Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Panda Weranda

Czerwcątka 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Babeczki:)
Od stycznia utworzyło się już kilka wątków z kolejnymi miesiącami. Nadszedł czas na temat dla mam, które urodzą w czerwcu tego roku:)
Skrobnijcie, jak się czujecie, co Was trapi, co Was cieszy, czy macie już jakieś objawy?
Ja obecnie zmagam się z choróbskiem, którego ciężko mi się pozbyć z racji ograniczonego arsenału leków i zamiast spać i wypoczywać, ciągle mnie nosi;) To pewnie z wrażenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość antolka

Witaj :-)
ja dopiero po testach :-) szczesliwa i pelna obaw. Wszystkie testy wyszly pozytywnie, ale brzuch mnie boli jak bym miala za chwile dosrac okres. Strasznie sie denerwuje , bo dlugo czekalam na dzidzie :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Antolciu!
GRATULACJE! :D Nic się nie martw, ja też tak mam! I to podobno normalne, bo macica się powiększa :)
Ja testowałam w niedzielę i w poniedziałek - wszystko na plus :) choć z braku objawów i przez "niby-okres" przez moment wykluczyłam ciążę.
Też nie wiem, czy się bać, czy cieszyć:) Chyba jeszcze do mnie nic nie dociera!
Kiedy wybierasz się do gina na potwierdzenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej. wybieram sie jutro do przychodni aby sie zarejestrowac do Lekarza pierwszego kontaktu - mieszkam w UK. Ale moje kolezanki chodza do polskiego ginekologa wiec tez sie tam wybiore. Swoj to swoj :-D pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ZPola

Mam pytanie, czy ktoś miał taką sytuację.. Ostatnią miesiączkę miałam 13 września.. Tydzień temu zrobiłam test i wyszedł pozytywnie... Bolał mnie brzuch jak przed okresem., poszłam do ginekologa. Stwierdził ciąże,ale tętna płodu nie ma. Kazał mi przyjść za tydzień. Czy to możliwe, że było za wcześnie... Strasznie się martwię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ciaza

ja jestem w 10 tygodniu ciazy. bicie serca zobaczylam w 6 tygodniu . zwykle 6-7 tydzien mozna dostrzec tetno ,bicie serca... a ty w ktorym tyg poszlas do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ciaza

A i gratuluje wszystkim czerwcowym mamom:)
Ja co prawda termin na Maj :)

Pozdrawiam i nie stresujcie sie , bo nerwy nie sa wskazane wiem cos o tym w pierwszych tygodniach plakalam i bylam nerwowa i tylko dziecku zaszkodzilam . Dlatego myslcie pozytywnie a wszystko bedzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Zpola, w którym dokładnie dniu poszłaś do gina?
~ciaza Tobie też gratulacje! Fajnie, że jesteś miesiąc do przodu, ja bym najchętniej czas już przyspieszyła i od razu wskoczyła w drugi semestr ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ciaza

jeszcze mimo wszystko jestem w pierwszym trymestrze:) za dwa dni zaczynam 11 tydzien objawy ciazowe juz ustaja na szczescie tego rowniez wam zycze :)
a ty w ktorym tygodniu jestes -PandaWeranda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, wiem, ale już bliżej do kolejnego niż dalej :D
Ja dopiero 6 tydzień, jeszcze nawet nie byłam u lekarza, zaczekam chyba do 7 tygodnia, żeby zobaczyć serduszko.
Co do objawów - nie mam praktycznie żadnych. No może poza zawrotami głowy, bolącymi cycami, ciągłym siusianiem i ogromnym apetytem... no tak, poza milionem objawów nie mam żadnych ;D Chciałam powiedzieć, że nie miałam jeszcze mdłości :) Może to jakaś litościwa ciąża:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ciaza

tak poczekaj do 7 ... ja zrobilam w 6 tydzien i 6 dzien serduszko bilo juz dosc szybko...
doktor byl zdziwiony bo myslal ze bedzie trudno nawet plod zobaczyc:)
to sie ciesz co do mdlosci ja moglabym miec wszystko poza mdlosciami bo wlasciwie nic nie jadlam...
co do "rozrywajacych bolow podbrzusza" nie macie sie czym martwic , czy bolow miesiaczkowych jest to calkiem normalne nawet teraz w 10 tyg je odczuwam choc rzadziej i szczerze ciesze sie bo wiem ze maluszek zdrowo rosnie.. wszelkie bole i klucia sa normalne dopuki nie nastapi krwawienie lub skurcze.
Teraz uwazajcie na sb jest to najciezszy a zarazem najniebezpieczniejszy okres ciazy... Wiec lepiej wypoczywac w tym czasie i dac maluszkowi rosnac:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witajcie Kochane. moja ciaza z przed 11 lat przebiegala bezobiawowo. oczywiscie z wyjatkiem braku okresu. zobaczymy jak bedzie tym razem. brzuszek boli ale dzieki Wam sie uspokoilam :-) buziam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karen657

~ZPola
Mam pytanie, czy ktoś miał taką sytuację.. Ostatnią miesiączkę miałam 13 września.. Tydzień temu zrobiłam test i wyszedł pozytywnie... Bolał mnie brzuch jak przed okresem., poszłam do ginekologa. Stwierdził ciąże,ale tętna płodu nie ma. Kazał mi przyjść za tydzień. Czy to możliwe, że było za wcześnie... Strasznie się martwię
hej, to identycznie, jak u mnie. ja mialam 12 września. Lekarz powiedział, że tętno mam przyjść sprawdzić po 10 listopada. A dziecko urodzę 26 czerwca. Wszystko normalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj wśród Czerwcówek Karen ! :D
Wygląda na to, że mamy podobny termin, u mnie 25 czerwca!:)
antolka ja już się nawet zaczęłam przyzwyczajać do tego bólu i chyba bym się zdziwiła, gdyby zniknął;)
Słuchajcie, przed chwilą wróciłam od gina i w końcu zdecydowałam się na lekarza :) i też na pierwsze USG kazała mi przyjść dopiero za 2 tygodnie. Już nie mogę się doczekać!
Poza tym zostałam trochę uspokojona. Poprzedni gin u którego byłam, powiedział, że mam tak wielką nadżerkę, że boi mi się cytologię pobrać (!) Natomiast moja nowa pani dr zrobiła mi dokładniejsze badania i we wszystkim uspokoiła twierdząc, że wszystko jest prawidłowo, a nadżeruchę można leczyć spokojnie po porodzie :) Ufff... Co za piękny dzień! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam pierwsze usg tydzieńtemu, słono zapłaciliśmy, bo polscy lekarze w UK liczą sobie, ale było warto :D Mój maluszek miał wtedy 1.2 cm i serduszko biło mu jak oszalałe :) Kolejne badanie za 4 tygodnie. Jeszcze tyle czasu, a ja pełna obaw, bo swoją pierwszą ciążę straciłam, choć było to 13 lat temu.

http://fajnamama.pl/suwaczki/kxqefby.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ech najpierw nie widziala gin ciązy tylko pecherzyk na jajniku,testy wyszly pozytywnie mam czekac 2 tygodnie, a w miedzyczasie pojawily sie plamienia a teraz krew, nie jest jej duzo ale jest.Okres mialam ostatni gdzies 2-3 wrzesnia to by tak wypadalo ze 13 lub 16 nastapilo poczecie bo innej mozliwosci nie widze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mialam przyjsc w czwartek bo mam L4 ale ide w poniedzialek bo nie wyrobie,boje sie ze jeszcze bedzie za predko i nic znow mi nie powie.Nastawila mnie juz ze to ciaza obumarla bo jej w macicy nie bylo,a teraz jeszcze ta krew :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...