mleka. Potem mama kupiła nam kaszkę mleczno-ryżową od nestle o smaku banana i jak się Gośka do tego dossała! Oczywiście dałam jej niewiele, żeby się do niej przyzwyczaiła. Na 180 ml wody, gdzie 120 było mleka dodałam dwie miarki kaszki. I teraz jej co jakiś czas podaję na smaczek.
Nawet już tarte jabłuszko jadła i nie wypluwała :) dałam jej niewiele, też na smaczek (i prawdziwe jabłko, a nie słoiczek)
Co do picia: jeśli Borek nie chce pić nawet słodzonej herbatki to spróbuj mu może podać rozcieńczony bobovitowski albo gerberowski (czy jakie tam firmy jeszcze soczki mają) soczek z wodą. Ja wiem, że one też są od któregoś tam miesiąca, ale widzę, że nie boisz się "eksperymentów" z dzidziolem. Ja też mam zamiar za niedługo dać Małgosi na spróbowanie taki soczek. Na razie jeszcze chętnie pije koper i rumianek, a szczególnie słodzony glukozą :)

monika1709 - Aaronek wie co dobre :) butla zimna, cycek cieplutki i pachnący - nie ma co się dziwić :)
I dobrze, że chłop się przekonał co znaczy opieka nad dzieckiem! Teraz mu przejdzie, przynajmniej n chwilę :)

Dziubala - jak pisałam: rumianek najczęściej jej podaję, rzadko koper i wodę - bo ta jest bez smaku i średnio jej wchodzi. Nie wiem ile wypija, bo z tej butli zdrapała mi się miarka i jest raczej tylko do pićka. Wypija tyle, na ile ma ochotę.
Z mężem okej. Teraz sobie odpoczniemy od siebie po na konkurs pojechał. Jak wróci to mam nadzieję, że będzie miał inne nastawienie. Też bym go z dzieckiem zostawiła na cały dzień - wiem, że sobie poradzi - ale chodzi o to żeby nie marudził, że go wykorzystuję ;p tylko, że na razie nie mogę, bo jest ten remont i trzeba szybko go zrobić. Jak się przeprowadzimy to tak zrobię! :)
Trochę bez sensu z przyjazdem teściowej w taki czas. Chyba tego nie przemyślała do końca.

Gocha woła, idę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9immnk2xo8.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/cbprb2019hzn8nho.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Co to jest z tymi telefonami i uswaniem postow, masakra, skrobe jeszcze raz.

Na początek Veronica spokojnie nie denerwuj sie, wszytsko da sie przejsc, wiem ze ciezko Ci jak mała płacze, ale tak jak Monika pisała nie moze wyczuwac ze Ty sie denerwujesz. Ja tez tlumaczylam sobie ze musze myslec pozytywnie w szpitalu, żeby Filip sie nie denerwował. Jestesmy silne damy rade, trzymam kciuki!

Co do picia, Filipowi nic nie smakuje, kupilam herbatke od 1 miesiaca, rumianek melisa i cos jeszcze i jest bee, woda tez bee, ale Marcosia ja sie boje jednak chyba tak eksperymentowac, zreszta moze troszke pozniej, Gocha jest jednak troche starsza od Filipa ;D

Mamy mały problem z noskiem, charczy gwizdze troche, ale zazwyczaj w nocy. Probujemy aspiratorkiem i sola fizjologiczna, ale mysle chyba ze nie ma to jak gruszka ktorej na razie nie mamy, a wy macie? Kiedys była tylko gruszka chyba :)

tusia ja w Polsce nie bylam od listopada (stwierdzilam ze w ciazy lepiej nie latac) i tez wybieramy sie dopiero na swieta, ciezko ale dałam rade. Za tydzien przylatuje moja mama i moja siostra na tydzien :D

Dziubala dobrze ze tu nie mam mozliwosci pojscia do kina bo tez bym chciała. Znaczy moge ale ogladac film po angielsku to juz wole sobie na laptopie puscic jakis stary :D czasami docieraja do nas jakies polskie filmy, np ostatnio był film o Wałęsie u nas :)

Marcosia Trzymamy kciuki za konkurs! i niech wroci 'odmieniony' :)

monika jak Ty znasz Aaronka! zebysmy tak mogly sie dogadywac z naszymi maluchami!

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Musze zgodzic sie z Werką. Podawanie jablka 1,5m dziecku robi sie poprostu krzywde mozna uszkodzic ukl trawienny,moze nadwyrezyc niedojrzale organy. Moze akurat wam sie uda ale to jak z paleniem w ciazy , moze bedzie ok ale dziala to jak rosyjska ruletka:)
Dziubala pisala (ma jednak te doswiadczenie) ze najwiecej zmian jest wciagu roku u maluszkow ,jest duzo skokow ,przy kazdym skoku dziecko sie zmienia lub cos zmienia dlatego nie mozna wszystkiego tlumaczyc ze dziecko jest glodne . Ale to tez jest moje zdanie,tez mozecie mnie linczowac. :)
Aniu ja uzywalam fride ,nie ktorzy gruszke ale jak dla mnie nie ma znaczenia, no chyba ze przy aspiratorze nie umiesz wciagnac porzadnie:) Co do picia u mnie w szpitalu rozcienczali zwykla herbate z glukoza. (3 krople do wody na zabarwienie) Bo ty karmisz mm? Mowisz ze znam Aarona ,nie dokonca tak jest ,pamietaj ze jednak moj maly jest starszy wiec mam wiecej przezyc z nim:) Od samego poczatku dawal mi popalic dopiero od ok 2-3 tyg. dogadujemy sie. Po pierwsze trzeba obserwowac, starac sie zrozumiec potrzeby dziecka a nie robic by bylo nam wygodniej,wyrozumialosc a co najwazniejsze cierpliwosc i wytrwalosc. Naprade dziecko zmienia sie co chwila. Jak dziubala pisala nie zdazysz sie przyzwyczaic sie do jednego a tu juz zmiana. Dzieci wiecznie nie beda tak robic. Niedlugo ulozy im sie ten rytm i bedzie juz dobrze. Nie mysl ze sie wymadrzam bo nie o to mi chodzi ,pisze tu rzeczy ktore przeczytalam,zaobserwowalam, u mojego syna jak i uinnych dzieci no i duzo informacji wynioslam ze szkoly. Wiadomo ze nic nie bedzie jak wczesniej i trzeba dac dziecku czas ,my musimy sie uzbroic w cierpliwosc. Jeszcze troche i bedzie lzej;) Uwierz mi nie raz plakalam bo nie dawalam juz rady ,z reszta moj spal przez 2 tyg. od 20 do 2 teraz widze ze ladnie kładzie sie spac o 20 ale za to wstaje po 4godzinach:/ Ale wiem ze to wszystko zaraz sie zmieni ,dlatego nie walcze z nim tylko przeczekam ....:) No dobra juz nie widziwiam :) pozdrawiam was serdecznie:*

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeju , dziewczyny... Przecież nie daję jej całego jabłka. Nawet całej łyżeczki od herbaty nie dostaje. Tylko na czubku... No doprawdy, nie posądzajcie mnie o dewastowanie żołądka mojej córki.
Tak samo z kaszką.

Werka83 - nie podawałabym 150, bo to może doprowadzić do przekarmienia właśnie. Zoladek sie rozciągnie i potem i tak będzie dziecko głodne. Tym sposobem za miesiąc podawać by trzeba było już 230 ml a nie o to chodzi.
Każdy mierzy swoją miarą (tak już jest i tyle :) nie obrażajcie się) u mnie ani u męża nie było żadnych alergii pokarmowych a rodzinę mamy sporą i też nas wszystkich tak karmiono . Moja siostra też nie bała się nowych potraw wprowadzać córce (mówię siostra choć nie jesteśmy spokrewnione) i tej nic nie jest. W dodatku wyprzedza rozwojem swoich rówieśników.

Odnośnik do komentarza

Kazdy robi jak chce. Z innej beczki ale sie rozryczalam ,nie wiem czy to po ciazy taka zrobilam sie nadwrazliwa czy to hormony. Wlaczam filmik -blizniaki jedno martwe mama bierze to dziecko martwe przytula (ja oczywiscie juz placze ) no i dziecko ozywa-matczyna milosc czyni cuda. ALe nie zmienia to faktu ze filmik trwal ok 2minut a ja juz po paru sekundach od wlaczenia go plakalam:) I teraz jest tak za kazdym razem gdy uslysze cos przykrego (a to ze dziecko pobite, zgwalcone ,chore) wszystko co zwiazane jest ze krzywda dzieci ja odrazu rycze.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jabłko, kaszko, parówki.. a u mnie monotonia - mleko ;)

Ale ja odstawiam nabiał i pomidory. Zaopatrzyłam się w mleko sojowe do kawy i ser kozi. Zobaczymy czy Damiankowi się skóra poprawi.
Zamieniam emolium na balneum. Dostałam zapas emolium to używałam, ale bez rewelacji. Moje ręce po kąpaniu Damian są suche, to co dopiero jego wrażliwa skóra.

Płaczek mój mały właśnie śpi na brzuszku i się uśmiecha przez sen.

I jeszcze w ramach bezmlecznej diety byliśmy dziś na lodach na spacerze z P. (!!) w mcd ;)

Odnośnik do komentarza

marcosia[\b]
Jestem tego samego zdania. Kazdy ocenia swoja miara. Ty najlepiej znasz swoje dziecko i ponosisz za nie pelna odpowiedzialnosc. Wiadomo ,ze nad nami czuwaja jeszcze matki i babki ktore bez obrazy maja wiecej doswiadczenia niz kazda z nas tutaj.
Ja ososbiscie bala bym sie podac malemu nawet tak malej ilosci jabuszka nie ze wzgledu na zaladek tylko jedynie na to ze maly lubi sie zaflawiac,zaduszac i bala bym sie ze poprostu by mi sie dusil.Ale jednemu dziecku wystarczy 90 drugiego 150 ml a sa tez takie ktore zamiast wiecej potrzebuja porzadniej. Swoja droga czytalam dzis artykul gdzie bylo naposane ze jesli dzieci mocno ulewaja lub nienabieraja wagi to mozna zageszczac im mleko. Co prawda tam byly eypisane zageszczacze na recepte ale byly one bez skali wiekowej co znaczy ze nie ma przeciwskazan fo zageszczania mm. Byle bylo to lekko strawne dla takiego zaladeczka i w rozsadnych ilosciach.
I zakonczmy juz ten temay bo takie przepychanki ktora ma racje i ktora jest batdziej doswiadczona mama sa bezsensu. Lepiej dzielic sie radami niz wywyzszac nimi.

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

monika
Czy to byl filmik z japonka/chinka ?
Moja Babcia opowoadala mi o tym -ogladala w Faktach Wieczornych.
Jak to Ona ujela "matczyna milosc nie zna granic,jest w stanie przenosic gory . Wyleczyla dziecko wlasni lazami"...
Pamietam to jak dzis bo poplynely mi lzy jak Babcia opowiadala ze kobieta przytulila martwe dziecko ,plakala spiewajac mu i dziecko nagle orzylo !
Piekne !

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Matko, dziś po rundzie po cmentarzach Gośka nie chciała nic spać. Na chwilę na krótkim spacerku zasnęła ale zaraz potem w domu się obudziła. Walczyłam z nią ze trzy godziny. W końcu w akcie desperacji, leżąc z nią na łóżku, wyciągnęłam cycka. Dosłownie go zaledwie go pocałowała (bo nawet nie possała) i w kimę! Potem chwilę jeszcze machała rączkami więc musiałam ją obezwładnić. Poleżałam jeszcze pół godziny i na razie śpi.
Oj było grubo :D
W międzyczasie szukałam już kurtki na jesień/zimę i powiem Wam, że ludzie sprzedają piękne rzeczy za grosze. Ale widziałam też kurtkę za pięć stów - serio, nie wiem kto to kupi..

Odnośnik do komentarza

Mały już śpi więc mogę napisać parę słów.
Też widziałam ten film - tak matka jest w stanie uzdrowić swoje dziecko i oddać za niego życie ale w internecie jest również film na którym matka również chinka która przez 5 minut bije poduszkami i rękoma maleńkie dziecko nie wiem może miało z 1-2 miesiące ja już po pierwszym uderzeniu płakałam obejrzałam 10 sekund i więcej nie dałam rady to dziecko tak płakało więc każda matka jest inna jedna odda życie za swoje dziecko a inna robi wszystko by się go pozbyć ... jak o tym pisze to sama płacze ...

Mój mały ma dziś dzień łóżeczka czyli nigdzie nie jest lepiej niż w łóżeczku aż jestem w szoku taki grzeczny był.

emwro czy ty też walczysz ze skaza białkowa u swojego dziecka bo piszesz że odstawilas nabiał

Piszecie o rozszerzaniu diety maluszków i powiem wam że mnie trochę korci żeby coś małemu dać ale na razie sama eksperymentuje z jedzeniem. Z racji tego że musiałam wyeliminować również nabiał ze swej diety wprowadzam rzeczy trochę "zakazane" przy karmieniu piersia i jak na razie mały wszystko pięknie znosi więc oprócz nabiału i ogórka oczywiście jem wszystko ;)

Miłego wieczoru

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u60um7mu.png

http://s1.suwaczek.com/200706242438.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...